منو سایت

Hulu + Live TV اکنون یک DVR نامحدود را به عنوان بخشی از برنامه اصلی خود شامل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Hulu + Live TV اکنون یک DVR نامحدود را به عنوان بخشی از برنامه اصلی خود شامل می شود

در تلاش برای جذب مشترکین بیشتر به سرویس خود، Hulu امروز اعلام کرد که یک ویژگی DVR نامحدود را به عنوان بخشی از برنامه پایه تلویزیونی Hulu + Live بدون هزینه اضافی ارائه می دهد. DVR به مشتریان اجازه می دهد تا برنامه ها را از بیش از 80 کانال ضبط کنند، از جمله شبکه های پخش ABC، NBC، CBS و FOX، که سپس می توانند به عقب و جلو حرکت کنند – همانطور که DVR سنتی ارائه می دهد.

پیش از این، کاربران حداکثر 50 ساعت را به عنوان بخشی از طرح اولیه خود دریافت می کردند، با گزینه ارتقاء به 200 ساعت با افزونه Enhanced Cloud DVR با 9.99 دلار اضافی در ماه. این همچنین به آنها امکان اسکرول کردن به جلو و عقب در ضبط‌ها را می‌دهد، که برای کسانی که در پلان پایه در دسترس نبودند.

با این تغییر، Hulu محدودیت‌های ذخیره‌سازی DVR را برای همه مشترکین Hulu + Live TV حذف می‌کند و به عنوان بخشی از پیشنهاد، به جلو و عقب پیمایش می‌کند. هر رکورد اکنون حداکثر تا 9 ماه در دسترس کاربران خواهد بود، در حالی که قبلاً قدیمی‌ترین رکوردها به طور خودکار با کمبود فضای کاربران حذف می‌شدند.

از 13 آوریل، افرادی که این افزونه را خریداری کرده اند، هزینه اشتراک ماهانه خود را کاهش می دهند، در حالی که سایرین شاهد اضافه شدن خودکار DVR نامحدود به خدمات خود خواهند بود. این ممکن است بلافاصله قابل توجه نباشد، زیرا ارتقاء تنها تغییرات جزئی در رابط کاربری Hulu ایجاد می کند. به عنوان مثال، هیچ نشانه ای از میزان فضای باقی مانده در دستگاه DVR وجود نخواهد داشت، زیرا دیگر به آن نیازی نیست.

تصمیم این شرکت برای رایگان کردن DVR نامحدود با طرح پایه تصمیمی است که امیدوار است مشترکان بیشتری را به خدمات خود جذب کند و ارتقاء سطح تلویزیون زنده را برای مشترکین استاندارد Hulu جذاب تر کند. امروزه، Hulu + Live TV یکی از بزرگ‌ترین پخش‌کننده‌های تلویزیون زنده با 4.3 میلیون مشتری پرداخت‌کننده است، اما پایگاه مشترکان سنتی تلویزیون پولی همچنان بسیار بزرگ‌تر است.

تعدادی از پخش‌کننده‌های زنده تلویزیونی، از جمله Hulu + Live TV و رقبایی مانند YouTube TV، در طول سال‌ها به افزایش قیمت برنامه‌های اصلی خود ادامه داده‌اند. این امر برخی از مصرف کنندگان را به این فکر واداشته است که آیا این نوع خدمات هنوز در مقایسه با ارائه دهندگان تلویزیون پولی سنتی مانند کابل و ماهواره که صدها کانال در دسترس هستند، ارزش دارند.

علاوه بر این، هنگامی که ارتقا می دهید – مانند کانال های پریمیوم، DVR بهتر، پشتیبانی از صفحه نمایش نامحدود و سایر بسته های کانال – سرویسی مانند Hulu + Live TV می تواند بیش از 100 دلار در ماه هزینه داشته باشد. با قرار دادن DVR نامحدود در برنامه پایه، Hulu + Live TV در مقایسه با تلویزیون پولی و رقیب مستقیم آن YouTube TV، که با فضای ذخیره‌سازی نامحدود ابری DVR برای همه کاربران ارائه می‌شود، رقابتی به نظر می‌رسد.

Hulu + Live TV به تنهایی با 68.99 دلار در ماه یا همراه با Disney + و ESPN + با قیمت 69.99 دلار در ماه (یا 75.99 دلار در ماه بدون تبلیغات) در دسترس است.