منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Neobank Open که توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، با بودجه جدید به یک تک شاخ تبدیل می‌شود

Neobank Open که توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، با بودجه جدید به یک تک شاخ تبدیل می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Neobank Open که توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، با بودجه جدید به یک تک شاخ تبدیل می‌شود

هند در حال حاضر 100 تک شاخ دارد. اعلام کرد که مسابقات باز Neobank مستقر در بنگالورو روز دوشنبه با دور جدیدی از بودجه به باشگاه مورد علاقه ملحق شد.

این استارت‌آپ پنج ساله میزان بودجه سری D را فاش نکرد، اما یک منبع آگاه گفت که این مبلغ 50 میلیون دلار است. این دو گفتند که دور جدید، به ارزش 1 میلیارد دلار، توسط شرکت سرمایه گذاری IIFL مستقر در بمبئی رهبری شد. حامیان موجود Tiger Global، Temasek و 3one4 Capital نیز در این دور شرکت کردند، که تنها هفت ماه پس از اعلام بودجه 500 میلیون دلاری Open برای سری C برگزار شد. Open تاکنون حدود 187 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

اوپن نئوبانک را مدیریت می کند که تقریباً تمام وظایف بانک را با ابزارهای اضافی برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار به مشاغل و شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. میلیون‌ها کسب‌وکار کوچک و متوسط ​​در هند برای نگهداری حساب‌های بانکی متعدد، پیگیری هزینه‌های روزانه‌شان و توزیع پرداخت‌ها به کارمندان با مشکل مواجه هستند.

این استارت آپ که با بیش از ده ها بانک برتر در هند شراکت دارد، توسط بیش از 2.3 میلیون کسب و کار استفاده می شود. سالانه بیش از 30 میلیارد دلار معاملات را به طور آشکار انجام می دهد.

Open پیشنهادات خود را در سه ماهه اخیر گسترش داده است. این استارت‌آپ در حال حاضر فناوری غیربانکی خود را در یک قرارداد مجوز با برچسب سفید در اختیار بانک‌ها قرار می‌دهد و سپس آن را به مشتریانش می‌فروشند.

گسترش Open در سال های اخیر که منجر به گسترش چندین استارت آپ و نوآوری دیگر در این مقوله شده است، رابطه بین بانک ها و شرکت های فین تک را به شدت تغییر داده است. بنیانگذاران فین‌تک به تک‌کرانچ گفتند که چند سال پیش، بیشتر بانک‌های هند نسبت به نئوبانک‌ها بدبین بودند و متقاعد کردن هر یک از آنها برای شراکت بسیار دشوار بود.

Neobank Open که توسط گوگل پشتیبانی می‌شود، با بودجه جدید به یک تک شاخ تبدیل می‌شود

پیشنهادات کلیدی نئوبانک ها داده ها: RBI، Jefferies. اعتبار تصویر: جفریز

«نئوبانک‌ها به‌عنوان پلتفرم‌هایی برای دیجیتالی کردن بانکداری یا خدمات مشابه بانک برای نسل هزاره و SMEها در حال افزایش محبوبیت هستند. تحلیلگران Jefferies در گزارشی در سال گذشته نوشتند که 4 نئوبانک برتر جهانی 100 میلیارد دلار هزینه دارند و فناوری های فین تک هندی از طریق Open، RazorpayX، Fi و Jupiter راه اندازی شده اند.

در واقع، بسیاری از شرکت‌های فین‌تک هندی قصد دارند تا ۳ تا ۵ سال دیگر از ۱ تا ۲ پلت‌فرم به نئوبانک توسعه دهند. بانک های فعلی / NBFC با آنها شریک هستند. آنها افزودند که مدتی است که درآمد ایجاد کرده است.

اوپن گفت که قصد دارد در ماه‌های آینده سه محصول جدید – تامین مالی Flo مبتنی بر درآمد، یک کارت تسویه اولیه با ارائه Settl و یک سرمایه در گردش وام – در ماه‌های آینده راه‌اندازی کند تا پیشنهادات خود را به مشتریان خود گسترش دهد. وی گفت: هدف این استارتاپ بازپرداخت 1 میلیارد دلار وام از طریق محصولات جدید خود طی 12 ماه آینده است.

آنیش آچوتان، شرکت گفت: ما هیجان زده هستیم که با IIFL و سرمایه گذاران فعلی Tiger Global، Temasek و 3one4 Capital برای سری D خود، بر اساس درآمد، تسویه زودهنگام، وام سرمایه در گردش و کارت های اعتباری تجاری برای SME ها در پلت فرم ما شریک شویم. -بنیانگذار و مدیر عامل Open، در بیانیه ای.