منو سایت

Match رئیس Zynga، Bernard Kim را به عنوان مدیر عامل به جای Shar Duby منصوب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Match رئیس Zynga، Bernard Kim را به عنوان مدیر عامل به جای Shar Duby منصوب می کند

غول دوستیابی Match مدیرعامل جدید می‌گیرد. کمی بیش از دو سال پس از تصدی پست اجرایی برتر، مدیرعامل Match و شار دوبی 16 ساله بازنشسته شدند. این شرکت امروز به همراه درآمدهای سه ماهه اول خود اعلام کرد که شار دوبی به عنوان کارمند گروه Match استعفا می دهد، اما در هیئت مدیره شرکت باقی می ماند و به عنوان مشاور به کار خود ادامه می دهد. برنارد کیم، رئیس فعلی Zynga، در 31 می مدیرعامل خواهد شد و به هیئت مدیره Match خواهد پیوست.

کیم از سال 2016 رئیس Zynga بوده و بر تعدادی از عملکردهای کلیدی، از جمله بازاریابی جهانی، جذب مشتری، درآمد، بینش مصرف کننده، علم داده، مدیریت محصول، ادغام و اکتساب و ارتباطات نظارت داشته است. کیم همچنین نقش مهمی در گسترش شرکت به بازارهای جدید، از جمله بلاک چین و بازی‌های غیررسمی، و همچنین پلتفرم‌های جدیدی مانند نینتندو سوییچ، اسنپ چت و دستگاه‌های خانگی هوشمند دارد. او همچنین به چهار برابر شدن ارزش بازار Zynga قبل از خرید 12.7 میلیارد دلاری Take-Two در ژانویه 2022 کمک کرد.

اقدام به استخدام یک مدیر عامل بازی های موبایلی برای اداره یک شرکت برنامه دوستیابی، انتخاب جالبی است، به خصوص که Match به دنبال توسعه تجارت خود فراتر از خواستگاری سنتی مبتنی بر کشیدن در به اصطلاح “متاورس” است. Match در حال حاضر در مورد برنامه های خود برای دنیای فرا دوستیابی صحبت می کند که با اقتصادی مبتنی بر کالاهای مجازی، صدای بلادرنگ و امکان ملاقات آنلاین در فضای مجازی برای گفتگو تکمیل می شود. علاوه بر این، برنامه دوستیابی پرچمدار Match Tinder پاییز گذشته آزمایش تجربیات اجتماعی تعاملی را در بخش Tinder Explore جدیدی که برای کمک به افزایش مرزهای همپوشانی جلسات و ارتباطات طراحی شده است، آغاز کرد. و خرید بزرگ‌تر HyperConnect by Match، که اکنون محصولات مختلفی را در Match، Meetic، Pairs و POF قدرت می‌دهد، Match را حتی بیشتر به رسانه‌های اجتماعی آنلاین سوق می‌دهد. با توجه به گذشته کیم با Zynga – شرکتی که در ابتدا امپراتوری خود را به عنوان یک پلتفرم بازی اجتماعی در پلتفرم فیس بوک ایجاد کرد – مدیر عامل جدید ممکن است بتواند بینشی در مورد نحوه رهبری Match در حین گسترش آن به فضاهای جدید، تعاملی و اجتماعی ارائه دهد.

“من مفتخرم که در چنین زمان مهمی به تیم با استعداد Match Group ملحق شوم، زیرا شرکت همچنان شاهد انگیزه قدرتمند، تعامل قوی با مشتری و کارکنان پرشور است که تلاش می کنند میلیون ها کاربر را از هر طبقه ای از زندگی شاد کنند.” برنارد کیم در بیانیه ای گفت. “من از رهبری شار دوبی و ماموریت قدرتمند Match Group برای ایجاد ارتباطات معنادار برای همه در جهان امروز و آینده بسیار تحسین می کنم.”

شار دوبی گفت: «من احساس افتخار می کنم که می توانم از نقش عملیاتی روزانه خود بازنشسته شوم و زمان و فضای لازم را برای تمرکز بر آنچه امیدوارم «بازگشت» به زندگی من باشد، دارم. “به عنوان یک کارگردان و مشاور، من این انعطاف را خواهم داشت که به جنبه های کسب و کاری که دوست دارم – محصول و استراتژی – نزدیک بمانم. من شرکت را در دستان بزرگ ترک می کنم. با انرژی، تفکر تازه و فناوری تلفن همراه گسترده و تجربه تجاری مصرف کننده همراه با بیش از 70 سال دانش و تجربه سازمانی در دسته بندی های مدیران عامل و رهبران ما در گروه Match، من در مورد این مرحله بعدی شرکت و دسته هیجان زده هستم. “

این شرکت سود سه ماهه اول 799 میلیون دلاری را گزارش کرد که 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. 794 میلیون دلار و درآمد عملیاتی 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به 208 میلیون دلار رسیده است که نشان دهنده حاشیه عملیاتی 26 درصد است. درآمد مستقیم Tinder نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد رشد کرد که ناشی از افزایش 17 درصدی در پرداخت هزینه به 10.7 میلیون مشترک بود. در همه برندهای اپلیکیشن دوستیابی، تعداد کاربران فعال ماهانه Match تا پایان سه ماهه به 100 میلیون نفر رسید. با این حال، این شرکت هشدار داد که تغییر گوگل به پرداخت های اجباری از طریق سیستم خود تاثیر منفی تقریباً 6 میلیون دلاری از اول ژوئن خواهد داشت. پس از گزارش درآمد، سهام Match 6 درصد سقوط کرد.