منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Gumi Cryptos Capital دومین صندوق 110 میلیون دلاری را برای حمایت از استارت آپ های بلاک چین می بندد

Gumi Cryptos Capital دومین صندوق 110 میلیون دلاری را برای حمایت از استارت آپ های بلاک چین می بندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Gumi Cryptos Capital دومین صندوق 110 میلیون دلاری را برای حمایت از استارت آپ های بلاک چین می بندد

Gumi Cryptos Capital (gCC)، مستقر در سانفرانسیسکو و توکیو، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر که بر استارت آپ های بلاک چین متمرکز است، گفت که صندوق جدیدی را برای مرحله اولیه 110 میلیون دلار راه اندازی کرده است.

Rui Zhang، شریک مدیریت gCC، به TechCrunch گفت: صندوق دوم این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر با هدف حمایت از تقریباً 50 شرکت بلاک چین در مراحل اولیه از قبل از ایجاد تا اولیه است. صنایع شامل بازی های بلاک چین، زیرساخت ها، برنامه های کاربردی وب 3، ابزارها، DeFi (تامین مالی غیرمتمرکز) / CeFi (تامین مالی متمرکز)، DAO و اصناف است. مبلغ چک بین 500000 تا 5 میلیون دلار در هر سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری های اولیه و بعدی متغیر خواهد بود. صندوق دوم GCC هم در سهام و هم در توکن ها سرمایه گذاری خواهد کرد.

میکو ماتسومورا، شریک مدیریت کریپتوس کپیتال، گفت: «ما در عصر تجربی زندگی می‌کنیم. «توکن‌ها آزمایش‌های پولی هستند که web3، DAO و Guilds آزمایش‌های مدیریتی هستند. NFT ها دارایی های دیجیتال تجربی هستند. متاوره مجموعه ای از واقعیت های تجربی است.

شرکای محدود آن عبارتند از شرکت ژاپنی گیمینگ، Shinsei Bank، Cygames، Mistletoe Venture Partners، Marui Group، GMP Capital و Polygon.

سه شریک مدیر Cryptos Capital، Hironao Kunimitsu، Zhang و Matsumura مدیریت gCC Fund II را بر عهده خواهند داشت.

علیرغم شباهت‌ها در برندسازی، ژانگ به TechCrunch Gum Cryptos Capital (gCC) یک شرکت تابعه یا بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر از Gum نیست، اگرچه ژانگ همچنان سمت معاونت تایرها را علاوه بر نقشش به عنوان شریک مدیریت در gCC دارد.

ژانگ گفت صندوق دوم تاکنون 9 سرمایه گذاری به عنوان سرمایه گذار اصلی یا سرمایه گذار مشترک انجام داده است، از جمله Proof of Learn، XY Finance، Solv Finance و Alliance Labs.

این وسیله نقلیه جدید تقریباً پنج برابر 21 میلیون دلار Cryptos Capital Fund I است که از 36 شرکت پرتفوی در یافته‌های خود حمایت کرده است، از جمله بازار OpenSea NFT، Yield Guild Gaming، Celsius Network، Qredo، Agoric، Astar، 1inch و VEGA. این شرکت گفت که اولین صندوق خود، صندوق gCC I، تا ژانویه 2022 به بازگشت سرمایه 24.6 برابری (TVPI) دست یافت.

کونیمیتسو گفت: «ما هم به فرهنگ استارت‌آپ سیلیکون ولی و هم به بازار سرمایه و هم به بازار ژاپن دسترسی داریم. “ژاپن همچنین دارای دارایی های منحصر به فرد دارایی های معنوی است، به ویژه در بخش بازی که به سرعت در حال رشد است.”