منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Mozart Data در حال جمع آوری 15 میلیون دلار برای کمک به استارت آپ ها در توسعه یک پشته داده است

Mozart Data در حال جمع آوری 15 میلیون دلار برای کمک به استارت آپ ها در توسعه یک پشته داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Mozart Data در حال جمع آوری 15 میلیون دلار برای کمک به استارت آپ ها در توسعه یک پشته داده است

ایجاد مجموعه ای از ابزارهای داده یک تمرین دشوار برای هر استارتاپی است که شامل انتخاب و انتخاب از میان طیف گسترده ای از ابزارها و رویکردها می شود. بنیانگذاران Mozart Data در اختلافات داده‌ها تجربه دارند و پلتفرمی از ابزارهایی ساخته‌اند که برای شما تصمیم می‌گیرند، در حالی که فضای انعطاف‌پذیری را برای مشتریان ماجراجوتر باقی می‌گذارند.

در برخی موارد، موتزارت قطعات را در پشته جاسازی کرده است، در حالی که در موارد دیگر او آنچه را که در کلاس بهترین می داند، توصیه می کند، همانطور که با انتخاب Snowflake به عنوان گزینه پیش فرض برای دریاچه داده در پلت فرم ابزار موتزارت انجام داد.

همانطور که پیتر فیشمن یکی از بنیانگذاران شرکت به من گفت، ایده این است که یک پشته داده در جعبه ای داشته باشیم که پیچیدگی را برای استارتاپ هایی که فقط می خواهند به سرعت با یک پلت فرم داده شروع کنند، از بین ببرد.

او گفت: «ما می‌خواهیم ساده‌ترین راه برای راه‌اندازی استارت‌آپ‌ها و کار روی پشته داده و زیرساخت داده‌هایشان باشیم. همانطور که فیشمن در دور اولیه شرکت در سال 2020 برای من توضیح داد، این شامل همه چیز به جز تجسم داده می شود.

ما تمام قسمت‌ها را قبل از ابزار BI انجام می‌دهیم. بنابراین ما داده ها را بازیابی و بارگذاری می کنیم. ما یک انبار داده را برای شما در زیر کاپوت در Snowflake اجرا می کنیم و یک لایه برای ایجاد تغییرات ایجاد می کنیم.

او می گوید که آنها این کار را به این طریق انجام می دهند زیرا احساس می کنند که مشتریان داده های خود را بهتر می دانند و معتقدند که وظیفه موتزارت رساندن داده ها به نقطه ای است که شما بتوانید تصمیم بگیرید که چگونه آنها را به بهترین نحو ارائه کنید.

این شرکت گروه Y Combinator Summer 2020 را با سه مشتری اولیه ترک کرد. این به 50 مشتری رسیده است و شرکت گزارش می دهد که از زمان افزایش سرمایه اولیه خود در سال 2020، ARR تا 500٪ رشد کرده است.

همچنین از 6 کارمند در سال 2020 به بیش از 20 نفر در حال حاضر افزایش یافته است و افراد بیشتری با سرمایه جدید به آن می پیوندند. او می‌گوید ایجاد یک شرکت متنوع بسیار مهم است، و هنگام بررسی دقیق نامزدها به عنوان بهترین راه برای تحقق آن، به بالای قیف نگاه می‌کند.

او می گوید که از ابتدا به DEI فکر کرده است. ما به معنای واقعی کلمه، مانند 18 ماه پیش، در مورد آن صحبت کردیم که زمان مناسب برای شروع زمانی بود که در واقع کمتر از 10 نفر بودیم، زیرا در غیر این صورت شما این دور باطل را دارید، که یک گروه کاری واقعاً متنوع دارید، و سپس این کار بیشتر می شود. و بیشتر سخت است که آرایش شرکت خود را تغییر دهید، “او گفت.

این شرکت امروز اعلام کرد که 15 میلیون دلار در سری A به رهبری Craft Ventures با Goldcrest Capital، Spearhead، Apollo Projects و Valor Equity Partners جمع آوری کرده است.

برایان موری، شریک و مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذار اصلی کرافت ونچرز، می‌گوید که آنها از همان روزهای اولیه کار با موتزارت کار کرده‌اند و می‌گوید این واقعیت که بنیان‌گذاران داده‌ها را در اختیار دارند و با مشکل مواجه شده‌اند، کمک به حل آن منحصربه‌فرد است.

“داده ها با ارزش ترین دارایی یک تجارت هستند. جمع‌آوری، سازمان‌دهی، ذخیره و تجسم داده‌ها بسیار مهم است، و با این حال تقریباً همیشه دیر است – تا زمانی که خیلی دیر نشده است، نمی‌دانید که به یک دانشمند داده نیاز دارید. او گفت: «موتزارت به شرکت‌های در حال رشد کمک می‌کند تا یک بسته داده پیشرفته را در چند دقیقه، نه ماه‌ها یا سال‌ها ایجاد کنند.

داده های موتزارت دارای ارزش اولیه 4 میلیون دلار برای ارائه مجموعه ای از داده ها از جعبه است