منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • DoorDash برنامه جوایز گاز برای تامین کنندگان را به پلت فرم خود تا ماه اوت تمدید می کند

DoorDash برنامه جوایز گاز برای تامین کنندگان را به پلت فرم خود تا ماه اوت تمدید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
DoorDash برنامه جوایز گاز برای تامین کنندگان را به پلت فرم خود تا ماه اوت تمدید می کند

DoorDash امروز اعلام کرد که برنامه جوایز گاز خود را برای مردم گسترش می دهد تا به پلت فرم خود تحویل دهند. این برنامه به ارائه دهندگانی که از کارت DasherDirect خود استفاده می کنند اجازه می دهد تا 10٪ پول نقد از خرید گاز خود را در هر نقطه از ایالات متحده دریافت کنند. این شرکت ماه گذشته برنامه جوایز خود را برای جبران افزایش قیمت بنزین اعلام کرد. این برنامه در ابتدا قرار بود تا ماه آوریل ادامه داشته باشد، اما اکنون تا پایان آگوست تمدید شده است.

این شرکت می‌گوید که از زمان راه‌اندازی این برنامه، ارائه‌دهندگان پلتفرم به‌طور متوسط ​​۰.۴۲ دلار در هر گالن در هر بازدید صرفه‌جویی کرده‌اند. DoorDash همچنین می‌گوید که هر ساعت بیش از 8600 ارائه‌دهنده از کارت‌های Dasher Direct خود برای صرفه‌جویی 10 درصدی در پول نقد استفاده می‌کنند. علاوه بر این، DoorDash خاطرنشان می‌کند که افراد تحویل‌دهنده از 10% وجه نقد از طریق DasherDirect در بیش از 8 میلیون تراکنش استفاده کرده‌اند. از طریق پمپ بنزین ها

DoorDash می‌گوید به نظارت بر قیمت بنزین در طول ماه‌های تابستان و گوش دادن به بازخوردهای جامعه تامین‌کننده در مورد برنامه‌های خود ادامه خواهد داد.

این شرکت در چند ماه اخیر پلتفرم خود را تغییر داده و گزینه های جدیدی را برای کاربران اضافه می کند. اخیراً DoorDash یک طرح اشتراک دانشجویی جدید به نام DashPass for Students معرفی کرده است که هزینه آن 4.99 دلار در ماه است که نصف قیمت اشتراک ماهانه استاندارد DashPass است. این شرکت همچنین تأیید کرد که در حال آزمایش ویژگی جدیدی به نام «بازگشت بسته» است که به مشتریان امکان می‌دهد از خدمات بازگشت بسته به نزدیک‌ترین اداره پست، UPS یا FedEx استفاده کنند.

DoorDash طرح اشتراک تخفیف DashPass را برای دانشجویان راه اندازی کرد