منو سایت

Infra.Market بازرسی مالیاتی هند خریدهای تقلبی، درآمد نامشخص را فاش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Infra.Market بازرسی مالیاتی هند خریدهای تقلبی، درآمد نامشخص را فاش کرد

مالیات بر درآمد هند می گوید که “انبوهی از شواهد مجرمانه” را پیدا کرده و کشف کرده است که نشان می دهد یک استارت آپ تک شاخ مستقر در پونا و تان با استناد به Infra.Market “خریدهای تقلبی رزرو کرده است” و پس از یک اتفاق نادر درآمد اضافی بیش از 29.4 میلیون دلار را فاش کرده است. مطالعه راه اندازی

Infra.Market، یک استارت‌آپ با حمایت ۲.۵ میلیارد دلاری با حمایت Tiger Global، Nexus Venture Partners و Accel که به شرکت‌های ساخت‌وساز و املاک کمک می‌کند تا مواد و تدارکات را برای پروژه‌های خود تهیه کنند و هزینه‌های هنگفت بی‌حساب را انجام دهند و ورودی‌های اقامتی دریافتی بالغ بر ۴۰۰ روپیه را دریافت کنند. [$52.7 million]این آژانس روز یکشنبه در بیانیه ای به مطبوعات گفت.

مدیران استارت‌آپ، زمانی که با مقامات مالیاتی مواجه شدند، «سوگند یاد کردند برای این اقدام، درآمد اضافی بیش از روپیه را نشان دادند. 224 کرون [$29.49 million] در سال های مختلف ارزیابی، و بر این اساس پیشنهاد پرداخت بدهی های مالیاتی خود را، گفت.

Souvik Sengupta، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Infra.Market، پیامی برای درخواست نظر ارسال نکرد.

Entrakr هند در نوامبر گزارش داد که این پرتاب پایان دور جدید 4 میلیارد دلاری است.

این وزارت که تحقیقاتش ادامه دارد، گفت که همچنین “شبکه پیچیده ای از برخی شرکت های تقلبی مستقر در بمبئی و تان” را کشف کرده است که فقط روی کاغذ وجود داشت و برای “ارائه ورودی های اقامتی” راه اندازی شده بود.

“تحلیل اولیه نشان داد که تعداد کل ورودی های اقامتی ارائه شده توسط این پوسته ها بیش از یک روپیه است. 1500 کرون نقدی منتشر نشده از روپیه. 1 کرور و جواهرات به ارزش ریال این وزارتخانه گفت: 22 میلیون کشف و ضبط شد.