منو سایت

E3 2022 لغو شده است، برنامه ریزان می گویند که نمایش بازی سال آینده بازخواهد گشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
E3 2022 لغو شده است، برنامه ریزان می گویند که نمایش بازی سال آینده بازخواهد گشت

در اوایل ژانویه، انجمن نرم افزارهای سرگرمی (ESA) اعلام کرد که برنامه های خود را برای بازگرداندن E3 به صورت حضوری لغو کرده است. این خبر در حالی منتشر شد که ترس Omicron پس از فصل تعطیلات همچنان ادامه داشت. امروز، این سازمان گزارش هایی را تأیید کرد که نشان می دهد نسخه 2022 نمایش بازی به هیچ شکلی انجام نمی شود.

ESA اصرار دارد که یک شکست دیگر به معنای یک فاجعه کامل برای نمایش نیست، که به طور سنتی در مرکز همایش های لس آنجلس هر ماه ژوئن برگزار می شود. در عوض، او اصرار دارد که یک سال بهسازی به بهبود رویداد هیبریدی که برای سال آینده برنامه ریزی شده است کمک کند.

این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد: ما تمام انرژی و منابع خود را برای ارائه یک تجربه فیزیکی و دیجیتالی احیا شده به E3 تابستان آینده اختصاص خواهیم داد. چه از نمایشگاه یا دستگاه‌های مورد علاقه خود لذت ببرید، ویترین 2023 جامعه، رسانه و صنعت را دوباره در قالبی کاملاً جدید و تجربه‌ای تعاملی گرد هم می‌آورد.»

قبل از همه‌گیری، علاقه به نمایش کاهش یافت و در طول سال‌ها ادامه یافت. پس از کاهش قابل توجه در سال 2006، این نمایشگاه در سال 2009 به مرکز همایش های لس آنجلس بازگشت. در سال 2017، رویداد سنتی فقط تجاری برای عموم آزاد بود. سه سال بعد، سونی اعلام کرد که در این نمایشگاه شرکت نمی‌کند، سال‌ها پس از انجام حرکات مشابه EA و نینتندو – اگرچه دومی به ارائه مجازی برای همزمانی با رویداد پایبند است.

COVID-19 در سال 2020 نمایش را به طور کامل بسته کرد، تا اینکه سال بعد متوجه شد که میزبان یک رویداد کاهش یافته و فقط آنلاین است.

ESA می‌افزاید: «اعضای ما از ESA انتظار دارند که تجربه‌ای را ارائه دهد که رویداد را به شیوه‌ای جدید و هیجان‌انگیز زنده کند». “به همین دلیل است که ما از این زمان برای برنامه ریزی برای سال 2023 استفاده می کنیم و با اعضای خود کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ویترین بازسازی شده استاندارد جدیدی برای رویدادهای صنعت ترکیبی و تعامل طرفداران ایجاد می کند.”

از آنجایی که شرکت ها همچنان بر روی استارتاپ های خود تمرکز می کنند و مخاطبان از رویدادهای مجازی گرم می شوند، باید دید که این به چه شکلی خواهد بود.