منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Fall Guys به یک بازی رایگان تبدیل می شود و در تاریخ 21 ژوئن برای سوییچ و ایکس باکس عرضه می شود

Fall Guys به یک بازی رایگان تبدیل می شود و در تاریخ 21 ژوئن برای سوییچ و ایکس باکس عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Fall Guys به یک بازی رایگان تبدیل می شود و در تاریخ 21 ژوئن برای سوییچ و ایکس باکس عرضه می شود

توسعه دهنده Mediatonic روز دوشنبه گفت که بازی Battle Royale Fall Guys: Ultimate Knockout رایگان است و در تاریخ 21 ژوئن در فروشگاه Xbox، Nintendo Switch و Epic Games عرضه می شود. این بازی در ابتدا در آگوست 2020 برای پلی استیشن و رایانه های شخصی عرضه شد و قرار بود تابستان گذشته برای سوییچ و ایکس باکس منتشر شود. نسخه ویژه ای از بازی برای پلی استیشن 5 نیز در تاریخ 21 ژوئن عرضه می شود که منجر به زمان شارژ سریع تر و سایر بهبودهای عملکردی خواهد شد.

چه در پلی استیشن، نینتندو سوییچ، ایکس باکس، فروشگاه اپیک گیمز، یا ترکیبی از همه موارد فوق، می‌توانید Fall Guys را به صورت رایگان بازی کنید – با کراس بازی، پارتی‌های بین پلتفرمی و کراس. در بیانیه آمده است: پیشرفت‌ها با استفاده از حساب کاربری شما در Epic Games به طور کامل پشتیبانی می‌شوند.

بازیکنان پلی‌استیشن و استیم که قبلاً نسخه‌ای از Fall Guys را دارند، به دریافت تمام به‌روزرسانی‌های معمول، از جمله فصل‌ها، پچ‌ها و ویژگی‌های جدید ادامه خواهند داد. Mediatonic خاطرنشان می کند که بازیکنان جدید دیگر نمی توانند Fall Guys را در استیم دانلود کنند. افرادی که تازه وارد Fall Guys هستند و می خواهند با رایانه بازی کنند، باید از فروشگاه Epic Games بازدید کنند.

بازیکنان موجودی که Fall Guys را خریداری کرده‌اند، یک بسته Legacy دریافت می‌کنند که همراه با نام مستعار، بشقاب، سه لباس و دسترسی به یک فصل پاس کلاس اول جدید ارائه می‌شود.

پسران پاییز

اعتبار تصویر: مدیاتونیک

Fall Guys در 21 ژوئن فصل جدیدی دریافت می کند که سطوح جدید، لباس ها، گیم پلی و موارد دیگر را به ارمغان می آورد. Mediatonic همچنین یک سیزن پس پریمیوم جدید منتشر خواهد کرد که می توان آن را با Show-Bucks، ارز جدید بازی، خریداری کرد. سیزن پس شامل 100 سطح و لباس های اضافی است. کاربرانی که گذر فصلی نمی خواهند، همچنان به مسیر پیشرفت رایگان با عناصر باز کردن قفل دسترسی خواهند داشت.

راه اندازی Fall Guys در فروشگاه Epic Games منطقی است، زیرا Epic سال گذشته شرکت مادر Mediatonic Tonic Games را خریداری کرد. شایان ذکر است که Epic پس از خرید توسعه دهنده Psyonix، بازی Rocket League را رایگان کرد.

Fall Guys در سال 2020 به یک موفقیت فوری تبدیل شد، اما سر و صدای اطراف بازی از آن زمان کاهش یافته است. تغییر به یک بازی رایگان و راه اندازی پلتفرم های اضافی باید به Fall Guys مخاطب جدیدی بدهد.

Fall Guys یک نبرد سلطنتی شیرین تر و ملایم تر است

Epic توسعه دهنده Fall Guys، Mediatonic را خرید