inFeedo 12 میلیون دلار دریافت می کند تا به کارفرمایان کمک کند تا درک کنند که نیروی کار واقعاً چه احساسی دارد

inFeedo 12 میلیون دلار دریافت می کند تا به کارفرمایان کمک کند تا درک کنند که نیروی کار واقعاً چه احساسی دارد

قضاوت درباره احساسات کارکنان، حتی در مشاغل کوچکتر، دشوار است. این می تواند منجر به فرسودگی و فرسودگی در زمانی شود که مدیران انتظار آن را ندارند. inFeedo می خواهد این مشکل را با عمل به عنوان پلی بین کارگران و مدیران آنها حل کند و تحقیقات از طریق یک ربات چت به نام Amber انجام می شود که inFeedo آن را “شنونده اصلی” می نامد. این شرکت امروز اعلام کرد که 12 میلیون دلار سرمایه در سری A به رهبری Jungle Ventures، شامل Tiger Global و سرمایه گذاران بازگشتی مانند Bling Capital، جمع آوری کرده است.

به این ترتیب مجموع فیدو از زمان تأسیس این شرکت مستقر در ایالات متحده در سال 2016 به 16 میلیون دلار افزایش یافته است. بخشی از بودجه برای خرید دوم ESOP شرکت برای همه کارمندان استفاده خواهد شد. از دیگر سرمایه گذاران این حلقه می توان به باوین توراکیا موسس زتا را نام برد. یکی از بنیانگذاران Gainsight Sreedhar Peddineni. سومان گوپالان، مدیر ارشد منابع انسانی Freshworks; و آنکور واریکو.

Amber، ربات چت Feedo

چت بات آمبر در inFeedo به بیش از 100 زبان در دسترس است و مشتریان شامل طیف گسترده ای از شرکت ها از نظر اندازه و بخش هستند: Samsung، Xiaomi، Lenovo، TATA، Godrej، Bhardi، Unacademy، Paytm، OYO، Lenovo، JD. Tiket.com، Mediacom، Sunlife، BukuWarung و Aboitiz. در مجموع، Amber توسط 30000 کارمند در سنگاپور، مالزی، اندونزی و فیلیپین استفاده می شود. inFeedo دارای 175 مشتری شرکتی در 60 کشور، به ویژه آسیای جنوب شرقی، هند و ایالات متحده است و قصد دارد با بودجه جدید خود، برنامه های خود را برای بازاریابی در آمریکای شمالی تسریع بخشد.

تانمایا جین، که به همراه وارون پوری inFeedo را بنیانگذاری کرد، به TechCrunch گفت که ایده پلتفرم زمانی که آنها هنوز در مدرسه بودند متولد شد. “هم وارون و هم من از مدارس لیبرال آمدیم و مفهوم کلی دانشگاه یک شوک فرهنگی بزرگ بود. مردم تشویق شدند که به جای فکر کردن، از یک الگو پیروی کنند، و ایده های جدید اغلب نادیده گرفته می شدند، حذف می شدند یا گم می شدند. بازخورد با مدیران، که منجر به جدایی و فرسودگی شد.»

Quan 1.15 میلیون دلار از YC برای مقابله با فرسودگی کارکنان پس از همه گیری جمع آوری می کند

پس از انجام یک نظرسنجی، این دو متوجه شدند که این شرکت ها به روحیه کارکنان علاقه مند هستند، اما در تلاش برای ماندن در صدر هستند. جین می‌گوید: «وقتی نسبت HR: 1:300 دارید، 40 درصد از زمان آن‌ها به صورت دستی صرف ردیابی، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل بازخورد می‌شود و ارائه صدای مورد نیاز کارکنان از نظر انسانی غیرممکن می‌شود. وی افزود در حالی که بسیاری از سازمان ها از نظرسنجی های سالانه یا آنی استفاده می کنند، inFeedo برای استانداردسازی نظرسنجی ها در زمینه ها و فرهنگ های مختلف ایجاد شده است.

آمبر همچنین با به خاطر سپردن زمینه چت های قبلی با کارمندان روابط برقرار می کند. کارمندان می توانند هر چند وقت یکبار که بخواهند با ربات چت ارتباط برقرار کنند، اما جین گفت که معمولاً سالی سه تا چهار مکالمه با آمبر دارد و هر مکالمه حدوداً 8 سؤال است و پاسخ دادن به آن بیش از دو دقیقه و نیم طول نمی کشد.

جین گفت، بودجه جدید برای ارائه محصولات جدید طی دو سال آینده استفاده خواهد شد، “با چشم انداز یک پلت فرم یک اندازه مناسب برای تجربه کارمندان با تجزیه و تحلیل افراد پیش بینی کننده که شامل 0 تلاش HR / IT است.” inFeedo همچنین قصد دارد درآمد خود را دو برابر کند و تیم خود را دو برابر کند و در حال حاضر 140 موقعیت از راه دور، به ویژه در بازاریابی، محصولات، مهندسی و فروش در آسیای جنوب شرقی، هند و ایالات متحده را استخدام می کند.

3 روشی که مستاجران Web3 می توانند بازی اجاره ای خود را بهبود بخشند