منو سایت

iMovie در iPhone و iPad اکنون می تواند به طور خودکار فیلم تولید کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
iMovie در iPhone و iPad اکنون می تواند به طور خودکار فیلم تولید کند

اپل امروز آپدیت iMovie را برای iOS و iPadOS عرضه کرد. iMovie 3.0 دو ویژگی اساسی جدید را معرفی می کند – استوری بورد و فیلم جادویی. به صورت دانلود رایگان از اپ استور برای افرادی که حداقل از iOS 15.2 یا iPadOS 15.2 استفاده می کنند، موجود است.

با نسخه قبلی iMovie، اکثر مردم با یک پروژه خالی شروع کردند که می توانید فیلم ها و عکس های خود را به آن اضافه کنید. اما اگر قبلاً از یک برنامه ویرایش ویدیو استفاده نکرده اید، شروع با یک بوم خالی می تواند دلهره آور باشد.

اپل توانایی ایجاد فیلم های جادویی را برای شروع یک پروژه جدید اضافه می کند. هنگامی که یک فیلم جادویی ایجاد می کنید، کتابخانه عکس را باز می کند. می توانید یک آلبوم را باز کنید، چندین ویدیو را انتخاب کنید و روی یکی دیگر کلیک کنید. سپس IMovie به طور خودکار دیالوگ ها، چهره افراد، اقدامات و موارد دیگر را شناسایی می کند.

ویدیوهای شما به طور خودکار با انتقال، موسیقی و عنوان ادغام می شوند. این فقط یک نقطه شروع است، زیرا هنوز هم می توانید فیلم خود را به دلخواه تنظیم کنید. به عنوان مثال، می توانید ویدیوها را جابجا یا حذف کنید، برخی از قسمت ها را برش دهید و ویدیو را به دو ویدیو تقسیم کنید.

اپل 20 سبک مختلف طراحی کرده است تا فیلم های جادویی شما یکسان به نظر نرسند و صدا نداشته باشند. هر سبک یک بسته با انیمیشن، موسیقی متن و انتقال است. وقتی از یک سبک به سبک دیگر جابجا می شوید، ویدیوی شما به طور خودکار بازسازی می شود.

کاربران همچنین می توانند موسیقی متن خود را از بین موسیقی خریداری شده، GarageBand یا هر فایل صوتی در برنامه Files انتخاب کنند. iMovie همچنین به شما امکان می دهد صدا را به ویدیوی خود اضافه کنید.

با Magic Movies، اپل اساساً به شما انعطاف بیشتری برای ایجاد یک فیلم بر اساس کتابخانه رسانه خود می دهد. اگر مکرراً Memories را در برنامه Photos تماشا می‌کنید و مدام فکر می‌کنید، “کاش می‌توانستم این ویدیوی تولید شده به صورت خودکار را ویرایش کنم،” iMovie به شما اجازه نمی‌دهد آن خاطرات را ویرایش کنید. ولی این به شما کمک می کند تا خاطرات ویدئویی ایجاد کنید و از آنجا شروع به ویرایش کنید.

اسکرین شات iMovie 3.0 در iOS و iPadOS

اعتبار تصویر: سیب

یکی دیگر از ویژگی های جدید امروز استوری بورد است. iMovie قبلاً به شما کمک کرده تا یک تریلر فیلم به سبک هالیوود بسازید. اپل این ایده را گسترش داده و فراتر از تریلرهای فیلم می رود.

با استوری‌بردها، کاربران iMovie می‌توانند یک الگو را انتخاب کنند و راهنمایی در مورد نحوه ایجاد ویدیو دریافت کنند. الگوها شامل ویدئوهای اجتماعی، ویدئوهای آموزشی، تریلرها و بررسی محصول است.

هنگامی که یک اسکریپت را انتخاب می کنید، لیستی از عکس ها را دریافت می کنید. می توانید با گرفتن یک ویدیو از کتابخانه خود یا گرفتن فریم های جدید، هر فریم را پر کنید. بار دیگر، همه چیز شخصی است. می توانید یک کلیپ را کوتاه کنید، عنوان اضافه کنید، سبک عنوان را تغییر دهید، و موارد دیگر.

وقتی کارتان با ویدیو تمام شد، می‌توانید آن را در کتابخانه‌تان ذخیره کنید، آن را به‌عنوان یک فایل ویدیویی در برنامه‌های دیگر به اشتراک بگذارید، یا پروژه iMovie خود را با دستگاه اپل دیگری به اشتراک بگذارید. برای مثال، می‌توانید یک پروژه را با Mac به اشتراک بگذارید و به سفارشی‌سازی ویدیوی خود در Mac خود ادامه دهید.

با این به روز رسانی، اپل دیگر ویژگی های حرفه ای ویرایش ویدیو را اضافه نمی کند. در عوض، باز کردن iMovie و شروع به کار باید کمی ساده تر باشد.

اسکرین شات iMovie 3.0 در iOS و iPadOS

اعتبار تصویر: سیب