منو سایت

Keelvar 24 میلیون دلار برای خودکارسازی سفارشات زنجیره تامین جمع آوری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Keelvar 24 میلیون دلار برای خودکارسازی سفارشات زنجیره تامین جمع آوری می کند

اختلالات زنجیره تامین ناشی از بیماری همه گیر یا تشدید شده همچنان بر مشاغل در تعدادی از صنایع تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، سی و شش درصد از مشاغل کوچک که به سرشماری مشاغل کوچک ایالات متحده در سال گذشته پاسخ دادند، تأخیرهایی را با تأمین کنندگان محلی گزارش کردند. هرگونه محموله از دست رفته یا کمبود مواد ممکن است پرهزینه باشد. در نظرسنجی Deloitte در سال 2021، بیش از 40٪ از مدیران مالی گفتند که کمبود یا تاخیر در زنجیره تامین هزینه های شرکت های آنها را 5٪ یا بیشتر افزایش می دهد.

شرکت های فناوری زنجیره تامین در طول کمبود به شهرت رسیدند و نوید راه حلی برای مشکلی دادند که بعید به نظر می رسد به این زودی برطرف شود. یکی از این ارائه دهندگان Keelvar است، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل زنجیره تامین مبتنی بر Cork در ایرلند که سناریوهای مختلف تامین را برای راهنمایی مشتریان به راه حل های زنجیره تامین خود می سنجد.

Keelvar توسط آلن هالند رهبری می شود که از سمت خود به عنوان استاد هوش مصنوعی در دانشگاه کالج کورک برای ایجاد این استارتاپ در سال 2012 ترک کرد.

هالند در یک مصاحبه ایمیلی به TechCrunch گفت: هدف من استفاده از تخصص خود در بهینه سازی، تئوری بازی و طراحی مکانیزم برای تجاری سازی پیشرفت های هوش مصنوعی برای تیم های تامین بود. “[O]راه حل های ما به مشتریان ما کمک کرده است تا با شرایط فزاینده نوسان، به ویژه در بازار حمل و نقل، جایی که ما، سازگار شوند [platform has] به مشتریان اجازه می دهد در محیط های نامطلوب به طور کارآمد عرضه کنند.”

سازمان هایی که به زنجیره تامین متکی هستند، که تقریباً همه آنهاست، در فرآیندی به نام تامین مشارکت دارند. تدارکات شامل کسب کالاها و خدمات از تامین کنندگانی است که معمولاً با ارائه پیشنهادهایی که شرکت ها ارزیابی می کنند برای کسب و کار رقابت می کنند. قراردادی با تامین کنندگان با جذاب ترین پیشنهاد منعقد می شود که شرایط آن منوط به مذاکره است.

کیلوار

ارزیابی پیشنهادات تدارکات عمومی با Keelvar.

Keelvar به مشتریان اجازه می دهد مجموعه ای از اطلاعات را در مورد پیشنهادهای مستقیم و غیرمستقیم از تامین کنندگان بررسی کنند و سپس سناریوهای جوایز متعدد را بر اساس این معیارها و سایر محدودیت ها تجزیه و تحلیل کنند. (سفارش‌های مستقیم هزینه‌هایی برای کالاها و خدمات هستند که منجر به سود ملموس می‌شوند، در حالی که سفارش‌های غیرمستقیم هزینه‌هایی برای کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات روزانه هستند.) با استفاده از این پلتفرم، می‌توانند رویدادهای مناقصه جدیدی را راه‌اندازی و اجرا کنند. الگوریتم ها وقفه های زنجیره تامین و تامین کنندگان را با پاکسازی آنها و بازیابی اطلاعات قبل از ارائه توصیه ها مرتب می کنند.

در طول همه گیری، اولاند گفت که شرکت های داروسازی از Keelvar برای شناسایی بازیکنان بد و قیمت های متورم در زنجیره تامین و برای واکنش با هدایت کالاها از طریق سایر وسایل حمل و نقل (مانند زمین به جای هوا) استفاده کردند.

