منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Gigs معنی دار 6 میلیون دلار جمع آوری می کند تا طراحان آفریقا را با مشاغل راه دور از شرکت های آمریکایی مرتبط کند.

Gigs معنی دار 6 میلیون دلار جمع آوری می کند تا طراحان آفریقا را با مشاغل راه دور از شرکت های آمریکایی مرتبط کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Gigs معنی دار 6 میلیون دلار جمع آوری می کند تا طراحان آفریقا را با مشاغل راه دور از شرکت های آمریکایی مرتبط کند.

اقتصاد کنسرت در یک مسیر صعودی قرار دارد و حتی بیشتر از سال 2020، زمانی که رشد عظیمی را تجربه کرد، که توسط همه‌گیری کووید شتاب گرفت. و هیچ نشانه ای از کندی در سراسر جهان نشان نمی دهد، با انتظار می رود رشد بخش به 455 میلیارد دلار در سال 2023 برسد، در سال 2018 دو برابر شود و CAGR 17 درصد باشد. در همین حال، با افزایش فرصت‌ها برای کنسرت، پلتفرم‌هایی که کارگران را با فرصت‌های دور ارتباط می‌دهند، افزایش می‌یابد.

Meaningful Gigs یکی از آن پلتفرم‌هایی است که به‌عنوان بازاری برای طراحان آزاد در آفریقا ظاهر می‌شود که می‌خواهند با بر عهده گرفتن وظایف شرکت‌های چندملیتی در ایالات متحده مانند کوکاکولا، آئودی، وانس و IDEO امرار معاش کنند.

این استارتاپ قرار است پس از جمع آوری 6 میلیون دلار سرمایه اولیه، با ثبت طراحان بیشتر در پلتفرم خود، رشد خود را تسریع بخشد.

“ما به این فکر می کنیم که چگونه می توانیم به معامله گران بعدی در سراسر قاره اجازه دهیم که ما وجود داریم تا بتوانیم به آنها کمک کنیم پنج تا هفت برابر بیشتر از آنها در سطح محلی انجام دهند. ما در حال ایجاد برنامه‌های ارجاع بیشتری از طریق پلتفرم خود هستیم تا به مقیاس در سراسر قاره کمک کنیم، “رونی کوسی کلمن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Meaningful Gigs به TechCrunch گفت.

این شرکت در حال برنامه ریزی بازاریابی تهاجمی برای جذب حداقل 100 شرکت در سال آینده است، از 40 شرکت فعلی (17 شرکت بزرگ) که در حال حاضر از پلت فرم آن استفاده می کنند.

طرف دیگر این است که به برندهای بیشتری مانند بالاترین سطح اطلاع دهیم که ما وجود داریم، زیرا هر شرکتی به هنرمندان نیاز دارد و هر شرکتی در حال حاضر برای استخدام استعدادها تلاش می کند. و آن‌ها حتی نمی‌دانند که دنیایی پر از استعداد در انتظار است، “کلمن گفت.

دور افتتاحیه توسط Stage 2 Capital با Rethink Education، Authentic Ventures، Reach Capital، Marla Blow، Zvi Band و Michele Perry رهبری شد.

مندی کول، شریک Stage 2 Capital گفت: «با کمبود استعدادهای بسیار ماهر و نیاز فزاینده به تفکرات متنوع، به ویژه در خلاقیت، بازاریابی و محصولات، Meaningful Gigs با ایجاد ارتباط بین طراحان با استعداد آفریقایی با شرکت‌ها، مشکل بزرگی را حل می‌کند تا بیشترین امکانات را فراهم کند. بهترین در طراحی کلاس.”

ما تحت تأثیر تمرکز تیم Meaningful Gigs بر ارائه بهترین تجربه طراحی برای مشتریانمان قرار گرفتیم، در حالی که ابزارهای شگفت انگیزی را برای طراحان آنها فراهم می کنیم. ما هیجان زده هستیم که از سفر آنها برای تبدیل شدن به مقصدی برای استعدادهای مختلف طراحی حمایت کنیم.

Gigs معنی دار 6 میلیون دلار جمع آوری می کند تا طراحان آفریقا را با مشاغل راه دور از شرکت های آمریکایی مرتبط کند.

