منو سایت

Montonio یک راه حل پرداخت و پرداخت برای مدیریت همه آنها ایجاد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Montonio یک راه حل پرداخت و پرداخت برای مدیریت همه آنها ایجاد می کند

با Montonio آشنا شوید، یک راه حل تجارت الکترونیک که توسط یک استارت آپ کوچک مستقر در تالین، استونی ایجاد شده است. این شرکت به تازگی یک دور 12 میلیون دلاری سرمایه سری A (11 میلیون یورو) به رهبری Index Ventures جمع آوری کرده است. او می خواهد تنها شریک فنی باشد که برای راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی کوچک و متوسط ​​به آن نیاز دارید.

Montonio محصولی همه کاره است که به طور خاص برای بازار داخلی و همسایگانش طراحی شده است – اما این استارت آپ معتقد است که می تواند در سراسر اروپا کار کند. این شرکت پرداخت‌ها را تسهیل می‌کند، با چندین گزینه تأمین مالی «اکنون بخر، بعداً پرداخت کن» یکپارچه می‌شود، و تحویل و بازپرداخت را انجام می‌دهد.

در سمت پرداخت، زمانی که زمان خرید آنلاین چیزی فرا می رسد، مونتونیو مسئولیت پرداخت را بر عهده می گیرد و مستقیماً پرداخت ها را پردازش می کند. این استارتاپ از پرداخت های کارتی از طریق ادغام با شرکا پشتیبانی می کند. در حالی که کارت های نقدی و اعتباری به راه حل پیش فرض پرداخت برای بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل شده اند، بسیاری از مردم در حال حاضر با روش های مختلف پرداخت می کنند.

و اینجا مونتونیو جالب می شود. در کشورهای بالتیک، مشتریان اغلب پرداخت را مستقیماً از حساب های بانکی خود شروع می کنند. مونتونیو در حال ایجاد پیوندهای بانکی باز است تا بتواند پرداخت ها را با قیمت پایین تری آغاز کند.

با توسعه این ادغام های داخلی، این شرکت همچنین دارای انعطاف پذیری و کنترل فنی بیشتری بر فرآیند است. اگر مشتریان بخواهند از طریق پیوندهای پرداخت پرداخت کنند، Montonio 0.05 یورو + مالیات بر ارزش افزوده برای پرداخت هزینه دریافت می کند. این بسیار ارزان تر از پرداخت کارت است.

مونتونیو در حال حاضر کلیه بانک های بزرگ در استونی، لتونی، لیتوانی و چندین بانک بزرگ در فنلاند را نگهداری می کند. سپس استارتاپ بر روی لهستان تمرکز خواهد کرد.

پس از ایجاد یک شرکت استارت آپی که پرداخت ها را پردازش می کند، می خواهید یک شرکت استارت آپی بسازید که بازپرداخت را نیز پردازش می کند. مشتریان Montonio می توانند بازپرداخت را از داشبورد Montonio پردازش کنند.

به طور مشابه، هنگامی که پرداخت پردازش شد، می‌خواهید به طور خودکار یک شماره سفارش ایجاد کنید و تحویل را شروع کنید. Montonio به طور خودکار از تامین کنندگان تحویل برای تولید برچسب درخواست می کند. و همچنین می توان از محصول برای تولید برچسب های برگشتی در صورت نیاز استفاده کرد.

به هر حال، مونتونیو می‌خواهد برای هر اتفاقی که پس از کلیک روی دکمه خرید اتفاق می‌افتد، به یک فروشگاه تک‌نظامی تبدیل شود. شرکت این فرآیند را “تجربه پس از پرداخت” می نامد. به عنوان مثال، مونتونیو همچنین می تواند به عنوان یک جمع کننده برای تصمیمات مالی مختلف عمل کند.

“برای هر سرویس، ما چندین رشته را در محصول خود ایجاد می کنیم. حتی وقتی به محصول مالی ما نگاه می کنید، ما شرکای زیادی داریم.

در حالی که خرده فروشان کوچک و متوسط ​​تجارت الکترونیک تمایلی به پرداخت بیش از حد برای پردازش پرداخت ندارند، آنها می توانند برای خدمات اضافی و یک محصول ساده که جایگزین ترکیبی از خدمات پرداخت و تجارت الکترونیکی شود، پرداخت کنند. Montonio افزونه هایی را برای WooCommerce، Prestashop، Magento 1 و 2، Odoo، Voog، OpenCart و CsCart ارائه می دهد. همچنین یک رابط برنامه نویسی برای ادغام های سفارشی وجود دارد.

و به نظر می رسد که در استونی خوب عمل می کند، زیرا حدود نیمی از خریداران آنلاین قبلاً با مونتونیو تعامل داشته اند. جالب است که ببینیم آیا این شرکت می تواند همان اعداد را در بازارهای دیگر تولید کند یا خیر.

تیم در کلاس خود بهترین است، بسیار تکنیکی و بسیار چابک است. کشش ارگانیک از طریق سقف است. جولیا آندره، شریک Index Ventures به من گفت که روندهای بازار هیجان انگیز زیادی وجود دارد که بازار را باز می کند و مونتونیو فقط منتظر این تغییر است.

علاوه بر جولیا آندره، ایان همر از Index Ventures و مدیر عامل سابق Adyen مایلز داوسون به هیئت مدیره می‌پیوندند. سرمایه گذاران قبلی Tera Ventures، ffVC و Superangel نیز در دور تامین مالی امروز شرکت کردند.