Flutterwave از فین‌تک Dapio در بریتانیا با پرداخت 3.4 میلیون دلار برای بازی پرداخت بدون تماس خود پشتیبانی می‌کند.

Flutterwave از فین‌تک Dapio در بریتانیا با پرداخت 3.4 میلیون دلار برای بازی پرداخت بدون تماس خود پشتیبانی می‌کند.

داپیوارائه دهنده راه حل های پرداخت بدون نقد برای مشاغل مستقر در بریتانیا امروز اعلام کرد که 3.4 میلیون دلار برای حمایت از راه اندازی راه حل Tap to Pay خود برای کاربران اندروید در بریتانیا و اروپا جمع آوری کرده است..

غول پرداخت آفریقایی Flutterwave چرخه رشد را با Techstars رهبری می کند. دانیل گولد، شریک ریسک در Asymmetry Ventures، و PactVC شرکت کردند.

قبل از پیموب – خیر گیج شدن با پردازشگر پرداخت مصری به همین نام – Dapio به مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت های بدون نقد را در فروشگاه بپذیرند، زیرا فناوری آن پشت هر تلفن هوشمند اندرویدی را به یک پایانه کارت خوانی مستقیم تبدیل می کند..

سرمایه گذاری روی سخت افزار و خرید سیستم ها در محل برای کسب و کارهای خرد و صاحبان انحصاری، به ویژه آنهایی که توسط مهاجران اداره می شوند، آسان نیست، که این امر به همان اندازه گران و دست و پا گیر است.. و این بر روشی که آنها می توانند پرداخت های مشتریان را بپذیرند تأثیر می گذارد.

یکی وجود دارد دارای رتبه 3.2 میلیون از این نوع مشاغل در انگلستان است و به دور از این واقعیت است که اجرای این سیستم ها دشوار است خریداین بخش که 75 درصد از کل مشاغل در بریتانیا را تشکیل می دهد، توسط ارائه دهندگان پرداخت سنتی استفاده نمی شود..

Costa Doo یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت TechCrunch در مصاحبه ای به TechCrunch گفت: “من چند سال پیش به بریتانیا پیوستم و همیشه با دریافت خدمات مالی مانند بیمه، افتتاح حساب بانکی، شروع پرداخت ها مشکل داشتم.”.

«من دقیقاً این درد را درک می‌کنم و اینکه رفتن به بانک و انجام این روش چقدر سخت است پیوست شده است به یک شرکت بزرگ این مشکلی است که همسرم نیز زمانی که مجبور شد حواله های بانکی را برای پرداخت به مشتریان ارسال کند، با آن مواجه شد، زیرا این مشاغل خرد واجد شرایط ماشین های بزرگ نیستند.. من هم همینطور فقط معتقد است که باید راه حل ظریف تری برای انجام پرداخت برای صاحبان سهام و مشاغل خرد وجود داشته باشد.

دوو به همراه یکی از بنیانگذاران خود گریگوری قربانوف، به راه اندازی داپیو در سال 2019 ادامه دادند. و در سالهای بعد، تا لحظه ای که او پول جمع کرد، شرکت با موسسات مالی مختلف برای اخذ شده مجوز کار با یک برنامه تلفن همراه که جایگزین دستگاه های کارت می شود.

راه‌اندازی Dapio نشانه‌ای است از اینکه صحنه پرداخت بریتانیا در حال حاضر کجاست – جایی که پرداخت‌های بدون تماس با کمک فناوری NFC در حال انفجار هستند و ایجاد می‌کنند. یک چهارم تمام پرداخت ها در کشور.

این حتی در سطح جهانی نیز رو به افزایش است، زیرا اپل قصد دارد Tap to Pay را در ایالات متحده منتشر کند داپیو است فقط با هدف بازار اندروید، که 42 درصد از بازار موبایل در ایالات متحده، 46 درصد در بریتانیا و 71 درصد در سراسر جهان را به خود اختصاص داده است.

