منو سایت

IRS FUD: آنچه باید در مورد مالیات کریپتو بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
IRS FUD: آنچه باید در مورد مالیات کریپتو بدانید

شاید شما یکی از میلیون ها آمریکایی باشید که در سال 2021 وارد باند بیت کوین شدند. یا شاید تبدیل به یک معامله گر فعال ارزهای دیجیتال شده باشید. یا شاید پاداش های ارز دیجیتال به بخشی از بسته جبرانی شما در محل کار تبدیل شده باشد. حتی ممکن است بخشی از آن را برای خرید چیزی یا پرداخت هزینه خدمات به شخص دیگری استفاده کرده باشید.

شاید فکر کرده باشید که ارزهای دیجیتال ارزهای فیزیکی نیستند. آنها حتی توسط دولت ایالات متحده تنظیم نمی شوند. یعنی من مجبور نیستم برای سودهایی که از تجارت ارزهای دیجیتال به دست می‌آورم مالیات بپردازم، درست است؟

اشتباه.

اگرچه قوانین سرویس درآمد داخلی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال در بسیاری از زمینه ها شماتیک است، اما آنها به وضوح نشان داده اند که ارز مجازی به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری برای اهداف مالیاتی تلقی می شود.

سود و زیان مشمول مالیات

برای محاسبه سود و زیان مشمول مالیات، تراکنش‌های رمزنگاری دقیقاً به همان روشی رفتار می‌شوند که شامل سهام، اوراق قرضه یا صندوق‌های متقابل است.

  • اگر ارز دیجیتال را به قیمتی بیشتر از مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید بفروشید، در صورتی که ارز را کمتر از یک سال نگه داشته باشید، بر سود به عنوان سود سرمایه کوتاه مدت مالیات تعلق می گیرد. به طور کلی، مردم سعی می کنند از سود سرمایه کوتاه مدت اجتناب کنند زیرا به عنوان درآمد عادی مالیات می گیرند.
  • اگر از فروش ارز دیجیتالی که بیش از یک سال مالک آن بوده اید سود کسب کنید، به عنوان سود سرمایه درازمدت ترجیحی مشمول مالیات می شود. نرخ مالیات بر اساس درآمد شما صفر، 15 یا 20 درصد خواهد بود.
  • اگر کریپتو را به قیمتی کمتر از مبلغی که برای آن پرداخت کرده اید بفروشید، ممکن است متحمل از دست دادن سرمایه شوید که ممکن است درآمد مشمول مالیات شما را کاهش دهد یا سود سرمایه حاصل از فروش سایر دارایی ها را جبران کند.

اگر مرتباً ارزهای رمزنگاری شده را معامله می کنید، ممکن است توانایی شما در استفاده از زیان سرمایه برای جبران سود سرمایه محدود شود.

به نظر می رسد نسبتا ساده است، اینطور نیست؟ اما اگر در طول سال بیت کوین، اتریوم یا سایر ارزهای رمزنگاری شده را معامله کنید و از برخی تراکنش ها درآمد داشته باشید و از دیگران ضرر کنید، چه؟

آیا صرافی ارز دیجیتال شما به شما کمک می کند تا دقیقاً چقدر به عمو سام بدهکار هستید؟

پاسخ این است که، بستگی دارد.

پشتیبانی مالیاتی فازی

از آنجایی که ارزهای رمزنگاری شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تنظیم نمی شوند، از نظر قانونی ملزم به ارائه همان سطح گزارش مالیاتی نیستند که کارگزاران و متولیان باید به سرمایه گذاران در سهام، اوراق قرضه و صندوق های مشترک ارائه دهند.

در حالی که برخی از ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده خلاصه‌های اساسی از درآمد مشمول مالیات حاصل از فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کنند، بسیاری از آنها این کار را نمی‌کنند.

و تا آنجا که می دانیم، هیچ کس در حال حاضر فرم های IRS 1099-B و 8949 را تولید نمی کند که شرکت های کارگزار و متولیان آن را به مصرف کنندگان تحویل می دهند تا به آنها کمک کنند درآمد و سود سرمایه و زیان فروش دارایی های سرمایه گذاری را گزارش کنند.