منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • FCC نظرات شما را در مورد جلوگیری از “تبعیض دیجیتال” در دسترس بودن پهنای باند می خواهد.

FCC نظرات شما را در مورد جلوگیری از “تبعیض دیجیتال” در دسترس بودن پهنای باند می خواهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

دسترسی به پهنای باند در محیط کار از راه دور امروزی یک امر ضروری است، اما هنوز مکان‌های زیادی وجود دارد که اینترنت پرسرعت غیرقابل دسترس، ناسازگار یا گران است. کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده قانون زیرساخت سال گذشته را موظف کرد: بهبود این مشکل فعلی و “حذف تبعیض دیجیتال”. آژانس به تازگی این روند را آغاز کرده است و اکنون شانس شما برای شنیدن صدای خود است.

جسیکا روزن وورسل، رئیس FCC در بیانیه‌ای گفت: «بخش 60506 قانون سرمایه‌گذاری و مشاغل زیرساخت به ما دستور می‌دهد تا اطمینان حاصل کنیم که همه مردم ایالات متحده از دسترسی برابر به پهنای باند برخوردار هستند». این امر مستلزم آن است که قوانینی را صادر کنیم که این دسترسی برابر را با جلوگیری و حذف تبعیض دیجیتال بر اساس سطح درآمد، نژاد، قومیت، رنگ پوست، مذهب یا منشاء ملی تسهیل کند.» این وظیفه بالایی است. برای انجام این کار، ما به نظرات ذینفعان از سرزمین‌های دور نیاز داریم: از طرف مردم. توسط دولت های ایالتی، محلی و قبیله ای؛ توسط مدافعان منافع عمومی؛ توسط دانشگاهیان؛ از بخش خصوصی؛ و از هر کس دیگری که اطلاعات و ایده دارد.»

بر این اساس، اولین گام یک دستور نیست، بلکه یک «اعلامیه استعلام» است، فهرستی اساساً طولانی از سؤالاتی که FCC برای ایجاد یک قانون منصفانه و مؤثر باید به آنها پاسخ دهد.

تبعیض چیست؟ چگونه می توانیم آن را کمیت کنیم؟ چه کسی بر او قدرت دارد؟ دلیل ش چیه؟ اگر قرار است FCC “دسترسی برابر را تسهیل کند”، این اصطلاحات در زمینه چه معنایی دارند؟ چقدر می توانیم انتظار داشته باشیم که ارائه دهندگان پهنای باند خودشان را پوشش دهند، و چه زمانی باید از پول فدرال برای پر کردن شکاف استفاده شود؟

ده‌ها سؤال دیگر از این قبیل را می‌توان در اطلاعیه استعلام منتشر شده در وب‌سایت FCC یافت. مهم است که ابتدا آنها را درک کنید، زیرا صنعت پهنای باند قطعاً حفره هایی دارد. و از آنجایی که ایده تعریف و محافظت از گروه‌های آسیب‌پذیر است، سهام بیش از چند دلار در صورت‌حساب اینترنت است. تاریخ نشان داده است که ISP ها، مانند هر کسب و کاری، تمام تلاش خود را برای جمع آوری بخشی از این پول عمومی انجام می دهند، حتی اگر به معنای فریب دادن فقرا باشد.

پیشنهاد FCC مسدود کردن ISP ها در مجتمع های مسکونی را محدود می کند

قانون زیرساخت دستور می دهد همه این کارها تا نوامبر 2023 انجام شود، که به نظر می رسد زمان زیادی باقی بماند، اما قوانین FCC برای بارداری بسیار کند است. اما نظر شما سرعت کار را کاهش نمی‌دهد – احتمالاً به تقویت ایده‌هایی که قبلاً در آنجا مورد بحث قرار گرفته‌اند کمک می‌کند و کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که مواردی مانند مکان و چگونگی تبعیض دیجیتالی در کجا و چگونه اتفاق می‌افتد.

اگر می خواهید نظر بدهید، ابتدا اعلامیه را بخوانید و ببینید چه سوالاتی پرسیده می شود. شاید شما نیز با یک خط قرمز مواجه شده اید و می خواهید راه هایی را برای جلوگیری از تبعیض های جغرافیایی به اشتراک بگذارید. ممکن است در مورد نحوه رسیدگی به شکایات مصرف کننده نظراتی داشته باشید. در هر صورت مشارکت شما گزارش و یکپارچه خواهد شد.

بعداً، هنگامی که اعلام قوانین پیشنهادی منتشر شد، یک دوره دیگر برای نظرات برای بهبود بیشتر زبان و رویکرد وجود خواهد داشت، بنابراین شما گزینه های دیگری خواهید داشت. در حال حاضر، می توانید با مراجعه به اینجا و قرار دادن 22-69 در فیلد اول (مجموعه مقالات) نظر سریع بگذارید. این او را به این بخش از تلاش متصل می کند. اگر افکار طولانی تری دارید یا ارقام حمایتی دارید که باید به صورت فایل بیان شوند، می توانید آنها را با همان شماره در اینجا آپلود کنید.

Rosenworcel مطمئناً معتقد است که این یک فرصت عالی برای FCC است تا کارها را به جلو پیش ببرد و اثری از خود به جای بگذارد:

جان لوئیس می گوید: «هر نسلی میراثی از خود بر جای می گذارد. اینکه این میراث چه خواهد بود را مردم این نسل تعیین می کنند. چه میراثی را می خواهید پشت سر بگذارید؟”

من اولین زنی هستم که ریاست FCC را تایید کرده است. این چیزی است که من می خواهم پشت سر بگذارم: یک آژانس متنوع که بیش از همیشه متعهد به درک قدرت پهنای باند برای همه است. من معتقدم که این هدف قابل دستیابی است. حالا بیایید از این روش برای تحقق آن استفاده کنیم.