منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Hetz Ventures سومین صندوق 123 میلیون دلاری را برای تمرکز بر ابزار DevOps، منبع باز، فین تک و سایبرنتیک می بندد.

Hetz Ventures سومین صندوق 123 میلیون دلاری را برای تمرکز بر ابزار DevOps، منبع باز، فین تک و سایبرنتیک می بندد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Hetz Ventures سومین صندوق 123 میلیون دلاری را برای تمرکز بر ابزار DevOps، منبع باز، فین تک و سایبرنتیک می بندد.

Hetz Ventures، یک سرمایه گذاری در مراحل اولیه از اسرائیل که در سال 2018 راه اندازی شد، سومین صندوق خود را به مبلغ 123 میلیون دلار بسته است. صندوق جدید (که به عنوان “بازنویسی” توصیف می شود)، Hetz III، کل دارایی های شرکت را تحت مدیریت به نزدیک به 300 میلیون دلار رساند.

هتز با تمرکز بر سرمایه گذاری های اولیه و اولیه، قبلا از Granulate (که ماه گذشته توسط اینتل خریداری شد)، Trigo، Retrain.ai، Blink Ops و Velocity پشتیبانی کرده است.

جودا تاوب، شریک مدیر شرکت Hetz Ventures در بیانیه‌ای گفت: «تحصیل این سرمایه گواهی بر رویکرد عملی ما و توانایی ما در ارائه ارزش به مجموعه شرکت‌هایمان بسیار فراتر از سرمایه‌گذاری مالی است. اکوسیستم اسرائیل در حال تکامل و بلوغ است، زیرا کارآفرینان از خروج سریع فاصله می گیرند و به چالش ایجاد شرکت های آزمایش شده زمان برمی خیزند.

صندوق Hetz بر DevOps & Dev Tools، نرم افزار منبع باز، نرم افزار سازمانی/داده، فین تک و امنیت سایبری تمرکز دارد.

از آنجایی که بیش از 5 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2022 توسط شرکت های اسرائیلی جمع آوری شده است، واضح است که رکورد سرمایه گذاری در سال 2021 یکبار نیست. پاول لیوشیز، شریک عمومی Hetz Ventures، افزود: رقابت برای سرمایه گذاری در بهترین شرکت ها در اکوسیستم – به ویژه در مرحله راه اندازی – هرگز بزرگتر نبوده است.