منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • MindFi 2 میلیون دلار دانه دریافت می کند تا برنامه های بهداشت روان محلی را برای بازارهای APAC ایجاد کند.

MindFi 2 میلیون دلار دانه دریافت می کند تا برنامه های بهداشت روان محلی را برای بازارهای APAC ایجاد کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
MindFi 2 میلیون دلار دانه دریافت می کند تا برنامه های بهداشت روان محلی را برای بازارهای APAC ایجاد کند.


MindFi، یک شرکت بهداشت روان نوپا، در سرتاسر APAC فعالیت می‌کند، اما می‌خواهد مراقبت‌های «فرهنگی شایسته» را در هر یک از بازارهای خود ارائه دهد. بیورن لی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل، به TechCrunch گفت: برای انجام این کار، او در حال توسعه برنامه هایی برای برنامه خود است که برای کارمندان قابل دسترسی است، با ارائه دهندگان محلی که مذهب، کلیشه های جنسیتی، بازنمایی نژادی، سبک ارتباطی و ارزش ها را در نظر می گیرند.

امروز، شرکت مستقر در سنگاپور اعلام کرد که دور اولیه بیش از حد اشتراک 2 میلیون دلاری را بسته است که شامل سرمایه گذاران بازگشتی M Venture Partners و Global Founders Capital می شود. از جمله سرمایه گذاران فرشته می توان به مارکوس تان، بنیانگذار Carousell، کنجی ناروشیما، مدیر عامل کارو، و درریک، بنیانگذار Spin، اشاره کرد.

MindFi (مخفف Mind Fitness) در Y 20 Combinator Summer Cohort برای سال 2021 شرکت کرد. در حال حاضر در منطقه آسیا و اقیانوسیه از جمله سنگاپور، هنگ کنگ و استرالیا فعالیت می کند و خدمات خود را به 16 زبان ارائه می دهد. مشتریان شرکتی او شامل Visa، Willis Towers Watson و Patsnap هستند. در مجموع، محصولات MindFi به 100000 کارمند در 35 کارفرما در 15 بازار خدمات ارائه می دهد.

اگرچه استارت‌آپ‌های سلامت روان بودجه زیادی در ایالات متحده به‌ویژه در دوران همه‌گیری به‌دست آورده‌اند، اما هنوز در بسیاری از آسیا یک فضای نوپا است. MindFi یکی از مجموعه‌ای از استارت‌آپ‌ها است که برای تغییر آن تلاش می‌کنند. موارد دیگری که اخیراً بودجه جمع آوری کرده اند عبارتند از Intellect (یکی دیگر از فارغ التحصیلان Y Combinator) و Thoughtfull.

Intellect، استارتاپ سلامت روان متمرکز بر APAC، 10 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرد.

برنامه MindFi شامل برنامه‌های سلامت روان خودگردان، انجمن‌های اجتماعی، گروه درمانی و یک سیستم تطبیق مبتنی بر هوش مصنوعی برای مربیان و درمانگران است. نمایه‌های کاربر داده‌های MindFi را با اطلاعات مربوط به پوشیدنی‌های تناسب اندام، از جمله خواب، ضربان قلب و فعالیت روزانه جمع‌آوری می‌کنند.

لی به TechCrunch گفت که بودجه اولیه او برای تسریع توسعه موتور هوش مصنوعی، برای پیشبرد ادغام داده‌های فیزیولوژیکی از ابزارهای پوشیدنی در داده‌های سلامت روان MindFi و همکاری با کارشناسان محلی برای ایجاد برنامه‌های درون‌برنامه‌ای در APAC مورد استفاده قرار خواهد گرفت. بازارها اگرچه لی گفت در APAC در مقایسه با ایالات متحده یا اروپا تعداد نسبتاً کمی از متخصصان بهداشت روان دارای مجوز در APAC وجود دارد، مهم است که مطمئن شویم برنامه‌های او در زمینه‌های فرهنگی مختلف قرار می‌گیرند تا کاربران احساس راحتی در دریافت پشتیبانی کنند.

مایانک پرخ، شریک M Ventures در بیانیه‌ای گفت: «سلامت روان به‌طور سنتی در اکثر کشورها، به‌ویژه در آسیا که به سرعت در حال رشد است، نادیده گرفته می‌شود. ما معتقدیم که بازار در حال حاضر خدمات ضعیفی دارد و به‌عنوان سرمایه‌گذاران پایه‌گذار، ما هیجان‌زده هستیم که با تیم MindFi کار کنیم، تیمی که با هم مهارت‌ها و بینش مکمل را برای حل یک مشکل مهم به ارمغان می‌آورد.»

ThoughtFull 1.1 میلیون دلار بذر دریافت می کند تا حمایت سلامت روان را در آسیای جنوب شرقی مقرون به صرفه تر کند.

زمان آن فرا رسیده است که سرمایه گذاران شیوه ارزش گذاری ما برای استارت آپ های دیجیتالی مراقبت های بهداشتی را بازتعریف کنند