منو سایت

Hear Blumberg Capital و DoubleVerify از سال 2008 در TechCrunch Live با هم کار می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Hear Blumberg Capital و DoubleVerify از سال 2008 در TechCrunch Live با هم کار می کنند.

اورن نتزر و هم بنیانگذارش الکس لیورانت DoubleVerify را در روزهای پرتلاطم وب 2.0 در سال 2008 راه اندازی کردند. Blumberg Capital اولین سرمایه گذار نهادی شرکت بود. TechCrunch Live از اینکه مدیر عامل نتزر و شریک Blumberg Capital، Jodfat Harel Buchris، در 16 مارس ساعت 11:30 صبح به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی با سخنرانی اولیه DoubleVerify صحبت خواهند کرد، هیجان زده است.

این دو شرکت شراکت بلندمدتی دارند و ما می‌خواهیم بررسی کنیم که چه چیزی باعث شده این رابطه برای سال‌ها و سرمایه‌گذاران کار کند. بلومبرگ رهبری 3.5 میلیون دلار سری A این شرکت را بر عهده داشت و در دور 10 میلیون دلاری سری B شرکت کرد. بعداً، شرکت دوری از تامین مالی بدهی و دور سرمایه گذاری خصوصی را رهبری کرد. DoubleVerify در آوریل 2021 عمومی شد.

ما هیجان زده هستیم که هر دو را در یک قسمت از TechCrunch Live در 16 مارس در ساعت 23:30 به وقت PT / 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی میزبانی کنیم، جایی که در مورد نحوه اتصال این دو و آنچه که Blumberg Capital را شریک خوبی برای DoubleVerify کرده است صحبت خواهیم کرد. برای ثبتنام رایگان، اینجا را کلیک کنید!

هدف TechCrunch Live کمک به استارت‌آپ‌ها برای ایجاد کسب‌وکارهای بهتر و ریسک‌پذیر است. بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذارانی که آنها را تأمین مالی می‌کنند می‌نشینند تا در مورد نحوه ملاقات، علاقه‌شان به یکدیگر و در نهایت نحوه انجام معامله صحبت کنند. ما همچنین در مورد ارتباط آنها در کار با یکدیگر از طریق مقیاس بندی بحث می کنیم.

علاوه بر این، این قسمت از TechCrunch Live شامل TCL Pitch-Off است. افرادی از مخاطبان می توانند به صحنه مجازی ما بیایند تا شروع خود را به مهمانان محترم ما ارائه دهند و بازخورد زنده دریافت کنند.

TechCrunch Live برای شرکت رایگان است و هر چهارشنبه ساعت 23:30 PT / 14:30 ET منتشر می شود. با این حال، فقط اعضای TechCrunch + به نسخه درخواستی قسمت و همچنین کتابخانه کامل محتوای TechCrunch Live دسترسی دارند. به عبارت دیگر، گلوله را گاز بگیرید و در TechCrunch + مشترک شوید.

از این پیوند برای ثبت نام در TechCrunch Live با Blumberg Capital و DoubleVerify استفاده کنید. فقط یک ثانیه گرم طول می کشد.