Meaningful Gigs طراحان آفریقا را با شرکت های جهانی مرتبط می کند. اعتبار تصویر: (در یک پنجره جدید باز می شود)

کلمن این استارتاپ را در سال 2018 با استفانی ناچمیا-بانتون (COO) و مکس فاراگو (CTO) با الهام از نیاز به ایجاد پلتفرمی که کنسرت های بیشتر و با درآمد خوبی را برای افرادی که به دنبال فرصت های شغلی غیر سنتی هستند ارائه می دهد، تأسیس کرد. تازه واردان به بازار کار آفریقا. این علاوه بر کمک به شرکت ها در جستجوی استعدادهای خارج از استخرهای معمول است.

“ما سه نفر در 10 سال گذشته با هم دوست بوده ایم و بخشی از یک جامعه خلاق هستیم. یک روز با این آمار شگفت‌انگیز مواجه شدیم که تا سال 2050، تعداد جوانانی که وارد نیروی کار آفریقا می‌شوند بیشتر از همه جوانانی است که وارد بقیه جهان می‌شوند. و ما فکر می کردیم دیوانه است. برای ما جالب بود که می‌توانیم کسب‌وکاری در این زمینه ایجاد کنیم. کلمن گفت و این برای من شخصاً همخوانی دارد، زیرا در غنا بزرگ شدم.

در دهه گذشته، کلمن در صنایع خلاق و فناوری بوده است. قبل از ایجاد Meaningful Gigs، او با Nachemja-Bunton سازمان دیگری را تأسیس کرد که به هنرمندان کمک می کند تا زندگی پایداری داشته باشند. قبل از آن، او همچنین به عنوان مدیر توسعه کسب و کار در StayNTouch کار می کرد. پلت فرم مدیریت هتل

از سوی دیگر، Nachemja-Bunton دارای سابقه طولانی در آموزش و پرورش است و پیش از این چندین سمت از جمله مدیر آموزش و یادگیری در One World Education را بر عهده داشته است. سومین موسس، فاراگو، یک مهندس داده با تجربه است که چند سال پیش از قانون به فناوری تغییر مکان داد. قبل از پیوستن به Coleman و Nachemja-Bunton برای راه اندازی Meaningful Gigs، او معاون مهندسی در Deep Root Analytics بود.

اگرچه تطبیق اجرای کنسرت‌های مناسب با شرکت مناسب، کسب‌وکار اصلی استارت‌آپ است، Meaningful Gigs همچنین قصد دارد به طراحانی که در پلتفرم آن ثبت‌نام کرده‌اند، آموزش‌های مداوم ارائه دهد – تا اطمینان حاصل کند که آنها با آخرین دانش، گرایش‌ها و فناوری‌ها به‌روز هستند. دنیای دیجیتال

“آنچه ما دیدیم این است که برای موفقیت شخصی در این چشم انداز دیجیتالی همیشه در حال تحول، یافتن شغل کافی نیست – شما باید بتوانید مهارت های خود را در محل کار بیاموزید. بنابراین، ما می خواهیم یک بازار شماره یک برای مشاغل از راه دور و مهارت ها برای هنرمندان ایجاد کنیم، جایی که در آن به افراد مهارت های جدید را آموزش دهیم. Nachemya-Bunton گفت: ما مشاغل را با آموزش ترکیب می کنیم.

برای ثبت نام در پلتفرم، طراحان یک فرآیند تأیید را طی می کنند که شامل پروژه های آزمایشی است. Meaningful Gigs قبلاً مشتریان خود را با “هزاران” از این طراحان از “بیش از ده ها” کشور آفریقا مرتبط کرده است.

این استارتاپ از پتانسیل یک اقتصاد کنسرت در حال رشد که کار سنتی را مختل کرده است، استفاده می کند. اینترنت و فناوری های جدید به مردم این امکان را داده است که از راه دور امرار معاش کنند و شرکت ها با استعدادهای بکر کار کنند.

“ما می خواهیم به بازار شماره یک برای کار از راه دور در جهان تبدیل شویم. ما می خواهیم تا سال 2028 100000 شغل ایجاد کنیم. و برای دستیابی به آن، بر همدلی مشتریان و درک واقعی نیازهای آنها تمرکز می کنیم. بسیاری از [seed round] پول صرف ایجاد بهترین تجربه برای آنها خواهد شد. ما می خواهیم کار با طراحان آفریقایی را 10 برابر بهتر از کار با دیگران کنیم. ما می خواهیم برای ایجاد این رابطه سرمایه گذاری کنیم تا آنها نخواهند به جای دیگری بروند.