منو سایت

Instacart در حال حاضر روندهای بازار را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Instacart در حال حاضر روندهای بازار را ارائه می دهد

سلام و خوش آمدید به Equity، پادکستی برای کسب و کارهای نوپا، که در آن اعداد و نکات ظریف پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

به نمایش جمعه ما خوش آمدید! میزبان همیشگی ما ناتاشا این بار خاموش بود، بنابراین مری ان و الکس مربوط به سازنده ما رحمت تا راه خود را از طریق اخبار هفته باز کنیم. مثل همیشه، ما مجبور بودیم چیزی را انتخاب کنیم که مهم‌تر به نظر می‌رسد.

در اینجا چیزی است که ما خودمان را درگیر آن کردیم:

  • All Things Y Combinator: در اینجا اولین مجموعه از موارد دلخواه ما و دومین مجموعه ما است. در اینجا خلاصه ای از شرکت های فین تک در این دسته و نگاه ما به شرکت کنندگان هندی و آفریقایی است.
  • Instacart به عنوان قانونگذار روندها: این شرکت معروف عرضه کننده مواد غذایی قیمتی را که با آن به سرمایه کارکنان ارزش گذاری می کند کاهش داده است، چیزی که می تواند به یک روند تبدیل شود. به نظر می رسد که Instacart در طول زمان پیشروی بالقوه اقدامات مشابه سایر شرکت ها را رهبری می کند. ما همچنین به این فکر می کنیم که چگونه ارزیابی استارت آپ ها می توانند درخشش خود را دوباره به دست آورند.
  • بازی ها: با هک عظیم Axie Infinity که در سرفصل ها ظاهر شد، در مورد این موضوع و نحوه برخورد استارتاپ های دیگر با بازار بازی های برنده صحبت کردیم.
  • و با هم بسته شدیم موضوع شبکه های اجتماعیالون ماسک چه می کند و چگونه فیس بوک توانسته است سوء ظن همه را در مورد اخلاقیات خود تأیید کند.

افسوس! چه هفته، همه شما چت دوشنبه!

ارزش سهام هر دوشنبه در ساعت 7 صبح PDT و چهارشنبه و جمعه در ساعت 6 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و تمام بازیگران