منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Early Bird Landed – گذرنامه شخصی خود را برای جلسات TC بخرید: Mobility 2022 امروز و پس انداز کنید

Early Bird Landed – گذرنامه شخصی خود را برای جلسات TC بخرید: Mobility 2022 امروز و پس انداز کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Early Bird Landed - گذرنامه شخصی خود را برای جلسات TC بخرید: Mobility 2022 امروز و پس انداز کنید


چه کسی آماده بسیج و ملاقات در زندگی واقعی است؟ و منظور ما از “بسیج” پیوستن به بیش از 2000 حرکت دهنده و تکان دهنده موبایل در TC Sessions: Mobility 2022 در سن متئو، کالیفرنیا، در 18-19 می است. ما برای چهارمین سال متوالی بازگشته‌ایم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا شما را به مدت دو روز به صورت حضوری ببینیم که به فناوری‌های هیجان‌انگیز، جدید و نوظهور طراحی شده‌اند تا افراد و بسته‌ها را از نقطه A به نقطه B منتقل کنند.

عمل پاداش درو می کند: قیمت گذاری اولیه در حال حاضر وجود دارد و این بدان معناست که پول بیشتری را در کیف پول خود نگه دارید. یک پاس دسترسی زودرس بخرید و 300 دلار پس انداز کنید. مجوز دسترسی کامل شما شامل جلسات تقسیم شده، شبکه، دسترسی به نمایشگاه ما، و ویدیوهای درخواستی پس از رویداد زنده است.

خواه شما یک بنیانگذار اولیه، سرمایه گذار، مهندس یا سازنده باشید یا بر روی سیاست ها و اخلاقیات برای معرفی فناوری های جدید حرکت شهری تمرکز کرده اید، این رویداد برای شما مناسب است.

در خلال بحث‌های میزگرد، مصاحبه‌های انفرادی و جلسات کوچکتر و صمیمی‌تر و میزگردهای موضوعی، شما با رهبران پیشرو در زمینه تحرک، VCهای با تجربه، تنظیم‌کننده‌های دولتی و کارشناسان موضوعی خواهید شنید و با آنها تعامل خواهید داشت. با دیدگاه ها و نکات جدیدی که می تواند به شما کمک کند کسب و کار خود را به سطح بعدی ببرید، بروید.

چرا TC Sessions: Mobility 2022 ارزش پوشیدن شلوار ورزشی و ملاقات چهره به چهره با افراد را دارد؟ در اینجا کارین ماک، مدیر ارشد ارتباطات در FlashParking، تجربه خود را در IRL TC Mobility شرح می دهد:

تحرک TC Sessions چندین مزیت عمده دارد. اول، فرصت های شبکه ای که منجر به مشارکت های خاص می شود. دوم، فرصتی برای یادگیری آخرین روندها و چگونگی توسعه تحرک. سوم، فرصتی برای استارت آپ های ناشناخته برای ارتباط با سایر شرکت های حمل و نقل و ایجاد آگاهی از برند.

صحبت از ویژگی ها شد، در اینجا یک راه عالی برای استفاده بیشتر از تجربه TC Mobility وجود دارد. پرچم شروع خود را در منطقه آزمایشی ما قرار دهید و فن آوری های تحرک و استعداد خود را مستقیماً به تأثیرگذارترین بنیانگذاران، سرمایه گذاران و رسانه های صنعت به نمایش بگذارید. برند خود را بسازید، مشتریان بیشتری جذب کنید و فرصت های جدید را کشف کنید. از قیمت اولیه استفاده کنید، یک بسته نمایشی راه اندازی زود هنگام بخرید و 200 دلار پس انداز کنید. این بسته شامل چهار پاس با دسترسی کامل است، بنابراین تیم خود را بیاورید و حتی زمین های بیشتری را پوشش دهید.

حتماً از زمین بازی در فضای باز ما دیدن کنید، جایی که می‌توانید جدیدترین دوچرخه‌های الکترونیکی، اسکوترها و وسایل نقلیه خودران را ببینید. بیا، یک یا دو تست درایو انجام بده!

TC Sessions: Mobility 2022 در تاریخ 18-19 می در سن متئو، کالیفرنیا برگزار می شود. یک مجوز دسترسی زودهنگام بخرید، 300 دلار صرفه جویی کنید و آماده شوید تا در مورد آخرین فناوری ها و روندهای حرکتی – زنده و حضوری – بیاموزید. این یک استراتژی عالی برای پیشبرد تجارت تحرک شما است.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا برگزاری نمایشگاه TC Sessions: Mobility 2022 است؟ با پر کردن این فرم با تیم حمایت ما تماس بگیرید.

(function () {var func = function () {var iframe = document.getElementById (‘wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4’) if (iframe) {iframe.onload = function () {iframe.content:’inframe. ‘ wpcom-iframe-e7dd6bbdbceb829774052566487b4cc4 ‘}، “https: / / tcprotectedembed.com”); }} // تغییر اندازه خودکار iframe var pon funcSize {vard funcSize createElement (‘a’); origin.href = e.origin; // اگر (‘tcprotectedembed.com’! == origin.host) بازگشت، مبدا پیام را بررسی کنید. // اگر (‘object’! == typeof e.data || undefined === e.data.msg_type) برگردد، بررسی کنید که پیام در قالبی باشد که انتظار داریم. سوئیچ (e.data.msg_type) case ‘poll_size: answer’: var iframe = document.getElementById (e.data._request .frame_id); if (iframe && ” === iframe.width) iframe.width = “100%”; if (iframe && ” === iframe.height) iframe.height = parseInt (e.data.height); برگشت؛ پیش فرض: بازگشت; }} if (‘function’ === typeof window.addEventListener) {window.addEventListener (‘message’, funcSizeResponse, false); } else if (‘function’ === typeof window.attachEvent) {window.attachEvent (‘onmessage’, funcSizeResponse); }} if (document.readyState === ‘تکمیل شد’) {func.apply (); / * سازگاری برای اسکرول بی نهایت * /} other if (document.addEventListener) {document.addEventListener (‘DOMContentLoaded’, func, false); } else if (document.attachEvent) (document.attachEvent) (‘onreadystatechange’, func); }}) ();