به گفته این شرکت، برنامه تلفن همراه خود “Tap to Pay” را انجام می دهد راه اندازی شود بهار امسال به هر کسب و کاری اجازه می دهد فورا پرداخت های بدون تماس را با لمس کارت یا تلفن همراه بپذیرید. شرکای فعلی آن ZmBIZI و Payment Plus هستند.

«اگر در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا کارآفرین هستید، ممکن است مجبور شوید به بانک بروید، یک حساب بانکی باز کنید، ماشینی بخواهید که حدود 300 دلار قیمت دارد. اما چیزی که به آن رسیدیم این است فقط یک برنامه تلفن همراه که روی تلفن شما وجود دارد، “دو گفت.

“شما به عنوان یک صاحب کسب و کار یا مالک انحصاری، زمانی که مجبور هستید هزینه پرداختی را انتخاب کنید، شما فقط اساسا برنامه را در حالی که کارت مشتری است باز کنید قرار داده شده پشت تلفن

اعتبار تصویر: داپیو

با پخش‌کننده‌های مختلفی که پرداخت‌های بدون تماس را ارائه می‌کنند، مانند Zilch و Nomod و دیگران، که به Apple Pay به عنوان یکی از گزینه‌های پرداخت خود اجازه می‌دهند، چگونه Dapio قصد دارد از بین مردم متمایز شود.?

“تفاوت اصلی ما با سایر بازیکنان این است که می خواهیم از بودجه داخلی استفاده کنیم. ما نمی خواهیم فقط به تجارت برسیم به طور مستقیم، در عوض ما می خواهیم تعبیه کردن عملکرد ما برای پذیرش پرداخت ها در برنامه های کاربردی موجود فین تک ها، ارائه دهندگان POS، بانک ها و مخابرات، که فناوری ما را به یکپارچه می کند. همه مشتریان تجاری آنها، “مدیر عامل گفت.

داپیو در حال حاضر بیش از 20 خرده فروش دارد که محصول خود را آزمایش می کنند. مدیرعامل دوو گفت که زمانی که داپیو سرانجام با چند مشارکت تضمین شده راه اندازی شد، بیش از 3500 خرده فروش را در این پلتفرم شامل می شود.

و از آنجایی که ZmBIZI و Payment Plus فناوری توسعه Dapio در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا را تقویت می‌کنند، Flutterwave سرمایه‌گذار پیشرو زمانی که می‌خواهد در آفریقا و خاورمیانه گسترش یابد، بخشی جدایی‌ناپذیر خواهد بود..

سرمایه گذاری Flutterwave در سواحل آفریقا به سختی قابل انتظار بود، زیرا این شرکت تنها یک سرمایه گذاری عمومی در فین تک CinetPay در ساحل عاج انجام داده است و به نظر می رسد آماده سرمایه گذاری های اضافی برای تحکیم حضور خود در این قاره است. با این حال، تک‌شاخ فین‌تک نیز مختص نفوذ به بازارهای پیشرفته است، بنابراین سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها در آنجا، مانند Dapio، بخشی از یک بازی طولانی‌مدت است که مدیر عامل Olugbenga، Agbula در مصاحبه‌ای در فوریه توضیح داد..

“ما می خواهیم تمرکز خود را تغییر دهیم فقط آفریقا به بازارهای نوظهور و در نهایت ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، اروپا. او گفت: «هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که زیرساخت های ما این کریدورها را تغذیه می کند.

دوو در مورد اینکه چرا فلاترویو از شرکتش حمایت کرد، افزود: «نکته کلیدی برای ما این است که می‌توانیم برای شرکت‌های خرد و کوچک پرداخت‌ها را بپذیریم، این همان چیزی است که آخرین روندهای اقتصادی را هدایت می‌کند.. Flutterwave با دیدن این، واقعا آنها می خواستند که ما بخشی از چشم انداز بزرگتر آنها باشیم.”