Keelvar در وب سایت خود توضیح می دهد که ربات های تامین کننده مبتنی بر هوش مصنوعی اساساً عواملی هستند که برای انجام چندین کار و انعکاس داده هایی که دریافت می کنند، مانند شناسایی تأمین کنندگان برای دعوت به یک رویداد مناقصه، مدیریت ارتباطات تأمین کننده، و تجزیه و تحلیل پیشنهادات و توصیه تصمیمات مربوط به جایزه طراحی شده اند. . . “[The] ربات‌ها می‌توانند رویدادهای مناقصه در محل یا رویدادهای مناقصه کوچک را در چند دقیقه شناسایی کنند، کارهای روزانه مانند دعوت نامه‌های حامل، جمع‌آوری و اعتبارسنجی داده‌های پیشنهادی، ارسال اعلان‌های به‌روزرسانی وضعیت پیشنهاد، انجام بررسی‌های لازم کارت‌های تعرفه و اطلاعات مربوط به آن را مدیریت و خودکار کنند. گروه‌های موسیقی و تولید توصیه‌هایی برای جوایز

سرمایه گذاران خطرپذیر این امکان را در زنجیره تامین می بینند. بر اساس گزارش Crunchbase، سال گذشته سال قابل توجهی بود که سرمایه گذاری خطرپذیر 11.3 میلیارد دلار برای تامین مالی تامین کنندگان در این بخش سرمایه گذاری کرد. Keelvar پس از پایان یک سری سرمایه گذاری 24 میلیون دلاری از سری B به رهبری 83North با Elephant، Mosaic و Paua امروز، ذینفع است.

زمانی که این بیماری همه گیر زنجیره تامین جهانی را بست، کسب و کارها کور شدند. فیلیپ شوپن، شریک 83North در بیانیه‌ای گفت: از آنجایی که مشکلات همچنان ادامه دارند و هیچ نشانه‌ای از عقب‌نشینی نشان نمی‌دهند، C-suites بالاخره متوجه می‌شوند که اتوماسیون هوشمند یک امر ضروری است. «راه‌حل‌های اتوماسیون و بهینه‌سازی منحصربه‌فرد Keelvar به تیم‌های تدارکات کمک می‌کند تا به راحتی نیازهای خود را شناسایی کرده و سریع‌تر به تغییرات بازار پاسخ دهند. فهرست آبی تراشه‌های این شرکت از مشتریان و سطوح باورنکردنی حفظ و رضایت، شواهد قدرتمندی از فناوری، تیم و چشم‌انداز آن‌ها است.

Keelvar با تعدادی از شرکت ها در زمینه راه حل های تدارکات عمومی از جمله Fairmarkit، Tealbook و Contingent رقابت می کند. اما در حالی که هنوز در مورد مزایای تکنولوژیکی Keelvar و همچنین درآمد نامشخص است، هلند به رشد کلی شرکت در ماه های اخیر اشاره می کند. Keelvar که قصد دارد تا پایان سال کارکنان خود را از 85 به بیش از 130 افزایش دهد، در حال حاضر بیش از 70 مشتری شرکتی و “هزاران” مشتری پولی دارد.

“[Recently,] ما پایگاه مشتریان و تیم خود را به طور قابل توجهی گسترش داده ایم و همچنین با موفقیت راه اندازی کرده ایم [air] هلند گفت و ربات‌های اقیانوس برای تامین اتوماسیون. “ما هستیم [also] با موفقیت به عنوان یک سازمان از راه دور رشد کرده است و نیروی کار ما را دو برابر کرده است.”

سری B کل مبلغ Keelvar را به 43 میلیون دلار می رساند. هلند می گوید که این شرکت قصد دارد آن را به سمت توسعه و گسترش محصولات در ایالات متحده هدایت کند