منو سایت

Lyft با به دست آوردن PBSC اثر میکروموبیلیتی را دو چندان می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Lyft با به دست آوردن PBSC اثر میکروموبیلیتی را دو چندان می کند

Lyft قراردادی را برای خرید PBSC Urban Solutions، ارائه‌دهنده کانادایی تجهیزات دوچرخه اشتراک‌گذاری فناوری، امضا کرده است، در اقدامی که این شرکت می‌گوید مقیاس آن در حمل و نقل کوچک را دو برابر خواهد کرد.

این شرکت خودروسازی در حال انجام ماموریتی برای افزایش ردپای خود در حوزه میکروموبیلت است. ماه گذشته، Lyft با Spin متعلق به Tier شریک شد تا اسکوترهای الکتریکی Spin را تا پایان سال به اپلیکیشن Lyft در 60 بازار ایالات متحده بیاورد. خرید PBSC که توسط Lyft در روز سه شنبه اعلام شد، 7500 ایستگاه و 95000 دوچرخه را به کارنامه Lyft اضافه می کند که در 45 بازار در 15 کشور پخش شده اند.

Lyft در حال حاضر دوچرخه را در 10 شهر و همچنین یک بخش اسکوتر در سن دیگو اداره می کند. Lyft انتظار دارد این معامله این تعداد را به 50 برساند.

دیوید فاستر، رئیس بخش حمل و نقل، دوچرخه و اسکوتر در Lyft گفت: “ساخت راهی بهتر برای خدمات رسانی به شهرها و سواران با بهترین سیستم های اشتراک گذاری دوچرخه و اسکوتر، مدت هاست که بخشی از چشم انداز ما بوده است.” “قرارداد خرید PBSC ما به ما کمک می کند تا محصولات و تجربیات در سطح جهانی را در دهه آینده به سواران در بزرگترین شهرهای جهان ارائه دهیم.

حفظ برند ثابت با این خرید نباید دشوار باشد – اسکله‌ها و دوچرخه‌های Lyft شبیه PBSC هستند، که Lyft آن را به استفاده از نسخه‌های سفارشی طراحی‌های سخت‌افزاری پیشگام PBSC نسبت می‌دهد.

این اولین بار نیست که Lyft یک شرکت اشتراک دوچرخه را خریداری می کند. در سال 2018، Lyft Motivate و تمام قراردادهای موجود آن، از جمله Citi Bike در نیویورک را خریداری کرد. سیتی بایک در حال حاضر بیش از 24000 دوچرخه دارد که در سال 2021 بیش از 28 میلیون دوچرخه سواری داشته است.

در حالی که بسیاری از برنامه‌های اشتراک‌گذاری دوچرخه شناور هستند، PBSC، مانند Lyft، رویکردی مبتنی بر ایستگاه دارد که Lyft می‌گوید قابلیت پیش‌بینی و نظم عمومی را برای عابران پیاده ایجاد می‌کند.

Lyft شرایط معامله را که انتظار می رود تا پایان سه ماهه دوم بسته شود، به اشتراک نخواهد گذاشت.