منو سایت

Eden AI ML API را از چندین ارائه دهنده ابر ادغام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Eden AI ML API را از چندین ارائه دهنده ابر ادغام می کند

استارت آپ فرانسوی Eden AI 1.6 میلیون دلار (1.5 میلیون یورو) برای ساخت یک رابط برنامه نویسی جمع آوری کرده است که به شما امکان می دهد به موتورهای هوش مصنوعی از چندین فروشنده دسترسی داشته باشید. این شرکت این API ها را ادغام می کند و روشی آسان برای آزمایش، ترکیب و مطابقت آنها ارائه می دهد.

در چند سال گذشته، ارائه دهندگان ابر کوچک و بزرگ در حال ساخت APIهایی هستند که داده ها را با استفاده از مدل های یادگیری ماشینی به طور جادویی در زیرساخت ابری خود پردازش می کنند. برای مثال، می‌توانید از این APIها برای یافتن و بازیابی متن از تصاویر، تشخیص اشیا، بازیابی کلمات کلیدی از متن بلوک، تبدیل گفتار به متن، ترجمه متن و غیره استفاده کنید.

با این حال، همه این APIها کاملاً معادل نیستند. برخی از APIها بهتر از بقیه هستند. برخی از API ها در یک زبان خوب کار می کنند، اما در زبان دیگر به خوبی کار نمی کنند. استفاده و استقرار برخی از APIها آسانتر است.

هوش مصنوعی Eden برای مدیریت همه آنها API ایجاد می کند. طاها زموری، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به من گفت: ما به عنوان یک شرکت مشاوره متخصص در علم داده و هوش مصنوعی شروع به کار کردیم. او بعداً افزود: «به عنوان مشاور، نمی‌توانستیم مستقیماً بهترین مدل را توصیه کنیم، زیرا ابتدا باید آنها را آزمایش می‌کردیم.

این استارت آپ 20 همکاری با فروشندگان موتورهای هوش مصنوعی مانند Mindee، Dataleon، Deepgram، AssemblyAI، Rev.AI، Speechmatics و Lettria ایجاد کرده است. همچنین با ارائه دهندگان اصلی ابر مانند Amazon Web Services، Microsoft Azure و Google Cloud سازگار است.

“ما یک پوشش ایجاد کرده ایم که به عنوان یک نقطه ورودی واحد عمل می کند. زموری گفت، تغییر به یک ارائه دهنده دیگر به آسانی تغییر یک پارامتر API است.

همانطور که قیمت گذاری تکامل می یابد، Eden AI نیز انعطاف پذیری را ارائه می دهد، زیرا دیگر در یک ارائه دهنده ابر قفل نیستید. در بخش صورتحساب، لازم نیست یک حساب کاربری با هر ارائه دهنده ای باز کنید. در عوض، حساب هوش مصنوعی Eden شما به شما امکان می دهد به همه این API ها دسترسی داشته باشید.

اگر قبلاً یک حساب ابری دارید، می‌توانید کلید خود را برای استفاده از حساب خود اضافه کنید. هوش مصنوعی Eden بیش از چیزی که از ارائه دهندگان ابر دریافت می کنید هزینه ای دریافت نمی کند. راه اندازی توسط ارائه دهنده انجام می شود.

سپس شرکت می خواهد به طور خودکار API مناسب را برای نیازهای شما انتخاب کند. مشتریان اکنون باید یک ارائه دهنده را در تماس های API خود تعریف کنند. اما می توانید ویژگی ای را تصور کنید که به Eden AI اجازه می دهد بهترین مسیر را برای شما انتخاب کند.

این شرکت با پشتیبانی شتاب دهنده 50 شرکای مستقر در پاریس، حلقه اولیه خود را متشکل از چندین فرشته تجاری، مانند اولیویه پومل (Datadog)، نیکلاس دسن (Algolia)، سباستین پال (Docker)، جولین لموئین (Algolia)، بنجامین فابر (Benjamin Fabre) تشکیل داده است. (DataDome)، لوران لتورمی (Ysance)، ژان باپتیست آویات (Sqreen)، ژرژ گومز (Div Riots) و توماس گرانژ (Botify).