منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Good Startup مستقر در سنگاپور 34 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در شرکت های پروتئین جایگزین جمع آوری می کند

Good Startup مستقر در سنگاپور 34 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در شرکت های پروتئین جایگزین جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Good Startup مستقر در سنگاپور 34 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در شرکت های پروتئین جایگزین جمع آوری می کند

بنیانگذاران Good Startup گوتام گودوانی و جیش پاره هستند

بنیانگذاران Good Startup گوتام گودوانی و جیش پاره هستند

Good Startup، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مستقر در سنگاپور با تمرکز بر پروتئین های جایگزین، آخرین صندوق خود را بسته است. صندوق جدید با 34 میلیون دلار، به نام صندوق پروتئین خوب I، شامل کمکی از بنیانگذار و رئیس Vinmar International، ویجی گورادیا است. حارث کمیشانه، رئیس سابق امور مالی و استراتژی Fidelity Investments. و استاد کارآفرینی در INSEAD Bala Visa.

استارت‌آپ خوب که در سال 2021 تأسیس شد، می‌خواهد حیوانات را از سیستم غذایی جهانی حذف کند. همچنین در استارت‌آپ‌های غیرغذایی سرمایه‌گذاری می‌کند: برای مثال، شرکت‌هایی که جایگزین‌هایی برای چرم می‌سازند. گود استارتاپ تا کنون در 21 شرکت از 35 استارت آپ سرمایه گذاری کرده است.

Gautam Godhwani، شریک مدیریت استارت‌آپ خوب، به TechCrunch گفت که این شرکت عمدتاً در شرکت‌های در مراحل اولیه سرمایه‌گذاری می‌کند و میانگین چک آن 500000 دلار است.

امروزه حول محور نیش گیاهان می چرخد

برخی از شرکت‌های فعلی در کارنامه او عبارتند از Avant Meats که محصولات ماهیگیری کشت شده را تولید می‌کند و در سنگاپور و هنگ کنگ فعالیت دارد. امروزه یک تولید کننده مرغ با “برچسب تمیز” به صورت گیاهی; Mooji Meats، که بر قابلیت های چاپ سه بعدی برای تولید گوشت سبزیجات و گوشت کشت شده تمرکز دارد. Rebellyous Foods، یکی دیگر از استارت‌آپ‌های کارخانه‌های مبتنی بر مرغ است که به گفته الهوانی، از طریق فرآیند تولید بسیار خودکار، به برابری قیمت با مرغ‌های معمولی دست می‌یابد و بخش خدمات غذایی را هدف قرار می‌دهد. و VitroLabs، تولید کننده چرم آزمایشگاهی.

آیا گوشت سلولی برای اولین بار آماده است؟