منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Insurtech Policygenius 25 درصد از کارکنان خود را کمتر از 3 ماه پس از جمع آوری 125 میلیون دلار کاهش می دهد.

Insurtech Policygenius 25 درصد از کارکنان خود را کمتر از 3 ماه پس از جمع آوری 125 میلیون دلار کاهش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Insurtech Policygenius 25 درصد از کارکنان خود را کمتر از 3 ماه پس از جمع آوری 125 میلیون دلار کاهش می دهد.

Policygenius، یک شرکت بیمه که کمتر از سه ماه پیش 125 میلیون دلار در دور سری E جمع آوری کرد، 25 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد.

تعداد کارکنان آسیب دیده تایید نشده است، اما بر اساس منابع متعدد، حدود 170 نفر تخمین زده می شود.

یک کارمند امروز در لینکدین ارسال شد که او جزو 25 درصد کارمندانی بود که اخراج شدند.

جنیفر فیتزجرالد، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Policygenius، در یک بیانیه ایمیلی، این شماره را تایید نکرد و گفت:

مانند بسیاری از شرکت ها، تغییر ناگهانی و چشمگیر در اقتصاد ما را مجبور کرده است تا استراتژی خود را تطبیق دهیم. پس از بررسی دقیق، تصمیم سخت و ضروری را برای کاهش تعداد نیروی کار خود اعلام کردیم. با این تغییرات، ما به آینده شرکت خود، به نوآوری دائمی خود و خدمات عالی که هر روز به مشتریان خود ارائه می دهیم، اطمینان داریم.این روز سختی برای ما در Policygenius و به ویژه برای کارمندانی است که مستقیماً تحت تأثیر قرار گرفته اند. ما با دوستان و همکارانی که با تلاش و فداکاری خود در ساخت این شرکت و انجام ماموریت ما برای مشتریانمان کمک کردند، خداحافظی می کنیم. ما از کمک های فراوان آنها سپاسگزاریم و برای آنها بهترین ها را آرزو می کنیم.

در طول سری مارس E، Policygenius – که نرم‌افزار آن اساساً به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهد انواع محصولات بیمه را به صورت آنلاین بیابند و بخرند – گفت که کسب‌وکار بیمه خانه و خودروی آن به‌طور قابل‌توجهی رشد کرده است زیرا حق بیمه‌های مکتوب جدید افزایش یافته است. «بیش از 6 برابر از سال 2019 تا 2021.”

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت گفت: «Policygenius همچنان تنها پلتفرم کارگزاری و توزیع با پشتیبانی فناوری است که با موفقیت مقیاس و تنوع بیمه عمر، خانه و خودرو را افزایش داده است. این شرکت از سرمایه جدید برای ادامه سرمایه گذاری در رشد کسب و کار اصلی خود یعنی بیمه عمر، از کارافتادگی، بیمه خانه و خودرو و همچنین پیشنهادهای جدید برای بیمه عمر بدون آزمون و Policygenius Pro استفاده خواهد کرد.

از زمان آغاز به کار خود در سال 2014، Policygenius بیش از 250 میلیون دلار از سرمایه گذارانی مانند KKR، Norwest Venture Partners و Revolution Ventures، و همچنین حامیان استراتژیک مانند Brighthouse Financial، Global Atlantic Financial Group، iA Financial Group، Lincoln Financial و Pacific Life.

Insurtech Policygenius 25 درصد از کارکنان خود را کمتر از 3 ماه پس از جمع آوری 125 میلیون دلار کاهش می دهد.

جنیفر فیتزجرالد و فرانسوا دی لم، بنیانگذاران Policygenius

اگرچه نمی‌توانیم به طور خاص با Policygenius صحبت کنیم، اما به طور گسترده گزارش شده است که شرکت‌های بیمه در سال گذشته در بازارهای عمومی چه عملکرد بدی داشته‌اند، به طوری که لیموناد، ریشه و کرگدن به میزان قابل توجهی پایین‌تر از قیمت‌های اولیه خود معامله می‌شوند.

مثلاً مثل همکارم الکس ویلهلم نوشت در ژانویه، لیموناد، که بیمه اجاره را می فروشد، در اوایل جولای 2020 عمومی شد. روت که بر بیمه خودرو تمرکز دارد، در اکتبر همان سال منتشر شد. مترومایل، همچنین در بیمه خودرو، در فوریه 2021 از طریق SPAC عمومی شد. سرانجام، Hippo، بر پوشش خانه تمرکز کرد، از طریق یک شرکت چک سفید عمومی شد در مرداد سال گذشته

این مقدار کمی نقدینگی برای شرکت‌هایی بود که در روزهای اولیه خود از سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری حمایت قابل توجهی به دست آوردند.

از آن زمان مترومایل اطلاعیه ها که پس از از دست دادن تقریباً تمام ارزش خود به لیموناد فروخته می شود. امروز، Metromile حدود 1.12 دلار به ازای هر سهم هزینه دارد که از بالاترین قیمت 52 هفته اخیر 12.74 دلار به ازای هر سهم کمتر است.

هم سن و سال هایش هم دعوا کردند. ارزش لیموناد در زمان نگارش مقاله از 115.85 دلار به ازای هر سهم به 21.72 دلار کاهش یافت. Root به ازای هر سهم 1.48 دلار هزینه دارد که از 14.70 دلار بالاترین قیمت در 52 هفته گذشته کمتر است. Hippo از 10.82 دلار به 1.42 دلار برای هر سهم سقوط کرد. الکس و تیم دارند کشتار در چند چهارم گذشته را پوشش داد.

Root همچنین در ژانویه شلیک شد و 330 نفر را تحت تأثیر قرار داد و به چالش های همه گیر اشاره کرد.