منو سایت

Legl، SaaS یک شرکت حقوقی برای گردش کار، 18 میلیون دلار اضافه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Legl، SaaS یک شرکت حقوقی برای گردش کار، 18 میلیون دلار اضافه کرد

اگرچه ارزیابی‌های عمومی از شرکت‌های نرم‌افزاری به‌عنوان یک سرویس اخیراً رونق گرفته است، زیرا سرمایه‌گذاران در یک پس‌زمینه وسیع‌تر در بحبوحه فروش همه‌گیر سهام فن‌آوری سرد شده‌اند، استارت‌آپ‌های SaaS هنوز برای گسترش استارت‌آپ‌های خود نیاز به جذب سرمایه دارند – یا، خوب، آنها امیدوارم بتوانیم با وجود این شوک های گسترده تر بازار، این کار را با شرایط معقول انجام دهیم.

امروز، Legl مستقر در لندن، یک استارت‌آپ مبتنی بر SaaS که ابزارهایی را به شرکت‌های حقوقی می‌فروشد که می‌خواهند فرآیندها را دیجیتالی کنند و گردش‌های کاری را در زمینه‌هایی مانند ورودی مشتری، پرداخت‌ها و انطباق برای حفظ تجربه مشتری مدرن‌تر انجام دهند – تکمیل دلار را اعلام کرد. 18 میلیون دور سری B، کمی بیش از یک سال پس از جمع آوری 7 میلیون دلار از سری A.

سری B توسط چندین سرمایه‌گذار فناوری، از جمله سرمایه‌گذار فعلی Octopus Ventures (که سری A خود را اداره می‌کرد)، رهبری می‌شد، اگرچه Legl سایر حامیان این حلقه را مشخص نکرد. سرمایه گذاران قبلی در این تجارت عبارتند از Backed، Samaipata و First Round Capital، به علاوه تعدادی فرشته.

این استارت آپ می گوید که پایگاه مشتریان خود را از حدود 100 شرکت حقوقی مستقر در بریتانیا در مارس 2021 به 170+ در حال حاضر افزایش داده است – که نشان می دهد 20 شرکت از 200 شرکت برتر کشور را شامل می شود.

این شرکت از سری B برای راه‌اندازی توسعه بین‌المللی برنامه‌ریزی‌شده خود استفاده می‌کند، با تمرکز بر بازارهای دیگری که پایگاه مشتریانش در بریتانیا دفاتر دارد و در توسعه محصول و استخدام سرمایه‌گذاری می‌کند.

«فرصتی جهانی برای شرکت‌های حقوقی وجود دارد تا تجارت خود را به شیوه‌ای مدرن‌تر، کارآمدتر، درآمدزاتر و مشتری پسندتر مدیریت کنند. جولیا سالاسکی، بنیانگذار و مدیرعامل، گفت: ما با پایگاه مشتریان خود کار می کنیم تا شروع به گسترش به دفاتر بین المللی آنها کنیم که در مناطق جغرافیایی مختلف واقع شده اند.

“در طول سال گذشته، ما چشم انداز خود را برای یک مقوله جدید در فضای قانونی – مدیریت چرخه عمر مشتری – با سرمایه گذاری در CRM اصلی ایجاد کرده ایم که به شرکت های حقوقی اجازه می دهد نه تنها گردش کار دستی را به صورت دستی در طول چرخه عمر مشتری دیجیتالی کنند، بلکه درک بهتری نیز داشته باشند. پایگاه مشتریان آنها ما بر شایستگی‌های اصلی خود در مدیریت ریسک، انطباق و پرداخت‌ها و امور مالی تکیه کرده‌ایم، که به شرکت‌های حقوقی اجازه می‌دهد تا فعالیت‌هایی را انجام دهند که بر فرآیندهای تجاری تنظیم‌شده آنها تأثیر می‌گذارد، اما همچنین جریان نقدی را بهبود می‌بخشد و تجربه مشتری بهتری را تحریک می‌کند.

“با بودجه جدید، ما رویکرد کار محور خود را به مدیریت کسب و کار گسترش خواهیم داد، به ویژه بر این موضوع که چگونه شرکت های حقوقی می توانند درآمد سریع تری ایجاد کنند، مدیریت مالی بدون ریسک بهتر و تجربه مشتری بهتری داشته باشند. . ما در حال حاضر به شرکت‌های حقوقی اجازه می‌دهیم تا بخش بزرگی از پایگاه مشتریان و بسته پرداخت خود را مدیریت کنند و قصد داریم در ماه‌های آینده فرصت‌های بیشتری را برای شرکت‌های بیشتری ایجاد کنیم.

