منو سایت

Match Group و Google به یک مصالحه میانی در مورد پرداخت های برنامه می رسند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Match Group و Google به یک مصالحه میانی در مورد پرداخت های برنامه می رسند

Match Group، شرکت مادر برنامه‌های دوستیابی Tinder، Hinge و OkCupid، فقط کمی با Google بهتر کنار می‌آید.

روز جمعه، Match درخواست خود را برای یک دستور منع موقت علیه این شرکت که آن را به اعمال قدرت انحصاری ناعادلانه در بازار برنامه های تلفن همراه خود متهم می کند، پس گرفت. Match در اوایل این ماه یک شکایت ضد انحصار علیه غول جستجو به دلیل محدودیت های این شرکت در پرداخت در برنامه های اندرویدی که کاربران برنامه را از ماندن در اکوسیستم تلفن همراه خود باز می دارد، تنظیم کرد. این شرکت یک روز پس از طرح شکایت علیه گوگل، دستور منع موقت را ارائه کرد.

Match به تعداد انگشت شماری «تخفیف» از سوی Google در تصمیم خود برای پس گرفتن درخواست سفارش محدودکننده، از جمله تضمین عدم رد یا حذف برنامه های آن از فروشگاه Google Play برای ارائه گزینه های پرداخت جایگزین، اشاره می کند. این شرکت همچنین به جای پرداخت مستقیم هزینه های گوگل برای پرداخت با برنامه های اندرویدی که خارج از سیستم پرداخت گوگل پلی انجام می شوند، تا سقف 40 میلیون دلار در یک حساب امانی قرار خواهد داد، با این استدلال که این هزینه ها “طبق قوانین فدرال و بین المللی غیرقانونی است.” قانون ایالات متحده “. صورتحساب واریز شده تا زمانی که پرونده در دادگاه در انتظار روز خود است، باقی خواهد ماند.

کیس Match جدیدترین نمونه از مخالفت توسعه دهندگان اپلیکیشن به عملکرد گوگل و اپل در دریافت هزینه های بالا برای پرداخت های درون برنامه ای است. ناامیدی توسعه دهندگان از این موضوع بیش از دو سال پیش زمانی که اپیک گیمز از اپل به دلیل نقض قوانین ضد انحصار شکایت کرد، جوشید، پرونده ای که منجر به پیروزی مستقیم هیچ یک از طرفین نشد، اما اپل را مجبور کرد تا به توسعه دهندگان اجازه دهد تا گزینه های پرداخت جایگزین را به مصرف کنندگان ارائه دهند.

Match Group از گوگل به دلیل “قدرت انحصاری” در پرداخت با برنامه های اندروید شکایت کرده است