منو سایت

Lengow استارتاپ تجارت الکترونیک Netrivals را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Lengow استارتاپ تجارت الکترونیک Netrivals را خریداری می کند

بیش از یک سال پس از اینکه شرکت سرمایه گذاری خصوصی Marlin Equity Partners اکثریت سهام Lengow را به دست آورد، این شرکت با خرید Netrivals، عرضه محصولات خود را گسترش داد. شرایط مالی این معامله فاش نشده است.

Lengow یک شرکت نرم افزاری به عنوان یک سرویس متمرکز بر اتوماسیون تجارت الکترونیک است. به عنوان مثال، این شرکت به مشتریان خود کمک می کند تا محصولات خود را به طور همزمان در چندین پلت فرم تجارت الکترونیک فهرست کنند.

ابتدا، مشتریان Lengow کانال های داده خود را به پلتفرم وارد می کنند. این شرکت بسیاری از بک‌اندهای محبوب تجارت الکترونیک مانند Shopify، Magento، WooCommerce و دیگران را حفظ می‌کند. سپس Lengow به شما کمک می کند تا کاتالوگ را تمیز و قالب بندی کنید.

سپس مشتریان تصمیم می گیرند که در کجا می خواهند محصولات خود را منتشر کنند. علاوه بر بازارهای آنلاین، از Lengow می توان برای ارسال اطلاعات به سایت های مقایسه قیمت و پلت فرم های وابسته استفاده کرد. مشتریان همچنین می توانند از این محصول برای رسانه های اجتماعی و کمپین های هدف گذاری مجدد استفاده کنند.

هنگامی که همه چیز تنظیم شد، Lengow به عنوان ستون فقرات استراتژی فروش شما عمل می کند. هنگامی که کاتالوگ خود را ویرایش می کنید، تغییرات در چندین کانال منعکس می شود. برای اقلامی که ذخیره آنها دشوار است، می‌توانید زمانی را که در همه پلتفرم‌ها موقتاً موجود نیستید، منعکس کنید.

حتی زمانی که نوبت به مدیریت کسب و کار شما می رسد، Lengow با متمرکز کردن تمام سفارشات، گردش کار شما را ساده می کند. می‌توانید سفارش‌های بازار را از یک رابط بپذیرید، بسته‌ها را پیگیری کنید، سفارش‌ها را لغو کنید و وجه را بازپرداخت کنید. همچنین می توانید از این محصول برای خودکارسازی برخی کارها از جمله تنظیم قیمت ها بر اساس رقابت استفاده کنید.

Netrivals یک استارت آپ مستقر در بارسلون است که به طور خاص بر روی قیمت و اطلاعات بازار تمرکز دارد. این محصول به شما کمک می کند قیمت رقبای خود را در طول زمان در چندین بازار تجارت الکترونیک پیگیری کنید. در حال حاضر 1 میلیارد محصول را در 32000 فروشگاه دنبال می کند.

به طور کلی، Netrivals به شما این امکان را می دهد که ببینید گران تر یا ارزان تر از رقبای خود هستید. و همانطور که ممکن است حدس بزنید، می توانید از این داده ها برای ایجاد قوانین و تنظیم پویا قیمت های خود بسته به چشم انداز رقابتی استفاده کنید.

خرید Netrivals توسط Lengow منطقی است، زیرا آنها دقیقاً موقعیت محصول مشابهی ندارند و Lengow هیچ حضور فیزیکی در اسپانیا ندارد. این استارت آپ فرانسوی دفاتری در مونیخ و لندن افتتاح کرده است – و Netrivals به دفتر Lengow در بارسلونا تبدیل خواهد شد.

«مشتریان و شرکای بازار ما گزینه‌های قیمت‌گذاری بیشتری را با راه‌حل Lengow می‌خواهند تا داده‌های محصول را بر اساس بینش‌های قابل اعتماد بازار فعال کنند. مایکل فروگر، مدیرعامل Lengow در بیانیه‌ای گفت: ما هیجان‌زده هستیم که با این خرید، پیشنهادات خود را گسترش دهیم و به نوآوری ادامه دهیم تا به برندها و خرده‌فروشان کمک کنیم تا در استراتژی‌های تجارت الکترونیک خود موفق شوند.