منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Edge Delta 63 میلیون دلار برای رویکرد توزیع شده خود به مشاهده پذیری داده ها به دست آورد

Edge Delta 63 میلیون دلار برای رویکرد توزیع شده خود به مشاهده پذیری داده ها به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Edge Delta 63 میلیون دلار برای رویکرد توزیع شده خود به مشاهده پذیری داده ها به دست آورد

پایگاه‌های داده این روزها به‌طور تصاعدی در حال رشد هستند، و بنابراین وقتی نوبت به مشاهده‌پذیری بی‌درنگ داده‌ها می‌رسد، سازمان‌ها اغلب در صورت تلاش برای مدیریت تجزیه و تحلیل یا برخی فرآیندهای نظارتی به شیوه‌ای متمرکز، یک نبرد بازنده را به راه می‌اندازند. امروز، شرکتی به نام Edge Delta که یک پلتفرم نظارتی را از منظری متفاوت – بر اساس محاسبات پیرامونی – ساخته است، یک دور بودجه را برای دو برابر کردن تجارت خود اعلام می کند. این استارت آپ 63 میلیون دلار جمع آوری کرده است، پولی که هم برای گسترش یکپارچگی خود با خدمات مختلف – هم اکنون حدود 50 فناوری را پشتیبانی می کند – و هم برای گسترش تجارت خود به طور کلی استفاده می کند.

پایتخت آرام در دایره با BAM Elvete، Earlybird Digital East، سرمایه ژئودتیک، سرمایه گذاری خویشاوندیحامیان استراتژیک سیسکو سرمایه گذاری و سرویس در حال حاضر، و حامیان قبلی منلو ونچرز، MaC سرمایه گذاری خطرپذیرو Amity Ventures نیز در این امر دخیل است. این دور از مسابقات 15 میلیون دلاری سری A کمتر از یک سال پیش، در ژوئن 2021، دنبال می شود.

Edge Delta ابزارهای خود را بر DevOps، مهندسین قابلیت اطمینان سایت و تیم‌های امنیتی متمرکز می‌کند – تیم‌هایی که بر تجزیه و تحلیل گزارش‌ها، معیارها، رویدادها، آهنگ‌ها و سایر مجموعه‌های داده بزرگ، اغلب در زمان واقعی، تمرکز می‌کنند تا کار خود را انجام دهند. معماری مدرن پایگاه داده این را پیچیده می کند، زیرا اطلاعات به طور بالقوه در کانتینرهای Kubernetes، Lambda، ECS و EC2 و دیگران توزیع می شود. سرویس‌های تحلیلی معمولی حول ارسال داده‌ها به ابر و تجزیه و تحلیل آن به روشی متمرکز ساخته می‌شوند، اما با رشد موجودی داده‌ها، این یک رویکرد غیرقابل دفاع می‌شود، به خصوص اگر هدف تجزیه و تحلیل بلادرنگ باشد.

Edge Delta در فضایی فعالیت می‌کند که در حال حاضر تعدادی بازیکن مهم از جمله Splunk، New Relic و Datadog دارد. در واقع، CTO سابق Splunk اولین سرمایه گذاری منلو در Edge Delta را رهبری می کند، که گویای رویکرد متفاوت و پذیرش در بین همکاران در این فضا است. (اما اوزان اونلو، بنیانگذار و مدیر عامل Edge Delta، به سرعت به من گفت که شروع خود را به عنوان رقیب مستقیم Splunk نمی بیند، چیزی که گاهی اوقات به طور ضمنی گفته می شود: “نه، ما با Splunk برای به دست آوردن آن شریک هستیم. بیشتر از آن.” از این! “او بانگ زد.)

به طور معمول، همانطور که قبلاً ذکر شد، خدمات نظارتی از عواملی استفاده می کنند که روی دستگاه مشتری کار می کنند و داده ها را فشرده می کنند، رمزگذاری می کنند و سپس به مقصد نهایی می فرستند. Edge Delta عاملی ساخته است که تجزیه و تحلیل محلی را آغاز می کند، از جمله به سازمان ها اجازه می دهد تا ماژول های یادگیری ماشین را روی این گره ها نیز اجرا کنند، نتایجی را تولید کند که مختص این پایگاه داده است، اما همچنین نتایجی که معمولاً سریعتر برگردانده می شوند.

اونلو گفت: “سس ویژه ما در این شبکه توزیع شده از نمایندگان است.” “این ما را بسیار منحصر به فردتر می کند.”

Edge Delta لایه دوم قابل مشاهده و تجزیه و تحلیلی را ارائه می دهد که تجزیه و تحلیل گسترده سیستم را پس از ساخته شدن این نمودارهای محلی ترکیب می کند، اما مهمتر از همه، معتقد است نتایج سریع تر و دقیق تر هستند و تنش کمتری برای سازمان ها دارند. منابع به طور کلی

این شرکت با شرکت های بزرگی کار می کند که نیاز به پردازش حجم زیادی از داده ها، معمولاً در محیط های ترکیبی در کانتینرها و ابرها، در زمان واقعی دارند. در میان مشتریان Super League Gaming، شرکت غربالگری استارت‌آپ مبتنی بر AI Fama Technologies، Panasonic، WebScale، T-Mobile، VMware و دیگران هستند. Unlu گفت که استفاده از Edge Delta برای نظارت می تواند منجر به جهش در میانگین زمان برای حل مشکلات بحرانی “از ساعت ها و روزها به دقیقه برای رفع وقفه های تولید” شود.

در این راستا، موضوع بسیار مهمی است که همچنان در شرکت ها رشد می کند: نقش رو به رشد اتوماسیون در مقابله با برخی از وظایف بزرگتر در DevOps، امنیت و قابلیت اطمینان سایت به طوری که مهندسان زمان بیشتری برای تمرکز بر روی بخش هایی از کار که فقط آنها می توانند انجام دهند.

همچنین به این معنی است که این تیم ها اکنون می توانند تمام داده های خود را تجزیه و تحلیل کنند، نه فقط بخش هایی از آن، زیرا آنها این کار را در لبه انجام می دهند. (با استفاده از روش دیگر، تعداد زیادی برای آپلود همه چیز وجود دارد.) از آنجا که در زمان واقعی خودکار است، Unlu گفت: “ما کسی را مجبور نمی کنیم که آینده را پیش بینی کند. هنگامی که پرس و جوها را در زنجیره توزیع می کنید، دیگر مجبور نیستید بخش هایی از داده های خود را نادیده بگیرید. فکر کردن به مشتریانی که برخی از داده های خود را به دلایل مالی نادیده می گیرند، برای من آزار دهنده است [or operational] محدودیت ها.”

این رویکرد و قدرت آن تا کنون به اندازه کافی متقاعد کننده است که سرمایه گذاران در حال ضربه زدن هستند.

«Edge Delta به زیبایی توانایی شرکت‌ها را برای مدیریت بهمن فزاینده داده‌هایشان به هر شکلی ساده می‌کند. مورگان لیورمور، شریک Quiet Capital در بیانیه‌ای گفت: با ارائه سریع‌تر و با بینش عمیق‌تر مشاهده کامل داده‌ها، Edge Delta به کلیدی برای باز کردن دنیایی از قابلیت‌های امنیتی جدید، DevOps و SRE تبدیل می‌شود.