منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Evok Innovations در حال جمع‌آوری سرمایه است تا کربن زدایی صنعتی را با سرعت بالا انجام دهد

Evok Innovations در حال جمع‌آوری سرمایه است تا کربن زدایی صنعتی را با سرعت بالا انجام دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Evok Innovations در حال جمع‌آوری سرمایه است تا کربن زدایی صنعتی را با سرعت بالا انجام دهد

Silicon Valley در تأمین مالی برنامه‌های کاربردی، SaaS و ابزارهای توسعه‌دهنده به طرز شگفت‌انگیزی مؤثر شده است. با این حال، به نظر می رسد که تغییرات آب و هوایی بسیار کمتر به بیت ها، بایت ها و رویه های ذخیره شده علاقه مند است – خیلی بیشتر. Evok Innovations و صندوق فناوری پاک آن با هم می آیند، که هدف آن سرمایه گذاری در شرکت هایی است که برای کربن زدایی در جنبه های صنعتی کار می کنند. این صندوق نیمه اول را با هدف 300 میلیون دلاری خود بسته است.

“ما یکی از معدود افراد هستیم [funds] مارتی رید، یکی از بنیانگذاران Evok Innovations، گفت که تمرکز بسیار خاصی بر مقیاس ابزار صنعتی، با تمرکز ویژه بر فناوری جامد دارند. “من قطعا به دیجیتال فکر می کنم [solutions] شما توانایی انجام بهتر را دارید، اما در پایان روز باید نیرو و انرژی را تولید و توزیع کنید. به طور کلی، این مستلزم این است که فولاد به داخل زمین برود و با مس کار کند و سپس همه اینها بهینه شود. این کمی جانمایی است که ما آن را حک کرده ایم و روی آن تمرکز کرده ایم.”

این شرکت از موسسات مالی واقعی کانادا، از جمله برخی که رید قادر به نام بردن آنها نبود، پول جمع آوری کرد. با این حال، موارد اعلام شده عبارتند از Export Development Canada، Royal Bank of Canada و The Toronto-Dominion Bank. علاوه بر این، LP شامل سرمایه گذارانی در صندوق قبلی Suncor Energy و Cenovus Energy است.

این صندوق سرمایه‌گذاری اولیه در آمریکای شمالی را بر روی بخش‌های کلیدی کربن‌زدایی صنعتی، از جمله ترسیب و ذخیره‌سازی کربن (CCUS)، سوخت‌های کم کربن، انرژی پاک و نوآوری شبکه، تحرک، مواد پیشرفته و دایره‌ای متمرکز خواهد کرد.

اولین صندوق 100 میلیون دلاری Evok که در سال 2016 از طریق مشارکت بین Suncor، Cenovus و BC Cleantech CEO Alliance راه اندازی شد، با هدف تسریع توسعه فناوری های انتقال انرژی حیاتی در آمریکای شمالی انجام شد. این صندوق 16 سرمایه گذاری در فن آوری های کربن زدایی حیاتی انجام داده است، از هیدروژن خالص و کربن گرفته تا ذخیره سازی انرژی طولانی مدت.

14 سرمایه گذار در فناوری های اقلیمی استراتژی های خود را برای نیمه اول سال 2022 به اشتراک می گذارند

“[Investment in climate] در دو سال گذشته شروع به تغییر کرده است. شما افزایش سرمایه هایی مانند سرمایه Lowercarbon را مشاهده کرده اید – من فکر نمی کنم کسی کریس ساکا را با یک سرمایه گذار سخت فن آوری اشتباه بگیرد، و اکنون او نه تنها فناوری سخت، بلکه یک زیر مجموعه بسیار خاص را اعلام کرده است. صندوق جدیدی که به جذب مستقیم هوا اختصاص داده شده است. شما فقط دو سال پیش آن را نمی دیدید.

Evok سرمایه گذاری در نمایشنامه های صنعتی بزرگ را بخشی از فرصت می داند. خریداران بالقوه در این بازار، غول های صنعت با جیب های عمیق هستند که احتمال خروج را بسیار بیشتر می کند.

رید پیشنهاد می کند: «به تامین کنندگان تجهیزات بزرگی فکر کنید که قبلاً شرکت های برق و انرژی را تأمین می کردند. این همان چیزی است که ما معتقدیم به احتمال زیاد خریدارها بخش بزرگی از پرتفوی ما را در اختیار خواهند داشت.