منو سایت

Flexxbotics تولید سلول‌های فعال را در ابر 9 قرار می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Flexxbotics تولید سلول‌های فعال را در ابر 9 قرار می‌دهد

در تولید – و به ویژه در فضای تولید قراردادی، که در آن خطوط تولید برای مطابقت با محصول در حال ساخت مجدداً پیکربندی می‌شوند – ما شاهد روند غالب روبات‌های اتوماسیون سفارشی فوق‌العاده هستیم که فقط یک کار را برای انجام کارهای بیشتر انجام می‌دهند: روبات‌های چند منظوره و تعمیم‌یافته. Flexxbotics فقط یک دور 2.9 میلیون دلاری را بسته است تا به خط تولید بپرد، بدن خود را به موقع تکان دهد (باور دارم).

این شرکت مستقر در بوستون در حال انتقال ایستگاه های کاری به فضای ابری است و هدف راه حل SaaS بهبود تولید و مدیریت آن است. این پلتفرم برای افزایش شفافیت، سیستم‌های کسب‌وکار شرکت را با کف تولید متصل می‌کند. این ابزار خود یک پلت فرم بدون کد است که بر کنترل فرآیندها، گرفتن داده های عملیاتی و کمک به راه اندازی خودکار ایستگاه های کاری فردی تمرکز دارد.

این شرکت توسط زوج تایلر در سال 2018 تأسیس شد – تایلر بوچارد با کلاه مدیر عامل و مدل تایلر با کلاه مدیر عامل، احتمالاً یک کلاه بیسبال مدرن با لوگوی گلدوزی شده Flexxbotics. Flexxbotics یک بخش از دانشگاه شمال شرقی از طریق برنامه IDEA است. این شرکت اولین مجموعه از ابزارهای بهره وری رباتیک خود را در سال 2020 راه اندازی کرد و امروز این شرکت ادعا می کند که این ابزارها در نزدیک به 100 شرکت در سراسر جهان استفاده می شوند.

«Flexxbotics بر ماموریت کمک به شرکت‌های تولیدی تک تک برای تکمیل تحول دیجیتال متمرکز است. بوچارد گفت: «این شرکت‌ها با چالش اتصال ERP، MES و دیگر سیستم‌های تجاری مدرن با تجهیزات تولید قدیمی در کارخانه دست و پنجه نرم کرده‌اند. چشم انداز ما تغییر این موضوع با ارائه یک جعبه ابزار کلید در دست برای اتصال یکپارچه ربات ها، ماشین های CNC، PLC ها و سایر صنایع به یکدیگر از طریق یک شبکه ارتباطی کارگاهی است.

دور مالی سری آ توسط eCoast Angels رهبری شد. تمرکز این گروه بر روی شرکت هایی است که در مراحل اولیه راه حل های فن آوری مدرن را توسعه می دهند. به گفته پیتر شروئر، یکی از اعضای eCoast Angels، “Flexxbotics برای ما به عنوان سرمایه گذار جذاب بود، زیرا آنها رویکرد جدیدی را برای اتصال اطلاعات از سیستم های تجاری به طور مستقیم به دستگاه ها / ماشین ها در ایستگاه های کاری کارگاه به کار می برند. این مدت‌ها یک شکاف حیاتی برای شرکت‌های تولیدی بوده است و ما انتظار داریم که محصول آن‌ها در ماه‌های آینده با معرفی فناوری جدید خود به سرعت مورد استفاده قرار گیرد.