منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • ESPN + اولین مک انرو در مقابل. McEnroe، اولین مسابقه تنیس بین یک شخص واقعی و آواتار مجازی آنها

ESPN + اولین مک انرو در مقابل. McEnroe، اولین مسابقه تنیس بین یک شخص واقعی و آواتار مجازی آنها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
ESPN + اولین مک انرو در مقابل. McEnroe، اولین مسابقه تنیس بین یک شخص واقعی و آواتار مجازی آنها

اولین نمایش در 7 می در ساعت 22:00 ET در ESPN +، Michelob Ultra، با همکاری شرکت فناوری و تولید Unit 9، “McEnroe vs. McEnroe” اولین مسابقه تنیس جهان را ارائه می دهد که در آن یک مرد واقعی در برابر یک مجازی وجود دارد. بازیکن – هر دو نسخه ای از جان مک انرو تنیسور سرگرم کننده و متخاصم هستند. در مسابقه، مک انرو واقعی با حریف نهایی خود – خود جوانترش – روبرو خواهد شد. در این مورد، یک پخش کننده مجازی با هوش مصنوعی

این فیلم 45 دقیقه‌ای نشان می‌دهد که چگونه مسابقه با استفاده از ترکیبی از هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی به‌علاوه پنج آواتار مجازی توسط جان مک‌انرو از نکات کلیدی در حرفه‌اش ایجاد شد. یادگیری ماشینی زیرمجموعه‌ای از هوش مصنوعی است که به ماشین اجازه می‌دهد بدون نیاز به برنامه‌نویسی یا تنظیم دستی از داده‌های گذشته به‌طور خودکار یاد بگیرد.

تیم واحد 9 یک روز را با جان سپری کرد تا با اسکن کل بدن، ثبت حرکت و فناوری Unreal Engine MetaHuman (یک برنامه کاربردی مبتنی بر ابر که افراد دیجیتالی واقع‌گرایانه را خلق می‌کند) دید را زنده کنند. سیستم بازی آواتار بر روی صفحه نمایش با ذرات هولوگرافی طراحی خواهد شد و شبیه سازی گیم پلی با سیستمی از توپ های تیراندازی و ربات هایی برای بازگرداندن توپ خواهد بود.

وقتی مک انرو توپ را روی تور می فرستد، آواتار به جهت توپ واقعی واکنش نشان می دهد. هنگامی که آواتار نوسان می کند، یک توپ جدید از توپ شلیک می شود و سپس از طریق یک صفحه دود در نقطه ای دقیق از فضا عبور می کند تا از موقعیت موشک آواتار ظاهر شود. با توجه به آنچه در تریلر نشان داده شده است، صفحه نمایش با ذرات هولوگرافیک جان مک انرو مجازی را تار و مخدوش می کند. بنابراین ما باید ببینیم که در هنگام پخش فیلم در صفحه بزرگ چگونه به نظر می رسد.

تیم واحد 9 ساعت ها فیلم از مسابقات جان را در طول دوران حرفه ای خود تجزیه و تحلیل کرد و صدها ضربه، مشت و حرکات را ثبت کرد. در مجموع، آنها 308 ضربه را با بیش از 259 حلقه و میکس ثبت کردند تا واقعاً حرکت پا و مهارت های شناخته شده اش در مشت زدن و والیبال را به تصویر بکشند.

بهترین بخش این است که تیم تعدادی عبارات و جملات کلیدی را ضبط کرد تا مک انرو بتواند با خود مجازی خود صحبت کند (و شاید حتی چند موشک را بشکند).

ESPN + اولین مک انرو در مقابل. McEnroe، اولین مسابقه تنیس بین یک شخص واقعی و آواتار مجازی آنها

اعتبار تصویر: Michelob Ultra

مایکلوب اولترا همچنین برادر کوچکتر جان پاتریک را که مسابقه را رهبری می‌کند و در طول سال‌ها اطلاعات لحظه‌ای درباره جان به‌عنوان یک شخص ارائه می‌کند، به خدمت گرفت. اشلی بروئر، مفسر ورزشی و جیمز بلیک، تنیس‌باز حرفه‌ای سابق، این مسابقه را به نمایش می‌گذارند و به طرفداران نگاهی از پشت صحنه این مسابقه بی‌نظیر خواهند داشت.

“مک انرو در مقابل. McEnroe “آخرین نمایش در کمپین Michelob” Joy is the Ultimate Trophy است”. این بازی مجازی یک تغییر قابل توجه در استراتژی این شرکت است و از تجربه طرفداران مجازی خود در سال 2020 پیروی می کند، با عنوان “Michelob Ultra Courtside”، مشارکت NBA و مایکروسافت که منجر به افزایش 32 درصدی فروش شد.

ریکاردو مارکز، معاون بازاریابی، Michelob Ultra US & Global، به TechCrunch گفت که چگونه لحظات کلیدی سال‌های کاری مک‌انرو را انتخاب کردند.

