منو سایت

Mid-Day Squares مقداری سرمایه شیرین به امپراتوری “شکلات دیوانه” خود اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Mid-Day Squares مقداری سرمایه شیرین به امپراتوری "شکلات دیوانه" خود اضافه می کند

Mid-Day Squares سفر جالبی به جایی که امروز دارد انجام داد، از جمله ایده ای مبتنی بر آشپزخانه، خرید رد شده توسط یک غول شکلاتی و رد یک موزیک ویدیو.

این شرکت مستقر در کانادا توسط نیک سالتارلی، همسرش لزلی کارلز و برادرش جیک کارلز در سال 2018، پس از کسب مشاغل مختلف در زمینه هایی مانند توسعه محصول و بازاریابی، تاسیس شد.

این استارت‌آپ از تمایل اولیه لزلی کارلز برای ورود به غذاهای گیاهی، زمانی که ایده اولین محصول Mid-Day Squares، فاج یاه، را در آشپزخانه خود مطرح کرد، متولد شد. این یک لایه شکلات دوتایی است که در بالا خرد شده و در قسمت پایین نرم است، که شامل فیبر، پروتئین و امگا 3 است تا به رفع گرسنگی شما در بعد از ظهر – بنابراین در وسط روز – کمک کند.

لزلی کارلز، مدیر عامل شرکت TechCrunch به TechCrunch گفت: «هنگامی که در مسیر خواربارفروشی قدم می‌زدیم، دیدیم که مردم به دنبال پروتئین بیشتر و شکر کمتری هستند. «ما یک فضای سفید برای شکلات کاربردی دیدیم. شکلات‌های زیادی وجود دارد، اما هیچ‌کس شکلاتی درست نمی‌کند که مانند فیبر مفید باشد و شما را سیر کند.»

تقریباً چهار سال بعد، یک مزه اکنون سه طعم است و ژامبون ترد بادام و بادام زمینی نیز به این محدوده می‌پیوندند.

میدان های میان روز نیک سالتارلی، لزلی کارلز، جیک کارلز

از بنیانگذاران Mid-Day Squares، سمت چپ، جیک کارلز، لزلی کارلز و نیک سالتارلی. اعتبار تصویر: مربع های متوسط

لزلی کارلز و سالتارلی خود را درونگرا توصیف کردند و می خواستند شخصی را معرفی کنند که بتواند به ایجاد یک جامعه کمک کند. اینجا جیک کارلز می آید. در آن زمان، او یک تجارت پوشاک را در باغ های دانشگاه اداره می کرد، مهمانی هایی را با صدها نفر برگزار می کرد و در کانال های رسانه های اجتماعی کار می کرد.

چیزی که او را ترغیب کرد به خواهر و دامادش بپیوندد این بود که متوجه شد فضای غذا و نوشیدنی از کتاب قدیمی‌تر کار می‌کند و سر و صدای زیادی ایجاد نمی‌کند. این برعکس چیزی بود که آنها برای Mid Day Squares دیدند.

جیک کارلز گفت: “من از آنها پرسیدم، “اگر ما متفاوت باشیم، چه می شود، آنهایی که داستانی را تعریف می کنند که از نظر احساسی به هم مرتبط است؟” اسلایدی از یک گروه راک به آنها نشان دادم و به آنها گفتم که استراتژی این است: ما یک گروه راک می شویم، اما شکلات می فروشیم، با استفاده از رسانه های اجتماعی، خوب، بد و زشت را در تجارت نشان می دهیم. آن وقت مردم احساس می‌کنند که از یک دوست خرید می‌کنند چون ما را می‌شناسند.»

این روش زمانی آزمایش شد که هرشی می خواست این شرکت را در سال 2021 بخرد. پس از اینکه تصمیم گرفت این معامله برای آنها نیست، شرکت نامه فسخ و معافیت از Hershey در مورد استفاده از پرتقال برای بسته بندی آن دریافت کرد، چیزی که مشکلی نداشت. آنها با یک موزیک ویدیو با عنوان “شکلات دیوانه شده” پاسخ دادند.

امروزه این شرکت ترکیبی از 65 درصد در فروشگاه و 35 درصد به صورت آنلاین دارد. میله ها را می توان در بیش از 2400 فروشگاه از جمله Whole Foods and Sprouts در سراسر کشور خریداری کرد. او همچنین شراکتی را با Target امضا کرد که میدان‌های Mid-Day را در شش مایلی بیشتر آمریکایی‌ها قرار می‌دهد.

Mid-Day Squares اکنون طعم چهارم را در نظر گرفته است و سومین گردآوری کمک مالی 10 میلیون دلاری خود را انجام داد تا توپ را به سوی دیگر خرده فروشان، فروشگاه های مواد غذایی و در سطح بین المللی در بریتانیا، آمریکای لاتین و آسیا گسترش دهد.

علاوه بر طعم چهارم، آنها قصد دارند پنجمی را در سال 2023 عرضه کنند و دو مورد دیگر را نیز در محدوده محصولات خود داشته باشند.

سالتارلی تامین مالی جدید را برای سری C در نظر می گیرد، عمدتاً به این دلیل که این شرکت نمی خواهد اسکناس های قابل تبدیل را بگیرد. Mid-Day Squares قبلاً 7.5 میلیون دلار جمع آوری کرده بود و سرمایه گذاری اخیر آن به ارزش 35 میلیون دلار است.

QOA دانه هایی را برای شکلات معرفی می کند که Oatly برای شیر انجام داد

سرمایه‌گذار پیشرو در این حلقه Siddhi Capital بود که BFG (گروه غذایی بولدر)، Selva Ventures، Harlo Entertainment و گروهی از سرمایه‌گذاران فردی، از جمله پیتر برنز، دیوید سینامون، مایک فاتا، بابی پریش، دیوید ملزر، نوح برنان، به آنها پیوستند. کلیتون کریستوفر، گاردیپ پریال، دیلن باربر، ریچل منسفیلد، الی تروسدل و الکساندر گرتین.

این شرکت به طور متوسط ​​13 بار در هر فروشگاه در هفته به فروش می رساند و سال 2021 را با درآمد 8 میلیون دلار به پایان رساند. سالتارلی انتظار دارد در اواخر سال جاری شاهد دو برابر بیشتر باشد. هدف بلندپروازانه ای برای رسیدن به درآمد 100 میلیون دلاری تا سال 2025 دارد و این شرکت کارخانه تولیدی خود را با ظرفیت تولید ظرفیت مورد نیاز برای رسیدن به آنجا دارد.

Saltarelli همچنین اشاره کرد که وقتی سرمایه گذاری منقضی شود، Mid-Day Squares احتمالاً می تواند در کانادا عمومی شود.

لزلی کارلز افزود: “ما در حال ساختن یک نام تجاری هستیم، نه تنها برای اینکه محصول قفسه باشیم، بلکه برای ایجاد یک جامعه عمیق”. «مردم از خرید از شرکت‌هایی که نمی‌دانند چه کسی پشت آن است خسته شده‌اند. ما یک مربع 3.99 دلاری را پیشنهاد می کنیم تا بخشی از این سفر با ما باشد.

آیا گوشت سلولی برای اولین بار آماده است؟