منو سایت

Fisker شروع به پذیرش رزرو برای Pear EV خود با قیمت 29900 دلار کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Fisker شروع به پذیرش رزرو برای Pear EV خود با قیمت 29900 دلار کرده است


فیسکر بالاخره آماده است تا اطلاعات بیشتری در مورد پروژه PEAR به اشتراک بگذارد. این خودروساز شروع به پذیرش رزرو برای Pear، یک خودروی برقی شهری با پنج سرنشین کرده است که قبل از مشوق ها و مالیات، از 29900 دلار شروع می شود. این کمتر از قیمتی است که تسلا در ابتدا 35000 دلار برای مدل 3 اعلام کرده بود و بسیار کمتر از قیمت 37499 دلار برای شاسی بلند اقیانوس فیسکر است. شما باید 250 دلار (100 دلار برای رزرو دوم) سپرده گذاری کنید و تا سال 2024 منتظر بمانید تا ماشین خود را دریافت کنید، اما اگر آماده نباشید برای ماشین افسانه ای 25000 دلاری تسلا منتظر بمانید و منتظر نمانید. آن را دوست ندارم. Chevy آینده Equinox EV.

گلابی (PEAR در اصل به معنای انقلاب خودروهای الکتریکی شخصی بود) نتیجه همکاری با فاکسکان است که در آن قابلیت‌های تولید به اندازه فناوری مهم هستند. فیسکر در مورد جزئیات خجالتی است، علاوه بر وعده‌های ویژگی‌های رانندگی اسپورت‌تر، رابط بصری، ذخیره‌سازی هوشمند و تمرکز بر صنعت. با این حال، گلابی در اوهایو با حداقل 250000 وسیله نقلیه در سال تولید خواهد شد – فیسکر و فاکسکان ظاهراً برای رسیدن به این قیمت کمتر از معمول به صرفه جویی در مقیاس متکی هستند.

بیش از چند خطر گنجانده شده است. فیسکر احیا شده تولید Ocean، اولین خودروی برقی خود را تا نوامبر 2022 آغاز نکرد. مشخص نیست که آیا این مدل اولیه تقاضای کافی برای توجیه سطوح تولید گلابی را تحریک خواهد کرد یا خیر. دامنه، عملکرد و کیفیت هنوز ناشناخته است. فیسکر نیز تا زمان ورود گلابی رقابتی خواهد داشت و اگر رقبای مستقیم بیشتری از هم اکنون تا سال 2024 ظاهر شوند، تعجب آور نخواهد بود.

یادداشت ویراستار: این مقاله در ابتدا در Engadget ظاهر شد.