منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Galley Solutions هرج و مرج آشپزخانه را به دستور العملی برای عملیات ساده تبدیل می کند

Galley Solutions هرج و مرج آشپزخانه را به دستور العملی برای عملیات ساده تبدیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Galley Solutions هرج و مرج آشپزخانه را به دستور العملی برای عملیات ساده تبدیل می کند

Galley Solutions، یک شرکت داده‌های مواد غذایی که به اپراتورهای مواد غذایی فناوری ارائه می‌کند تا تصمیمات سودآورتری در مورد عملیات آشپزی خود بگیرند، 14.2 میلیون دلار بودجه سری A جمع‌آوری کرده است.

ایان کریستوفر، مدیر عملیاتی، شرکت را با دامادش بنجی کولتای، مدیر ارشد اجرایی، در سال 2017 راه اندازی کرد. ابزار برنامه ریزی منابع غذایی از کار قبلی کولتای در اسپریگ، رستورانی که فقط برای تحویل کالا توسط رئیس راه اندازی شده بود، می آید. گاگان بیانی، مدیر عامل اجرایی و ناتی کلر، سرآشپز اجرایی سابق گوگل.

کریستوفر توضیح داد که در روزهای اولیه هیچ سیستم ضبط وجود نداشت، بنابراین بسیاری از کارها در محیطی با فناوری پایین انجام می شد – صفحات گسترده یا خودکار و مداد. کولتای که به غذا حساس است، دائماً وعده های غذایی با برچسب نامناسب دریافت می کند و واکنش های سالمی دارد.

کریستوفر به TechCrunch گفت: “او به تیم آشپزی رفت و فقط گفت: “چرا ما اشتباه می کنیم؟” ما این منبع حقیقت را در مورد دستور العمل های خود داریم، پس چرا آن را در هر گوشه دیگر از این عملیات، از جمله برچسب زدن و اطلاعات آلرژن، پخش نکنیم. سپس یک آشپز با مهربانی او را از میان هرج و مرج عملیات آشپزخانه آنها هدایت کرد.

کولتای، در همکاری با کلر، یک رویکرد دستور گرا را اتخاذ کرد و اولین نسخه گالی را کدگذاری کرد، که داده های دستور پخت تمیز، خریدهای قابل پیش بینی، موجودی هوشمند و برنامه ریزی دقیق تولید غذا را ارائه می دهد. Keller اکنون با Galley به عنوان بخشی از یک برنامه موفقیت مشتری کار می کند.

راه حل های آشپزخانه

نمونه ای از وب سایت Galley Solutions. اعتبار تصویر: راه حل های آشپزخانه

فناوری این شرکت یک ابزار بهره‌وری آشپزخانه است که بر داده‌های اساسی دستور غذا و جنبه‌های خرید و موجودی حاصل از آن تمرکز دارد. به عنوان مثال، هویج برای سوپ هویج با اقلام فروشنده در زمان واقعی مقایسه می شود، به طوری که آشپزخانه می تواند تصمیمات خرید بهتر و حاشیه های دقیق تری را در دستور غذا بگیرد.

گالی با شرکت هایی مانند DoorDash، Aramark و Chowbotics همکاری می کند. کریستوفر گفت این شرکت درآمد اشتراک خود را 280 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است و 146 درصد خالص دلار را در سه ماهه اول سال 2022 حفظ کرده است.

همچنین زمانی که به سودآوری رسید در نقطه رشد قرار داشت و زمانی که مدیریت تصمیم گرفت از موقعیت مقیاس تهاجمی خود استفاده کند به جریان نقدی مثبت نزدیک بود.

در اینجا سری A می آید. این سرمایه گذاری توسط Astanor Ventures رهبری می شود و شامل مشارکت سرمایه گذار موجود Zetta Venture Partners می شود. این به این شرکت 20 میلیون دلار در مجموع بودجه تا کنون می دهد. Galley جدیدترین استارتاپی است که فناوری را برای دریافت بودجه به آشپزخانه آورده است. در اوایل سال جاری، شاهد بودیم که Meez 6.5 میلیون دلار برای نرم افزار دستور پخت خود جمع آوری کرد.

در همین حال، تامین مالی جدید به شرکت اجازه می دهد تا مقیاس و حرکت به سمت بازارهای ثانویه را برای پیوند عرضه و تقاضا با تمرکز بر خودکارسازی تصمیمات خرید و فعالیت های خرید انجام دهد.

کریستوفر گفت: “ما توانسته ایم با دو فروشنده در سازمان خود به میلیون ها دلار درآمد برسیم، بنابراین باید تیم فروش خود را گسترش دهیم.” بودجه جدید نیز به محصولات و مهندسی اختصاص خواهد یافت.

سپس این شرکت به عنوان بخشی از مشارکت خود با Astanor، از جمله تأثیرات پایداری و طرح‌های ضایعات غذایی، روی پایداری تمرکز کرد.

چرا SaaS مانع از کاهش سرعت می شود