منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Loom با پشتیبانی A16z، 14 درصد از کارکنان را یک سال پس از تبدیل شدن به تک شاخ اخراج می کند

Loom با پشتیبانی A16z، 14 درصد از کارکنان را یک سال پس از تبدیل شدن به تک شاخ اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Loom با پشتیبانی A16z، 14 درصد از کارکنان را یک سال پس از تبدیل شدن به تک شاخ اخراج می کند

به گفته منابع، Loom، یک سرویس پیام‌رسان ویدیویی برای همکاری شرکتی، 34 کارمند یا 14 درصد از کل کارکنان خود را اخراج کرده است. کارکنان در محصولات مختلف و عملیات انسانی تحت تأثیر قرار گرفتند.

شرکت تحت حمایت سرمایه گذاری، اخراج و تعداد افرادی که تحت تأثیر قرار گرفته اند را تأیید کرد و بیانیه زیر را از موسس و مدیر عامل جو توماس ارائه کرد:

ما باید تصمیم بسیار سختی را می گرفتیم تا با کاهش قدرت تیم خود به جلو برویم. هر فرد آسیب دیده نه تنها یک کارمند با استعداد، بلکه یک فرد ارزشمند و هم تیمی بود. ما متعهد به حمایت از این کارمندان در طول این انتقال هستیم، هم در مزایای ارائه شده به آنها و هم در حمایت شغلی. ما به جاده پیش روی لوم اطمینان داریم. این تصمیم در نهایت برای اطمینان از اینکه ما می توانیم به طور پایدار به جلو حرکت کنیم، به ویژه در پرتو عدم اطمینان اقتصادی رو به رشد، اتخاذ شد و به دنبال چشم انداز خود در سال های آینده ادامه دهیم.

این شرکت توسط توماس و وین هیرمات در سال 2015 تاسیس شد و تنها سه سال بعد به 1.8 میلیون مشتری در 50000 کسب و کار رسید. طبق وب سایت خود، Loom در حال حاضر دارای 14 میلیون کاربر در 200000 شرکت – از جمله Netflix، Atlassian، HubSpot و Juniper Networks است.

تعدیل فنی برای شرکت ها اتفاق نمی افتد، بلکه برای مردم اتفاق می افتد

لوم مانند هوپین از افزایش افرادی که در خانه در پاسخ به همه‌گیری کووید-19 کار می‌کنند سود می‌برد. این محصول برای کمک به کارگران از راه دور در یافتن راه‌های بهتر برای ارتباط با همکاران در دنیای اول مجازی و کمک به نیروی کار ترکیبی یافتن راهی آسان برای از دست دادن برخی از جلسات است. سپس، دوباره مانند هوپین، این استارت آپ کاهش هایی را انجام داد تا به او کمک کند آنچه را که به عنوان راهی پایدارتر برای حرکت رو به جلو توصیف می کند، بسازد.

این رشد باعث جذب 203 میلیون دلار در برخی از سرمایه گذاری های مخاطره آمیز شد و این شرکت آخرین بار سری C به رهبری آندریسن هوروویتز را معرفی کرد. همین دایره شرکت را 1.53 میلیارد دلار تخمین زد و برای اولین بار آن را به یک تک شاخ تبدیل کرد. Kleiner Perkins، Sequoia، Coatue و General Catalyst نیز سرمایه گذاران این شرکت هستند.

بیش از یک سال از دریافت بودجه و ارزیابی جدید راه اندازی می گذرد و طبق اخبار امروز، لوم در حال پیوستن به باشگاه Unicorns است که پس از رسیدن به رویداد مورد نظر مجبور به کاهش نیروی کار خود شد.

کمتر از یک سال پیش، Picsart، استارتاپ ابزارهای بصری، 130 میلیون دلار از SoftBank جمع آوری کرد که ارزش آن بیش از یک میلیارد دلار است. این شرکت در ماه گذشته 8 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد که بر 90 نفر تأثیر گذاشت. کامئو که سال گذشته نیز یک تک شاخ شد، اخیراً اخراج هایی را انجام داد که بر 87 نفر تأثیر گذاشت.

در ماه مه وحشیانه، تعدیل های فنی از 15000 فراتر رفت