منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Mylerz مصر 9.6 میلیون دلار برای خدمات تجارت الکترونیک جمع آوری می کند و انتظار رشد در سراسر آفریقا دارد.

Mylerz مصر 9.6 میلیون دلار برای خدمات تجارت الکترونیک جمع آوری می کند و انتظار رشد در سراسر آفریقا دارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Mylerz مصر 9.6 میلیون دلار برای خدمات تجارت الکترونیک جمع آوری می کند و انتظار رشد در سراسر آفریقا دارد.

استارت‌آپ تجارت الکترونیک Mylerz مستقر در قاهره قصد دارد در سه ماه آینده با 9.6 میلیون دلار بودجه در شمال آفریقا وارد سه بازار جدید در شمال آفریقا شود و در مصر گسترش یابد.

این استارت‌آپ همچنین به بازار رو به رشد تجارت الکترونیک در شرق آفریقا نگاه می‌کند، با هدف بلندمدت تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده لجستیک حمل و نقل پان آفریقایی – بهره‌گیری از بازار تجارت الکترونیک آفریقا، که از سال 2014 سالانه 18 درصد رشد کرده است. .

دور تامین مالی رشد Mylerz توسط Lorax Capital Partners، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی مستقر در مصر با Fawry، یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیکی مصر، رهبری شد. همانطور که Mylerz به الجزایر، تونس و مراکش گسترش می یابد، Fawry، شریک پرداخت آن، برای ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی و جمع آوری پول به آن ملحق خواهد شد.

«برنامه فوری ما گسترش در مصر، باز کردن بازارهای جدید و تسهیل تجارت فرامرزی برای مشتریانمان است. ما شرکای مناسبی برای انجام این کار داریم و پلتفرم لجستیک خود را از انتها به انتها گسترش می دهیم.

Manara 3 میلیون دلار برای گسترش استعدادهای فناوری در خاورمیانه و شمال آفریقا دریافت می کند

“بیش از 250000 نماینده فاوری به ما کمک می کنند پول جمع آوری شده از خریداران را واریز کنیم، زیرا پول نقد هنگام تحویل هنوز روش پرداخت ترجیحی در مصر است. گارایبه گفت: این کار باعث می‌شود کسب‌وکار ما ریسک کمتری داشته باشد و کاهش ریسک به این معنی است که می‌توانیم خیلی سریع‌تر رشد کنیم.

اشرف صبری، مدیر عامل فاوری، گفت که سرمایه گذاری در Mylerz بخشی از استراتژی این شرکت برای ایجاد یک اکوسیستم تجاری یکپارچه در مصر و کشف فرصت ها برای توسعه بین المللی با شرکای قوی مانند Mylerz و Lorax است.

غرایبه Mylerz را در نوامبر 2019 با تکیه بر تجربه خود در آرامکس، یک شرکت چندملیتی تدارکات و پیاده سازی مستقر در امارات، که در آن به مدت 23 سال کار کرده است، تأسیس کرد و اخیراً به عنوان رئیس آفریقا کار کرده است.

«به دلیل تجربه‌ام در آرامکس، قوانین کشورهای مختلف آفریقا را درک می‌کنم و می‌دانم که برای موفقیت باید چه شراکتی درست باشد. گارایبه گفت: «من از این دانش و تجربه استفاده می‌کنم تا Mylerz را به ارائه‌دهنده لجستیک و شریک تجارت الکترونیک مورد علاقه خود در سراسر آفریقا تبدیل کنم.

Mylerz مصر 9.6 میلیون دلار برای خدمات تجارت الکترونیک جمع آوری می کند و انتظار رشد در سراسر آفریقا دارد.

پلت فرم Mylerz به شرکای خود اجازه می دهد تا سفارشات ارسال شده برای تحویل را ردیابی کنند، مقصد یا زمان تحویل را تغییر دهند و بینش های تجاری مانند رفتار مشتری و جمعیت شناسی ایجاد کنند. اعتبار تصویر: مایلرز

پلت فرم Mylerz به شرکای خود اجازه می دهد تا سفارش های ارسال شده برای تحویل را ردیابی کنند، مقصد یا زمان تحویل را تغییر دهند و بینش های تجاری مانند رفتار مشتری و جمعیت شناسی را ایجاد کنند.

این استارت آپ می گوید از طرف صدها شریک خود، تحویل همان روز را ارائه می دهد.

قرائبه به تک کرانچ گفت که Mylerz دارای 21 مرکز اجرایی است و قصد دارد یک مرکز 25000 فوت مربعی، بزرگترین مرکز تا به امروز، افتتاح کند تا با تقاضای فزاینده برای ذخیره سازی، پردازش سفارش و تحویل تا آخرین مایل همگام شود.

غرایبه گفت که مراکز اجرایی برای اطمینان از نزدیک بودن به مشتریان برای تحویل سریعتر مستقر شده اند. Mylerz تا به امروز 2 میلیون بسته تحویل داده است.

او گفت: «ما با یک سیستم غیرمتمرکز کار می‌کنیم و این مراکز که نزدیک به مشتریان ما هستند، به ما کمک می‌کنند تا بسته‌ها را تجمیع کنیم و به اندازه کافی سریع برای تحویل ارسال کنیم تا بتوانیم به وعده خود مبنی بر تحویل همان روز عمل کنیم.»

Mylerz همچنین دارای ناوگانی متشکل از بیش از 350 وسیله نقلیه سازگار با محیط زیست است که با گاز طبیعی فشرده (CNG) کار می کنند. هزینه اولیه این وسایل نقلیه بالاتر از خودروهای معمولی است، اما با تقاضای کمتر آنها برای سوخت جبران می شود.

اشرف زکی، شریک مدیر شرکت Lorax Capital Partners، گفت: “Mylerz از دانش و فناوری درجه یک خود برای ارائه راه حلی برای چندین مشکل مربوط به تحویل آخرین مایل در مصر، از جمله مسیرهای پیچیده، توزیع پول نقد و یک راه حل استفاده می کند. تجار مختلف با نیازهای مختلف Lorax از Mylerz برای تبدیل شدن به اولین بازیکن تدارکات کاملاً یکپارچه قاره برای تجارت الکترونیک با ارائه ترکیبی منحصر به فرد از خدمات مشتری درجه یک و خدمات تحویل کارآمد برای مشاغل منطقه و مصرف کنندگان پشتیبانی می کند.

پی‌موب فین‌تک مصری 50 میلیون دلار به رهبری PayPal Ventures و Kora Capital جمع‌آوری می‌کند.