منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Electric Capital یک میلیارد دلار برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری برای خرید توکن می بندد

Electric Capital یک میلیارد دلار برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری برای خرید توکن می بندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Electric Capital یک میلیارد دلار برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری برای خرید توکن می بندد

به نظر می‌رسد خشم بر سر فرصت‌های ارزهای دیجیتال در چند سال گذشته، دنیای شرکت‌های پرخطر را متحول کرده است، و بازیگران اصلی در مورد نحوه سازماندهی بنیادی شرکت‌هایشان برای رقابت با شرکت‌های به اصطلاح سرمایه‌گذاری محلی کریپتو متحیر شده‌اند.

در حالی که در چند ماه گذشته بسیاری از صندوق‌های موفق وب 3 ظهور کرده‌اند، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز کلاس کوچک‌تر که روی دومین یا سومین صندوق ویژه خود کار می‌کنند، به طور فزاینده‌ای مایلند از ورود زودهنگام به اکوسیستم با جمع‌آوری سرمایه‌های بزرگ پول نقد کنند. طراحی شده برای دوشیدن هر فرصت رو به رشد در دنیای وب 3.

Electric Capital روز سه‌شنبه اعلام کرد که ۱ میلیارد دلار برای یک جفت صندوق رمزنگاری، یک صندوق ۴۰۰ میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و یک صندوق ۶۰۰ میلیون دلاری برای سرمایه‌گذاری مستقیم در توکن‌های کریپتو بسته است. این افزایش سرمایه، صندوق مستقر در پالو آلتو را به سمت شرکت‌های بزرگ‌تری مانند Andreessen Horowitz سوق می‌دهد که در ژوئن گذشته یک صندوق رمزنگاری 2.2 میلیارد دلاری را تعطیل کرد، و crypto VC Paradigm که با سرمایه 2 میلیارد دلاری شروع به کار کرد. میلیارد در ماه نوامبر

بودجه این دوئل به دنبال خودرویی به ارزش 110 میلیون دلار است که این شرکت در آگوست 2020 اعلام کرد.

آویچال گارگ، یکی از بنیانگذاران الکتریک، می گوید که این شرکت معمولاً 1 تا 5 میلیون دلار در سرمایه گذاری های اولیه سری A قبل از راه اندازی انجام می دهد. او به TechCrunch گفت.

Garg و یکی از بنیانگذاران کرتیس اسپنسر قصد دارند روی اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر با تمرکز کوتاه‌مدت روی استارت‌آپ‌هایی که زیرساخت‌های DAO و NFT را قادر می‌سازند، شرط‌بندی کنند. برخی از سرمایه‌گذاری‌های الکتریک شامل صرافی غیرمتمرکز DYDX، صندوق شاخص ارز دیجیتال Bitwise، بلاک چین NEAR و راه‌اندازی پروتکل DAO Syndicate است.

کریپتو استارت‌آپ Syndicate به دنبال ابهام‌زدایی از DAO با کلوپ‌های سرمایه‌گذاری Web3 است