منو سایت

HitPay یک فروشگاه تک مرحله ای برای SME ها است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
HitPay یک فروشگاه تک مرحله ای برای SME ها است

HitPay تقریباً همه چیزهایی را دارد که SMEها برای اداره تجارت خود نیاز دارند.

علاوه بر اینکه دروازه ای برای پرداخت های آنلاین است، ابزارهایی مانند نرم افزار نقطه فروش با کارتخوان ها، پلاگین ها، لینک های پرداخت و فروشگاه های آنلاین بدون کد را نیز ارائه می دهد.

فارغ التحصیلان Y Combinator امروز اعلام کردند که 15.75 میلیون دلار سرمایه تحت رهبری سری A از Tiger Global جمع آوری کرده است که شامل سرمایه گذاران بازگشتی Global Founders Capital و HOF Capital می شود. در حال حاضر بیش از 10000 خرده‌فروش در سنگاپور و مالزی از آن استفاده می‌کنند و قصد دارند به بازارهای بیشتری در جنوب شرقی آسیا از جمله تایلند، اندونزی و فیلیپین گسترش یابند.

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آدیتیا هاریپورکار گفت TechCrunch HitPay در سال 2016 به عنوان یک نمونه کار الکترونیکی راه اندازی شد، اما سپس در سال 2018 به عنوان یک محصول مجازی POS به یک پلت فرم SME روی آورد. همانطور که تیم او بیشتر از نیازهای SME ها آگاه شد، او شروع به توسعه ابزارهای دیگر روی پلت فرم کرد.

بودجه سری A HitPay از همان ابتدا برای ایجاد زیرساخت پرداخت استفاده خواهد شد، با هدف صرفه جویی در پول SMEها و کمک به آنها برای گسترش تجارت خود. این شامل ابزارهای تجاری و زیرساخت پرداخت می شود که شامل تمام ریل های پرداخت پرمصرف در هر بازار، از جمله نقل و انتقالات بانکی، کارت ها، کیف پول های الکترونیکی و خدمات BNPL می شود.

هاری پورکار گفت: «شرکت‌های کوچک و متوسط ​​الزامات بسیار خاصی دارند، بنابراین ما می‌خواستیم یک پلتفرم یک مرحله‌ای بسازیم. “این شامل همه پلاگین ها، نرم افزارهای محل فروش، نرم افزارهای تجاری، فروشگاه های آنلاین و پرداخت های مکرر می شود. ما روی ساخت این ابزارهای رایگان SaaS علاوه بر ساخت ریل های پرداخت، که در حال حاضر روی معامله گران سنگاپور و مالزی متمرکز شده اند، تمرکز خواهیم کرد. اما در هر کشوری که شروع می کنیم، بسیار متفاوت به نظر می رسد، بنابراین به روش های پرداخت محلی در هر کشور نگاه خواهیم کرد. این بزرگترین چالش برای تیم ما است و بیشتر سرمایه گذاری و زمان ما را می گیرد.

اولین گامی که HitPay با گسترش به کشورهای جدید برمی‌دارد، تنظیم هر بازاری است که در آن فعالیت می‌کند تا به آن اجازه دهد از همان ابتدا یک زیرساخت پرداخت برای SMEها ایجاد کند. سپس محبوب ترین روش های پرداخت را ادغام می کند. به عنوان مثال، در سنگاپور، HitPay در حال حاضر حدود 10 تا 15 روش پرداخت را اجرا می کند.

پلت فرم بدون کد HitPay به شرکت های کوچک و متوسط ​​اجازه می دهد تا پرداخت های آنلاین و آفلاین خود را ترکیب کنند. معمولاً توسط مشاغل متوسط ​​استفاده می شود و درآمد سالانه آن بین 500000 تا 2 میلیون دلار است. اکثر آنها در بخش خرده فروشی هستند، اما هاریپورکار انتظار دارد که این نیز توسعه یابد.