منو سایت

Everstage 13 میلیون دلار در سری A جمع آوری می کند تا کمیسیون فروش را شفاف تر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Everstage 13 میلیون دلار در سری A جمع آوری می کند تا کمیسیون فروش را شفاف تر کند

بنیانگذاران Everstage، Vivek Suriyamurti و Shiva Rajamani

بنیانگذاران Everstage، Vivek Suriyamurti و Shiva Rajamani

برای نمایندگان فروش، برنامه های کمیسیون اغلب پیچیده و فاقد شفافیت هستند که منجر به اشتباهات حسابداری و ناامیدی می شود. Everstage، یک پلتفرم کمیسیون فروش، این مشکل را با اجازه دادن به نماینده فروش برای دیدن دقیقاً میزان درآمد آنها حل می کند. همچنین دارای ویژگی هایی برای تخمین میزان کمیسیونی است که به طور بالقوه می توانید از تراکنش های خود دریافت کنید. امروز، این استارت آپ اعلام کرد که 13 میلیون دلار برای تامین مالی مجموعه ای که توسط Elevation Capital اداره می شود، جمع آوری کرده است.

TechCrunch اولین بار Everstage را در آگوست گذشته پوشش داد، زمانی که یک دور افتتاحیه 1.7 میلیون دلاری از 3one4 Capital را اعلام کرد، که برای آن دور نیز بازگشت.

Everstage در سال 2020 توسط Siva Rajamani، رئیس سابق تیم درآمد جهانی Freshworks و Vivek Suriamurti تأسیس شد. مشتریان او عبارتند از Chargebee، Postman، Nitro، Hackerrank و CleverTap.

Everstage ویژگی‌های جدیدی را در سال گذشته اضافه کرده است: مشاهده کمیسیون‌های فوری Slack، مدیریت قرارداد و انگیزه‌های گیمیفیکیشن. به عنوان مثال، نمایندگان فروش ممکن است سناریوهای مختلفی را معرفی کنند و ببینند که این امر چگونه بر تخمین پرداخت آنها تأثیر می گذارد. Everstage همچنین دارای رتبه بندی است، بنابراین نمایندگان فروش می دانند که چگونه در بین تیم خود رتبه بندی می شوند.

رجمانی به TechCrunch گفت که از زمان تامین مالی اولیه Everstage، درآمد آن به لطف افزایش شش برابری مشتریان، پنج برابر شده است. در حالی که بیشتر پایگاه مشتریان Everstage در ایالات متحده است، اکنون مشتریانی در اروپا، آسیا-اقیانوسیه و آفریقا نیز دارد. این توسط شرکت ها به صورت عمودی استفاده می شود، از جمله فناوری، خدمات تجاری، خدمات مالی، بیمه، فناوری سلامت و تدارکات. Everstage همچنین تعداد تیم خود را از 20 نفر در زمان تامین مالی اولیه به 70 نفر در حال حاضر افزایش داده است.

بودجه برای گسترش تیم های بازاریابی، محصول و مهندسی Everstage و همچنین برندسازی و بازاریابی استفاده خواهد شد.

در بیانیه ای، آکارش سریواستاوا، مدیر Elevation Capital، گفت: «ما بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم که برخلاف فروشندگان قدیمی فعلی، Everstage، به طور ظرافتی به شرکت ها اجازه می دهد حتی پیچیده ترین برنامه ها را طراحی و مدیریت کنند و در عین حال از UI / UX و مدرن اطمینان حاصل کنند. یک برنامه سفارشی به عنوان یک تجربه.”

راهنمای رشد مبتنی بر محصول