او آواتار خود را از سال 1979 خواهد نواخت – سپس به زنجیره تنیس پیوست. سپس ما 81 را داریم، زمانی که او برای اولین بار در دوران حرفه ای خود به اوج رسید. سال 1982 برای جان سال خوبی نبود، زیرا او کمی تلاش کرد. مارکز گفت که او سپس در سال 1984 با قدرت کامل بازگشت، قبل از اینکه در سال 1992 بازنشسته شود.

در سال 1979، مک انرو اولین عنوان انفرادی مردان را در دوران حرفه ای خود به دست آورد. در حالی که در سال 1981 در اوج بازی خود بود، همچنان یک بازیکن جنجالی باقی می ماند و به داوران فحش می داد و بر سر داوران فریاد می زد. با این حال، او اولین بازیکن مرد در دهه 1920 بود که سه عنوان متوالی انفرادی اوپن ایالات متحده را به دست آورد و به رتبه 1 در این ورزش نزدیک شد.

این تنیسور در فینال ویمبلدون در سال 1982 شکست خواهد خورد و در سال 1983 زودتر از اوپن آمریکا جدا شد. او همچنین به دلیل حملات موشکی و سخنان تندش از مسابقات داخل سالن ومبلی محروم شد. در حالی که در سال 1984 مناطق تاریک خود را داشت، مک انرو بهترین فصل خود را تا کنون داشت و رکورد 82-3 بازی، بالاترین درصد در یک فصل آزاد را داشت. آخرین سال تور او در سال 1992 بود.

به گفته مایکلوب، جان مک انرو اکنون 63 سال سن دارد و اولین ورزشکاری است که در این نوع مسابقات مبتنی بر فناوری شرکت می کند. شرکت با این فرصت به جان نزدیک شد زیرا آنها می دانستند که او یک ورزشکار سرسخت و پرتلاش است و برای این نوع چالش آماده است.

مک انرو گفت: «چه کسی نمی‌خواهد این فرصت را داشته باشد که به معنای واقعی کلمه به جایی که شروع کرده‌اید نگاه کند و میزان رشد و آموخته‌های شما را در این راه جشن بگیرد؟» من هم مثل بقیه فراز و نشیب هایی داشتم و چیزی که در طول زمان یاد گرفتم قدردانی از سفر بود. هر اتفاقی که بیفتد، باید زمانی برای لذت بردن از این تجربه پیدا کنید و به یاد داشته باشید که تنها زمانی ارزشش را دارد که از آن لذت ببرید.»

همراه با مسابقه تنیس مجازی، این فیلم به جان اجازه می‌دهد تا درباره حرفه‌اش فکر کند و داستان‌ها و درس‌هایی را که در طول سال‌ها آموخته به اشتراک بگذارد.

“به همین دلیل است که جان مک انرو برای این پروژه بسیار منطقی است. مارکز گفت: “علاوه بر این واقعیت که او، البته، یک اسطوره تنیس در تالار مشاهیر است، او به عنوان یک شخص تکامل یافته است… دیدگاه او نسبت به زندگی با آنچه که ما برای آن ایستاده ایم، خوب است.” “بنابراین این واقعا سفری است که به آن زمان‌ها نگاه کنیم که او در زمین کنار جایی که امروز می‌نشیند، بازیکنی بسیار شدید بود.”

ایده چنین تنیس‌باز معروف و تندخویی که نسخه AR خود را بازی می‌کند، قطعاً نظرها را برمی‌گرداند و او می‌تواند شریک خطرناکی برای شرکت آبجوسازی باشد. به عنوان مثال، مک انرو یک بار گفت که سرنا ویلیامز (که با این برند همکاری کرده است) اگر در پیست مردان بازی کند، در رتبه 700 قرار خواهد گرفت.

ESPN + اولین مک انرو در مقابل. McEnroe، اولین مسابقه تنیس بین یک شخص واقعی و آواتار مجازی آنها

اعتبار تصویر: Michelob Ultra

تضاد فاحش بین شعار خنده دار Michelob Ultra «فقط ارزشش را دارد اگر از آن لذت ببرید» و روحیه جنگندگی جان، به بیان ملایم، ترکیب جالبی خواهد بود. نتیجه مطمئناً منحصر به فرد خواهد بود، زیرا “یکی از رنگارنگ ترین افراد در این ورزش آموخته است که بعداً در حرفه خود شادی پیدا کند.” این فیلم به مخاطب این امکان را می دهد که ببیند چگونه یک بازیکن رقابتی در طول زمان تکامل یافته است.

«در پایان روز، پیامی از شادی و سرگرمی است. مارکز اضافه کرد که به مردم یادآوری می کند که از هر روز بهترین استفاده را ببرند و از سفر لذت ببرند.