منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Gotrade، برنامه ای که به مصرف کنندگان بین المللی اجازه می دهد تا بخشی از سهام ایالات متحده را خریداری کنند، 15.5 میلیون دلار از سری A جمع آوری می کند.

Gotrade، برنامه ای که به مصرف کنندگان بین المللی اجازه می دهد تا بخشی از سهام ایالات متحده را خریداری کنند، 15.5 میلیون دلار از سری A جمع آوری می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Gotrade، برنامه ای که به مصرف کنندگان بین المللی اجازه می دهد تا بخشی از سهام ایالات متحده را خریداری کنند، 15.5 میلیون دلار از سری A جمع آوری می کند.

Gotrade، برنامه‌ای که به مصرف‌کنندگان بین‌المللی اجازه می‌دهد تا سهام جزئی سهام ایالات متحده و ETFها را خریداری کنند، امروز اعلام کرد که 15.5 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع‌آوری کرده است. دور توسط Velocity Capital Fintech Ventures، با بازی گروه مالی میتسوبیشی UFJ، BeeNext، رهبری شد. Kibo Ventures، Picus Capital و سرمایه گذاران بازگشتی LocalGlobe، Social Leverage و Raptor.

آخرین دور سرمایه گذاری برای این شرکت 7 میلیون دلار بود که در ژوئن 2021 اعلام شد. برنامه Gotrade یک سال پیش پس از مجوز از اداره خدمات مالی Labuan مالزی راه اندازی شد و می گوید اکنون 500000 کاربر در بیش از 140 کشور جهان دارد. از طریق تبلیغات شفاهی و توصیه های مشتری بدون بازاریابی. تاکنون با حدود 400 میلیون دلار از 5 میلیون معامله معامله کرده است.

این استارت آپ در سال ۲۰۱۹ توسط روهیت مولانی، نورمن وانتو و دیوید گرانت تاسیس شد. برنامه آن به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا سهام جزئی در سهام معامله شده در NYSE و NASDAQ را با شروع از 1 دلار آمریکا خریداری کنند. Gotrade برای معاملات خود کمیسیونی دریافت نمی کند. در عوض، در صورتی که مصرف کنندگان وجوهی را به ارز محلی سپرده گذاری کنند که برای تجارت به دلار آمریکا تبدیل می شود، با دریافت کارمزد ارز خارجی 0.5٪ تا 1.2٪ درآمد ایجاد می کند.

این کارمزد شامل سپرده گذاری فوری است، به این معنی که کاربران Gotrade می توانند بدون نیاز به شارژ کردن حساب خود، تجارت خود را آغاز کنند. Gotrade همچنین در حال آزمایش سطح جدیدی از عضویت به نام Gotrade Black با ویژگی های درجه یک مانند نمودارهای کندل، رتبه بندی تحلیلگران، قیمت های هدف و اندازه گیری ریسک برای 2 دلار در ماه است.

بخشی از سرمایه برای ایجاد نسخه های بومی سازی شده برنامه برای بازارهای بیشتر استفاده خواهد شد. روهیت مولانی، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل این شرکت به TechCrunch گفت که این استارت‌آپ در حال حاضر در حال بررسی تمام بازارهای آسیای جنوب شرقی است. این به معنای راه‌اندازی برنامه Gotrade به زبان‌های محلی با برخی از متداول‌ترین روش‌های سپرده نقدی، از جمله حواله‌های بانکی محلی و کیف‌پول‌های الکترونیکی است.

یکی از بازارهای کلیدی Gotrade اندونزی است، جایی که Gotrade گوترید اندونزی را راه اندازی می کند.

Gotrade یکی از چندین برنامه سرمایه گذاری در اندونزی است که در سال گذشته بودجه جذب کرده است. اینها عبارتند از Pluang، Pintu، Bibit و Ajaib.

برنامه سرمایه گذاری مستقر در جاکارتا Pluang 55 میلیون دلار به رهبری Accel جمع آوری می کند

زمانی که از مولانی پرسیده شد که Gotrade اندونزی چه تفاوتی با طرح‌های سرمایه‌گذاری که دارای عملکرد خرده‌فروشی هستند، مانند Pluang یا برنامه اضافه کردن آن، چیست، گفت: تمرکز خاص Gotrade اندونزی بر خرده‌فروشی به آن اجازه می‌دهد تا معاملات سهام با ارزش بالا را هدایت کند. به دلیل توابع کسری 9 اعشاری آن.

“در حال حاضر، سایر برنامه های سرمایه گذاری (مانند Pluang) دارای 1 رقم اعشار برای کسری هستند. این بدان معناست که سرمایه گذاری در آمازون یا گوگل در این پلتفرم ها همچنان حداقل 333 دلار و 285 دلار هزینه دارد. مولانی گفت: برای Gotrade اندونزی حداقل 1 دلار هزینه دارد.

او اضافه کرد که تفاوت دیگر این است که “برخلاف سایر برنامه های سرمایه گذاری که CFD ارائه می دهند، محصولات ما به طور کامل توسط سهام مظنه پشتیبانی می شوند.” از آنجایی که کارگزاران اندونزیایی مجاز به ارائه اوراق بهادار خارجی در اندونزی نیستند، اما در عوض باید مشتقات اوراق بهادار خارجی را ارائه دهند، Gotrade با Valbury Asia Futures، Jakarta Futures Exchange، Indoor Futures Clearing House شریک شده است که همگی معاملات آتی هند هستند. تحت کنترل Bappebti. ، تنظیم کننده مشتقات کشور، گوترید اندونزی را راه اندازی می کند.

این به Gotrade اندونزی اجازه می دهد تا یک مشتق کاملاً تضمین شده برای دسترسی بازار مصرف کنندگان خود به سهام ایالات متحده ارائه دهد. وجوه به اتاق تهاتر آتی ارسال می شود و معاملات از طریق گروه مالی اندونزیایی Valbury Group انجام می شود و در بورس آتی جاکارتا فهرست می شود. تراکنش‌ها سپس به Alpaca Securities LLC، یک کارگزار-نماینده مجوز FINRA در ایالات متحده ارسال می‌شوند و در بهترین پیشنهاد و پیشنهاد ملی برای مطابقت با مقررات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انجام می‌شوند.

این به این معنی است که وقتی یک مصرف کننده در Gotrade اندونزی معامله می کند، منجر به یک قرارداد بین آنها و Valbury می شود. تجارت متناظر والبری با اوراق بهادار آلپاکا یک موقعیت کاملاً محافظت شده ایجاد می کند.

گوترید اندونزی می‌گوید این اولین پلتفرم در اندونزی است که این نوع دسترسی به بازار را برای سهام ایالات متحده ارائه می‌کند، به این معنی که مصرف‌کنندگان مجبور نیستند از طریق یک کارگزار ارز خارجی یا CFD‌های محلی معامله کنند در حالی که هزینه‌های قابل توجهی را متحمل می‌شوند.

با راه اندازی Gotrade اندونزی، این شرکت از اضافه شدن اندرو هاریونو به عنوان یکی از بنیانگذاران خبر داد. هاریونو مالک گروه والبری است.

رونق پس انداز و سرمایه گذاری فین تک فقط یک امر داخلی نیست