منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • NetApp Instaclustr را خریداری می کند تا پایگاه داده منبع باز را به عنوان یک سرویس ارائه دهد

NetApp Instaclustr را خریداری می کند تا پایگاه داده منبع باز را به عنوان یک سرویس ارائه دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
NetApp Instaclustr را خریداری می کند تا پایگاه داده منبع باز را به عنوان یک سرویس ارائه دهد

شرکت های نرم افزاری به طور فزاینده ای به پایگاه های داده منبع باز برای ساخت برنامه های خود متکی هستند، اما کار با همه این محصولات مختلف پیچیده است. Instaclustr، یک استارت آپ در کالیفرنیا، می خواست با ارائه پایگاه های داده منبع باز محبوب به عنوان یک سرویس، آن را تغییر دهد.

امروز NetApp این شرکت را به مبلغی نامشخص خرید. Instaclustr به مشتریان NetApp راهی می دهد تا پایگاه داده های منبع باز محبوب را بدون نگرانی در مورد سختی منبع باز خام نصب کنند. از جمله پروژه هایی که آنها پشتیبانی می کنند عبارتند از PostgresSQL، Apache Kafka، OpenSearch، ElasticSearch و Apache Cassandra،

این آخرین مورد از یک سری خریدهای کوچک برای این شرکت است که به طور سنتی خدمات مدیریت داده و ذخیره سازی را ارائه می دهد. آنتونی لای، معاون اجرایی و مدیر کل نت‌آپ، در یک پست وبلاگی که این معامله را اعلام کرد، گفت که این خرید در نهایت برای بهبود تجربه مشتری از طریق آسان‌تر کردن نصب نرم‌افزار بوده است.

«خرید Instaclustr یک گام استراتژیک بعدی برای NetApp است. برای انجام کارهای بیشتر برای مشتری، ساده کردن تجربه، بهینه سازی و ایمن سازی مداوم پلت فرم به طوری که مشتریان مجبور نباشند خودشان این کار را انجام دهند.

هنگامی که با سایر خریدهایی که این شرکت اخیراً انجام داده است، ترکیب می شود، در اینجا الگویی وجود دارد که شرکت تلاش می کند از یک ارائه دهنده ذخیره سازی قدیمی به چیزی مناسب تر برای مشتریان امروزی که می خواهند حجم کاری ابری را مدیریت کنند، حرکت کند.

ما یک سری خریدهای استراتژیک از جمله Spot، CloudCheckr و Fylamynt برای ارائه FinOps انجام داده‌ایم. و با Cloud Hawk، Cloud Secure و CloudCheckr، اکنون SecOps را ارائه می دهیم. لین نوشت: «ما راه‌حل‌هایی را برای مبرم‌ترین نیازهای ابری مشتریانمان ارائه می‌کنیم – مقیاس، عملکرد، سرعت، کارایی، امنیت و هزینه».

بن برومهد، مدیر فنی و یکی از بنیانگذاران Instaclustr، این دو شرکت را در حال تولید ترکیبی منطقی برای مشتریان می بیند. او در بیانیه‌ای گفت: از نظر فناوری و محصول، راه‌حل‌های زیرساختی قدرتمند NetApp با راه‌حل‌ها و خدمات لایه داده Instaclustr به عنوان یک سرویس کاملاً ترکیب می‌شوند.

بر اساس گزارش Crunchbase، Instaclustr در سال 2013 تاسیس شد و حدود 22 میلیون دلار جمع آوری کرد. NetApp در سال 1992 تاسیس شد و در سال 1995 عمومی شد. سهام امروز بعد از ظهر اندکی افزایش یافت. این معامله منوط به تایید مقررات است و انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2023 بسته شود.

NetApp برای خرید Spot (Spotinst سابق) برای دریافت ابزارهای مدیریت زیرساخت ابری