منو سایت

Liteboxer مدعی بعدی در رینگ تناسب اندام VR است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Liteboxer مدعی بعدی در رینگ تناسب اندام VR است

اگر اجتماعات واقعیت مجازی فنجان چای شما نیست، ما شما را سرزنش نمی کنیم. اما به سختی می توان انکار کرد که قرار دادن هدفون های همهجانبه و سوراخ کردن چیزها بسیار سرگرم کننده به نظر می رسد.

از زمان تأسیس آن در سال 2017، Liteboxer مانند Peloton برای بوکس بوده است – شما از سخت افزار در خانه استفاده می کنید تا با کمک مربیان یک تمرین منحصر به فرد و مبتنی بر موسیقی داشته باشید، اگرچه قیمت آن حداقل 1495 دلار است، Liteboxer ارزان نیست. Liteboxer اکنون با رونمایی از Lightboxer VR که امروز در Meta Quest 2 برای کاربران ایالات متحده، کانادا، مکزیک و بریتانیا عرضه شد، سعی دارد محصول خود را مقرون به صرفه‌تر کند.

جف مورین، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت: “ما بیش از دو سال است که روی محصول VR کار می کنیم، بنابراین چیزی شبیه Oh، فیس بوک نام خود را به Meta تغییر داد، بیایید درگیر شویم.” فکر می‌کنم واقعیت مجازی واقعاً به ما امکان می‌دهد چیزهای جدید را امتحان کنیم و به کاربران جدید دسترسی پیدا کنیم.»

Liteboxer مدعی بعدی در رینگ تناسب اندام VR است

اعتبار تصویر: لایت باکسر

Liteboxer VR 18.99 دلار در ماه هزینه دارد (به علاوه چند صد دلار برای هدفون اگر قبلاً آنها را نداشته باشید) – این هنوز هم می تواند مانع قیمت برای برخی از کاربران باشد، اما مطمئناً راحت تر از هزینه کردن 1495 دلار است، به خصوص زمانی که به شما داده می شود. هزینه عضویت در باشگاه به جای تناسب اندام در خانه. به محض اینکه برای اولین بار وارد می شوید، توسط یکی از مربیان با یک مرور مختصر از نحوه باکس کردن ایمن مواجه می شوید. چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید در چند دقیقه آموزش دهید، اما در کلاس های مربی که بین 10 تا 45 دقیقه طول می کشد، می توانید تماشا کنید که مربیان به درستی تکنیک خود را در حین بوکس نشان می دهند.

رابط کاربری مشابه سخت افزار فیزیکی Liteboxer است – شما همراه با نورهای متحرکی که از طریق شش هدف مختلف عبور می کنند، ضربه می زنید. تا کنون، Liteboxer VR بیش از 500 تمرین داشته است، از جمله 400 تمرین توسط مربیان کلاس و 100 آهنگ Punch، که آهنگ‌های درخواستی از کاتالوگ Universal Music با مدل‌های از پیش برنامه‌ریزی‌شده هستند تا بتوانید ضربات را شکست دهید. چیز خاصی در مورد بوکس با Brutal از Olivia Rodrigo وجود دارد، و بدیهی است که ما تنها کسانی نبودیم که در مورد آهنگ های Olivia Rodrigo هیجان زده شده بودیم – یکی از کاربران Liteboxer با فشار دادن Good for You در TikTok به سرعت منتشر شد. Liteboxer گفت که وقتی سه ویدیوی Liteboxer تولید شده توسط کاربر در آن هفته به صورت ویروسی منتشر شد، این شرکت شاهد افزایش 209 درصدی در فروش بود. این شرکت به TechCrunch گفت: Liteboxer اکنون 245000 دنبال کننده TikTok دارد که منجر به افزایش فروش 40 درصدی و افزایش 20 برابری ترافیک سایت شده است. این شرکت از به اشتراک گذاشتن ارقام فروش خاص خودداری کرد، اگرچه Liteboxer کمتر از یک سال پیش یک دور سری A 20 میلیون دلاری جمع آوری کرد.

مورین گفت: “همه چیز از سمت سرور، سمت موسیقی، برنامه نویسی Punch Track… همه چیز بین VR و سخت افزار مشترک است.” “بنابراین ما خوش شانس هستیم که آن را به شیوه ای خوب راه اندازی کرده ایم، که مجبور نیستیم تمام تلاش های خود را در آنجا تکرار کنیم.”

تناسب اندام واقعیت مجازی بازار رو به رشدی است – در ماه اکتبر، متا Within، سازندگان اپلیکیشن تناسب اندام واقعیت مجازی Supernatural را با قیمت بیش از 400 میلیون دلار خریداری کرد (اما FTC در حال بررسی این معامله برای نقض بالقوه ضد انحصار است). Supernatural یکی از پیشروترین برنامه های تناسب اندام واقعیت مجازی در Meta Quest 2 است و تقریباً به اندازه Liteboxer VR با 19.99 دلار در ماه هزینه دارد. سوپرنچرال علاوه بر تمرینات رقص مانند، حرکات کششی و مدیتیشن، آموزش بوکس را نیز ارائه می دهد، اما برای طرفداران بوکس، تنوع آموزش های مختلف بوکس در Liteboxer VR احتمالا شما را سرگرم خواهد کرد.

Liteboxer مدعی بعدی در رینگ تناسب اندام VR است

اعتبار تصویر: لایت باکسر

یک تفاوت کوچک اما مهم بین Liteboxer VR و Supernatural این است که Liteboxer VR نشان می دهد که شما چقدر کالری سوزانده اید. برخی از کاربران ممکن است بخواهند این داده ها را پیگیری کنند، اما برای برخی دیگر، تمرکز ضمنی بر کاهش وزن می تواند شما را از برنامه سرگرم کننده خارج کند (و واقعاً، آیا باید بدانم در حین بوکس کردن با دو، چقدر کالری سوزانده ام. -دقیقه اولیویا آهنگ رودریگو؟).

Liteboxer VR در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی های جدید به برنامه است که آن را بیشتر از رقبای خود متمایز می کند.

«اگر از سخت‌افزار استفاده می‌کنید، چالش‌های مستقیم داریم، بنابراین می‌توانید کاربر را جستجو کنید و مستقیماً او را به چالش بکشید. مورین به TechCrunch گفت این به VR اضافه خواهد شد. او اضافه کرد که Liteboxer VR محتوا را روی یک صفحه سبز با کارآموزان ضبط می کند، که باید طوری به نظر برسد که گویی مربی با شما در حال بوکس است. “به نظر می رسد که شما ایستاده اید [the trainer.] او درست روبروی شماست. شما به ترکیبی که او صدا می زند ضربه می زنید.

مورین گفت که انتظار می رود این ویژگی ها در هفته های آینده به Liteboxer VR برسد.

Liteboxer مستقر در بوستون در حال حاضر حدود 40 کارمند تمام وقت، علاوه بر 15 تا 20 پیمانکار که عمدتاً در تولید ویدیوی Liteboxer کار می کنند، استخدام می کند. مورین این شرکت را “تیم نسبتا ضعیف و پست” نامید، اما گفت که زمانی که این شرکت سری B خود را ارتقا داد، امیدوار است کارکنان خود را افزایش دهد.

Liteboxer، Peloton در بوکس، 20 میلیون دلار از سری A جمع آوری می کند

متا (فیس بوک) سازندگان اپلیکیشن تناسب اندام واقعیت مجازی “Supernatural” را خریداری کرد.