منو سایت

Lune یک API برای محاسبه انتشار کربن در هنگام پرداخت ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Lune یک API برای محاسبه انتشار کربن در هنگام پرداخت ارائه می دهد

با Lune، استارت‌آپ جدیدی ملاقات کنید که می‌خواهد محاسبات انتشار CO2 را کشف کند تا مشتریان بتوانند هنگام خرید آنلاین چیزی بهتر مطلع شوند. هنگامی که شرکت‌ها شروع به استفاده از Lune API می‌کنند، می‌توانند به مشتریان خود اجازه دهند تا هزینه‌ای را برای تأمین مالی پروژه جبران کربن بپردازند.

قبل از تأسیس Lune به همراه روبرتو بروژمان، Stadigh قبلاً برای Crane VC Fund کار کرده بود. و Lune یک دور اولیه 4 میلیون دلاری به رهبری کارفرمای قبلی Stadigh Crane جمع آوری کرد. 15 فرشته تجاری نیز در این دور شرکت کردند، مانند ماکسیمیلیان تاینتال، بنیانگذار N26، فردریک هلم، بنیانگذار Voi و OysterHR و تونی جاموس، بنیانگذار Nexmo.

اریک استادیگ، یکی از بنیانگذاران، به من گفت: “روش کار امروز این است که شرکت ها گزارش پایداری ایجاد می کنند که در وب سایت پنهان است و افراد بسیار کمی آن را می خوانند.”

راه اندازی ابتدا به شما کمک می کند ردپای کربن خود را اندازه گیری کنید. مثل همیشه، اینها فقط تخمین هستند. Stadig گفت: “ما محاسبات کربن خودکار را ارائه می دهیم و بهترین دستورالعمل ها را دنبال می کنیم.”

و هنگامی که API را در محصول خود ادغام کردید، مشتریان می توانند انتخاب کنند که کمی بیشتر برای مشارکت در پروژه های جبران خسارت پرداخت کنند. Stadig گفت: “ما با توسعه دهندگان کربن افست در سراسر جهان همکاری می کنیم.”

Lune همچنین به طور مستقیم با شرکت های پرداخت مانند TrueLayer کار می کند. هنگامی که زمان پرداخت فرا می رسد، مشتریان می توانند “روش پرداخت سبز” را انتخاب کنند، که به پروژه های جبران کربن کمک می کند.

از دیدگاه بازرگان، مشتریان Lune می توانند انتخاب کنند که برای این پروژه ها پرداخت کنند یا به مشتریان اجازه دهند هزینه اضافی را بپردازند. Lune در حال حاضر در حال مذاکره با شرکای پرداخت دیگر برای ارائه یکپارچگی پرداخت بیشتر است.

هزینه های Lune بر اساس تعداد محاسبات و همچنین کاهش اندکی در معاملات افست کربن. با Lune API، استارتاپ می خواهد هر شرکتی را به یک شرکت سازگار با آب و هوا تبدیل کند.

بسیاری می گویند که نخریدن یک محصول بهترین راه برای کاهش تاثیر کربن این خرید بالقوه است. اما وقتی نمی‌توانید از خرید اجتناب کنید، می‌تواند به مشتریان کمک کند تا یک شرکت را نسبت به شرکت دیگر انتخاب کنند.

Lune یک API برای محاسبه انتشار کربن در هنگام پرداخت ارائه می دهد

اعتبار تصویر: ماه