منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Hack VC در حال جمع آوری 200 میلیون دلار سرمایه برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری در مراحل اولیه است.

Hack VC در حال جمع آوری 200 میلیون دلار سرمایه برای حمایت از استارت آپ های رمزنگاری در مراحل اولیه است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Log4Shell برای هک سرورهای VMWare استفاده می شود

شریک صندوق، الکس پک در مصاحبه ای با TechCrunch گفت، سرمایه گذاران پشت مجازی hack.summit ()، بزرگترین رویداد توسعه دهنده بلاک چین، صندوق سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری را زیر چتر Hack VC راه اندازی کرده اند.

اد رومن، پزشک عمومی سابق، در مراحل اولیه بیش از یک دهه از طریق Hack VC در شرکت‌های فناوری و رمزنگاری سرمایه‌گذاری کرد، قبل از شراکت با پک، که قبلاً یکی از بنیانگذاران صندوق جهانی ارز دیجیتال Dragonfly Capital و رهبری حمله Bain Capital Ventures بود. دیجیتال. دارایی های. پک گفت که پک و رومن هر کدام در مراحل اولیه قبل از راه‌اندازی صندوق در چندین شرکت رمزنگاری سرمایه‌گذاری کردند، از جمله پلتفرم‌های DeFi Compound Finance و Terra.

Hack VC جمع آوری کمک های مالی را پاییز گذشته به پایان رساند و از آن زمان تاکنون کاملاً فعال بوده است – طبق گفته Pack، این صندوق تاکنون “حداقل” 15 سرمایه گذاری به ارزش ده ها میلیون دلار انجام داده است. سرمایه‌گذاری‌های اخیر او حوزه‌های مختلفی را در ارز دیجیتال پوشش می‌دهد – از راه‌اندازی شکلک NFT یات، پلتفرم وام دهی DeFi Goldfinch Finance، تا شرکت بازی‌سازی با نسخه متا SynCity.

تز هاک بر سرمایه گذاری در آنچه پک به عنوان “داربست” برای یک سیستم حقوق دیجیتال برای کل اینترنت، با تمرکز ویژه بر بازارهای نوظهور توصیف می کند، متمرکز است.

“ساده ترین راه برای استفاده از سیستم حقوق مالکیت دیجیتال، ذخیره سازی طبیعی ارزش دیجیتالی است، مانند بیت کوین، اما صادقانه بگویم، برای من چندان جالب نیست، مانند ساخت طلای دیجیتال یا هر چیز دیگری. پک گفت: «فکر می‌کنم جای خودش را دارد، اما برای من، ساختن این سیستم حقوق مالکیت که به هر کسی در جهان اجازه می‌دهد در یک سیستم مالی باز مشارکت کند، واقعاً بزرگ است.

شریک هک وی سی الکس پک

شریک هک وی سی الکس پک اعتبار تصویر: با حسن نیت از Hack VC

امروزه، تیم Hack VC متشکل از حدود 10 نفر است که حدود نیمی از آنها در Crypto Lab داخلی خاص خود کار می کنند، که Pack آن را منبع مزیت رقابتی برای شرکت پرخطر می داند. پک گفت که شبکه‌های رمزنگاری متعلق به مصرف‌کنندگان است، بنابراین مهم است که سرمایه‌گذاران در شرکت‌های رمزنگاری، کاربران اولیه پروتکل‌های جدید باشند.

“ما باید روی لبه بمانیم. ما باید بیشتر از سرمایه باشیم. بیش از تجارت تصادفی [traditional] VC، ما در واقع باید از این پروتکل ها استفاده کنیم.

آزمایشگاه کریپتو هک VC که توسط تاجر ارشد سابق کوانتومی در صندوق سرمایه گذاری کوانتومی جین استریت اداره می شود، مهندسان و محققان کمی را برای این منظور استخدام می کند. پک گفت که تیم او متعهد به شرط بندی بر روی شبکه های امن است و با ایجاد بازار، حفظ حاکمیت و تامین نقدینگی از طریق پروتکل های مختلف، “یکی از فعال ترین بازیگران” در اکوسیستم DeFi است.

او افزود، این آزمایشگاه همچنین با تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای به معاملات هک کمک کرده است.

هک وی سی سرمایه صندوق راه اندازی را از LP، از جمله سکویا کپیتال، فیدلیتی و مارک اندرسن و کریس دیکسون از a16z، همراه با سایر سرمایه گذاران نهادی، افزایش داد. برخی از این LP ها خودشان سرمایه گذاران فعال ارزهای دیجیتال هستند، از جمله Sequoia که هفته گذشته 500 میلیون دلار برای سرمایه گذاری در توکن ها جمع آوری کرد. شرکت‌هایی مانند Sequoia و a16z که در سایر صندوق‌های رمزنگاری سرمایه‌گذاری می‌کنند در حالی که سرمایه‌های خود را در همان بخش مدیریت می‌کنند، در کریپتو نسبتاً رایج هستند، اگرچه این شرکت‌ها از نظر تئوری برای انواع معاملات مشابه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

او همچنین گفت که این همپوشانی یادگار روزهای اولیه است که سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های رمزنگاری «برعکس رقابت» بود.

“در گذشته، همه ما از بودجه خود حمایت می کردیم … اکنون کمی رقابتی تر شده است. قبلا مجبور بودیم معاملات بفرستیم وگرنه شرکت های ما ورشکست می شدند. اما اکنون ما هنوز با هم دوست هستیم.

امروزه، Hack VC “روابط سرمایه‌گذار مشترک بزرگی” با دیگر شرکت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه دارد، تا حدی به دلیل مشارکت پک در تامین بودجه اولیه برای بیش از دوجین صندوق رمزنگاری، از جمله Multicoin، Polychain، Paradigm، Standard و Parafi. گفت.

با این حال، او معتقد است که Hack VC در حمایت از شرکت‌های رمزنگاری با فناوری عمیق، تیز، ارزش منحصر به فردی برای اکوسیستم به ارمغان می‌آورد. با این حال، Hack VC در حال بررسی سرمایه گذاری مشترک با برخی از LP های خود در زمینه های دیگر است – او اضافه کرد که اخیراً در راه اندازی متاورس با جاستین کان، بنیانگذار Twitch، با استفاده از دانش عمیق کن در مورد بازی، سرمایه گذاری کرده است.

پک حمایت Hack VC را که توسط سایر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال به دست آمده است، به جامعه منحصر به فرد توسعه دهندگان آن نسبت می دهد که از طریق hack.summit ساخته شده است.

ما سال‌ها وقت صرف ساختن یکی از بزرگترین جوامع برنامه‌نویسی بلاک چین کرده‌ایم و این بسیار غیرعادی است. ساخت یک شرکت سنتی VC دشوار است [that] به دلایل ساختاری، گفت: “پاک.

“به همین دلیل است که من در آن زمان Bain Capital Ventures را ترک کردم – اگر شما یک تیم تنبل هستید … نمی توانید فقط یک گروه اجتماعی گسترده را اضافه کنید، نمی توانید فقط 10+ نفر را به یک تیم مهندسی یا یک تیم کمی اضافه کنید. تیم معاملاتی.”