منو سایت

Health Unicorn Ro پس از دور جدید بودجه از مدیران ارشد جدا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
تصاویر پس زمینه از جولای 1401

یک هفته پس از اینکه Health Unicorn Ro از سرمایه گذاران فعلی با رتبه بالاتری سرمایه دریافت کرد، طبق ایمیل داخلی دریافتی از TechCrunch توسط تعدادی از کارمندان، دو مدیر ارشد راه خود را از شرکت جدا کردند.

در یک ایمیل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Zacharia Reitano گفت که جورج کووئوس، مدیر عامل شرکت و استیو باک، مدیر عامل شرکت داروسازی Ro، در هفته‌های آتی از رو خارج می‌شوند. Reytano اضافه کرد که Koveos در زمینه جدیدی کار خواهد کرد و باک در حال بازگشت به یک پروژه مراقبت های بهداشتی است اما “مشاور خارجی Ro Pharmacy” باقی خواهد ماند. Coveos به مدت 3.5 سال در این شرکت بوده است، در حالی که باک در سال 2020 برای پاسخگویی به تقاضای یک بیماری همه گیر استخدام شد.

تغییر مدیر اجرایی چهار ماه پس از آن صورت می‌گیرد که کارمندان سابق و فعلی با TechCrunch درباره تنش‌های فزاینده در Ro صحبت کردند و به ناتوانی آن در ایجاد درآمد فراتر از موضوعات مهم برند و فرهنگ اشاره کردند. معاون ارتباطات Roe، مگان پیانتا، بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد خروج پاسخ نداد.

مشخص نیست که آیا مدیران تصمیم به جدایی با رو کرده اند یا اخراج شده اند، اما مقامات فعلی خاطرنشان می کنند که این تغییر پس از یک عقب نشینی بزرگ از تیم مراقبت انجام می شود که توسط Coveos مشاهده شد. مقامات در ماه نوامبر گفتند که هشت نفر از تیم خدمات مشتری 11 نفره Ro به دلیل فرهنگ این کار را ترک کردند و اکثریت آنها تنها پس از پنج ماه حضور در شرکت را ترک کردند. در هفته‌های اخیر، بنیان‌گذاران Ro و تیم منابع انسانی مصاحبه‌هایی با کل تیم عملیاتی انجام داده‌اند تا بهتر بفهمند چرا بسیاری از افراد ترک می‌کنند.

برخی از مراقبان سابق به TechCrunch گفته‌اند که Koveos مستقیماً مسئول تصمیم آنها برای ترک شرکت است و دلیل آن‌ها «رفتار ضعیف» و «فرهنگ سمی» است. پس از انتشار داستان TechCrunch، Koveos به دلیل انتشار این داستان که Ro باید به آمازون مراقبت های بهداشتی تبدیل شود، سرزنش داخلی گرفت، مأموریتی که کارکنان فشار بیشتری را برای دنبال کردن سود بیشتر از کارایی احساس کردند.

یکی از کارمندان TechCrunch در این مقاله در اکتبر گفت: “ما از این چشم انداز دور خواهیم شد، ما نمی خواهیم آمازون مراقبت های بهداشتی باشیم، ما می خواهیم نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی داشته باشیم.” ماه بعد، رو مدیر عامل آمازون، جی آر بلاژک را به عنوان مدیرعامل جدید رو استخدام کرد.

ریتانو در ایمیلی گفت: “با هر تغییری در رهبری، فرصتی برای تجدید نظر در مورد بعدی فراهم می شود، و این دقیقاً همان کاری است که ما در اینجا انجام خواهیم داد.” “به طور مداوم، ما فرصتی برای هماهنگی بهتر بین تیم هایی می بینیم که نقش مهمی در ارائه یک تجربه Ro یکپارچه دارند.”

این حرکت منجر به سازماندهی مجدد تیم عملیاتی می شود که از نقش های پشتیبانی مشتری، مراقبت و فروش می باشد. طبق ایمیل ریتانو، او قصد دارد یک مدیر عامل جدید استخدام کند و سامان رحمانیان تا دو ماه آینده مدیرعامل موقت رو فارماسی خواهد بود.

کارمندان فعلی و سابق Ro می‌توانند از طریق ایمیل به نشانی [email protected] یا Signal، یک برنامه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده ایمن، به شماره 925 609 4188 با ناتاشا ماسکرناس تماس بگیرند.

سرمایه گذاران موجود ارزش Ro را با افزایش ارزش 7 میلیارد دلاری دو برابر می کنند

مقامات افزایش تنش در رو را به عنوان تکشاخ در تلاش های مراقبت های بهداشتی برای پیشی گرفتن از اولین پیروزی توصیف می کنند.