سالاسکی، که ممکن است نامش به عنوان بنیانگذار قبلی پلتفرم CrowdJustice شناخته شود، به ما می گوید که Legl در سال گذشته 3 برابر رشد درآمد داشته است و 150 درصد خالص درآمد را حفظ کرده است، که نشان می دهد SaaS او در بین شرکت های حقوقی موفق شده است.

او از افشای رتبه استارت‌آپ سری B خودداری کرد، اما تأیید کرد که این افزایش قطعاً بوده است نه دایره پایین

“این یک دایره بزرگ برای ما است! او گفت: «سال گذشته ما 7 میلیون دلار جمع‌آوری کردیم که 18 میلیون دلار است (در این شرایط بودجه جدید بسته شد!)، با تکیه بر رشد درآمد و شتابی که داشتیم.

او در مورد اینکه آیا راه‌اندازی SaaS تأثیری از سرد شدن بازار گسترده‌تر بر فناوری و سهام SaaS دارد، افزود: «شرکت‌های حقوقی به عنوان کسب‌وکارهای ضد چرخه‌ای شناخته می‌شوند، بنابراین به اندازه شرکت‌های سنتی در دوره رو به افول مستعد آسیب نیستند. اما به طور کلی، آنچه می‌بینیم این است که با نشان دادن ارزش فزاینده برای شرکت‌های حقوقی و تحریک عملیات اصلی کسب‌وکار بهتر، بدون توجه به شرایط بازار، ارزشمندتر می‌شویم، نه کمتر.»

جولیا سالاسکی، مدیرعامل و موسس Legl

بنیانگذار و مدیر عامل Legl، جولیا سالاسکی (اعتبار تصویر: بستر)

فن‌آوری‌های قانونی و انطباق در سال‌های اخیر یک دسته فعال فزاینده برای استارت‌آپ‌ها بوده‌اند. اما سالاسکی پیشنهاد می‌کند که بیشتر فعالیت‌ها بر مدیریت قراردادها یا دیگر «راه‌حل‌های نقطه‌ای» هدف‌مند متمرکز است، در حالی که Legl به دنبال ارائه یک پلتفرم جامع‌تر به شرکت‌های حقوقی است تا با ارائه مجموعه‌ای به مشتریان، توانایی آن‌ها را در ارائه خدمات به مشتریان افزایش دهد. ابزارهای دیجیتالی که می توانند عملیات تجاری آنها را خودکار و پشتیبانی کنند. این امر تجربه داخلی را آزاد می کند تا بر روی کارهای حقوقی اساسی تمرکز کنید.

“سرمایه گذاری در مدیریت قراردادها و سایر زمینه هایی که می توان کارهای اساسی را در آنها بهبود بخشید، افزایش یافته است. اما کاری که ما انجام می دهیم Legl از رویکرد متفاوتی استفاده می‌کند – ما بر تجارت قانونی تمرکز کرده‌ایم، بر مدیریت یک تجارت پیچیده تنظیم‌شده که مشتریان را در قلب خود دارد و جایی که تا به امروز در فناوری مبتنی بر ابر بسیار کم بوده است، “او پیشنهاد می‌کند.

مالکوم فرگوسن، سرمایه‌گذار در Octopus Ventures، در بیانیه‌ای درباره سری B اظهار داشت: ما مشتاقانه منتظر ادامه حمایت از جولیا و تیمش در مأموریتشان برای آزاد کردن وقت وکلا هستیم تا آنها بتوانند بر ایجاد ارزش برای خود تمرکز کنند. مشتریان این شرکت در 12 ماه گذشته واقعاً قوی شده است و به بهترین راه حل برای شرکت های حقوقی تبدیل شده است که می خواهند تجارت غیر اصلی خود را مدرن و خودکار کنند. این نه تنها باعث بهبود درآمدها و حاشیه های شرکت حقوقی می شود، بلکه [it] همچنین به این معنی است که آنها می توانند تجربه بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند. ما هیجان‌زده هستیم که ببینیم جولیا با این بودجه در سال‌های آینده چه چیزی می‌تواند به دست آورد.»

Legl 7 میلیون دلار دریافت می کند تا به شرکت های حقوقی کمک کند تا به سمت گردش کار دیجیتال حرکت کنند

استارت‌آپ‌های فناوری حقوقی که قانون و نظم را به صنعت پراکنده می‌آورند