منو سایت

FabuLingua برنده TechCrunch City Spotlight: واکنش بسیار زیادی در آستین!

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
FabuLingua برنده TechCrunch City Spotlight: واکنش بسیار زیادی در آستین!

خوشحالم که اعلام کنم FabuLingua در مسابقه امروز City Spotlight: Austin برنده شد! این شرکت در اپیزود امروز TechCrunch Live با knowRX Health و Vertikal X رقابت می‌کند و برنده یک نمایشگاه رایگان در TechCrunch Disrupt در اکتبر امسال شد.

مارک بگرت شرکت خود را به سه سرمایه‌گذار مستقر در آستین معرفی کرد که پیام‌ها و زمین‌های او را واضح، مختصر و قابل پیگیری آسان می‌دانستند.

مارک در طول سخنرانی چهار دقیقه‌ای خود توضیح داد که شرکت او اسپانیایی را از طریق بازی و داستان به کودکان آموزش می‌دهد. او FabuLingua را به محصول آموزشی فوق‌العاده محبوب Prodigy Education تشبیه کرد که ریاضیات را از طریق یک سرویس گیمیفیکیشن مشابه آموزش می‌دهد.

در FabuLingua، کاربران (کودکان) با داستان‌ها و بازی‌هایی ارتباط برقرار می‌کنند که با پیشرفت کودک، ویژگی‌های جدیدی را باز می‌کنند. این شرکت آن را آموزش نامرئی می نامد، جایی که متن به زبان اسپانیایی است اما به زبان انگلیسی با صدای بلند خوانده می شود. در طول مسیر، این سرویس کمک‌های انگلیسی راه‌اندازی می‌کند و فقط دستورالعمل‌های اسپانیایی را در اختیار کودک قرار می‌دهد. همانطور که کودک دنیای FabuLingua را کشف می کند، داستان های بیشتری باز می شود و فرصت های بیشتری برای آموزش می دهد. این سرویس از طریق اشتراک ماهانه در دسترس است و برای دستگاه های اندروید و iOS در دسترس است.

این شرکت توسط لزلی و مارک برگرت تأسیس شد. در حالی که مارک مدیرعامل است، او در ارائه خود به وضوح بیان کرد که لسلی، به عنوان یک چند زبان، رهبری شرکت را بر عهده دارد. او می گوید که اشتیاق او برای آموزش زبان، شرکت را به جلو سوق می دهد. او در محیطی چندفرهنگی و دوزبانه بزرگ شد و زبان شناسی را در دانشگاه آکسفورد تحصیل کرد تا در رشته روانشناسی تحصیل کند. او بعدها مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته انسان شناسی اجتماعی از دانشگاه کمبریج دریافت کرد.

این شرکت می گوید بیش از 80000 بار دانلود، 15000 کاربر ثبت نام شده و بیش از 1000 خانواده دارد که هزینه اشتراک را پرداخت می کنند.

FabuLingua در آستین، تگزاس مستقر است و 1.3 میلیون دلار در محافل تامین مالی پیش از شارژ جمع آوری کرده است. این شرکت در حال حاضر در حال افزایش سرمایه از طریق Wefunder است، جایی که 322,983 دلار با سقف 7.5 میلیون دلار جذب کرد. این کمپین فعال است و FabuLingua همچنان سرمایه گذاران جدید را از طریق Wefunder می پذیرد.

دو شرکت دیگر در مسابقه آستین حضور داشتند. دیوید فرانکلین KnowRX Health را معرفی کرد که با حامیان مالی ارتباط برقرار می کند و با پزشکان همکاری می کند و جامعه ای از بیماران را برای آزمایشات بالینی ایجاد می کند. چارلی سارمینتو Vertikal X را معرفی کرد، بازاری برای ورزشکاران مبتنی بر فناوری بلاک چین.

تشکر ویژه از داوران فوق العاده آستین: کریشنا سرینیواسان، یکی از بنیانگذاران LiveOak Venture Partners. برایان چمبرز، رئیس کارخانه سرمایه؛ و سارا برند، موسس شریک عمومی در True Wealth Ventures.

داستان های بیشتر از آستین، تگزاس را بخوانید!