منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • New Era Capital Partners 140 میلیون دلار برای تبدیل استارت آپ های اسرائیلی به “شهروندان جهانی” می بندد.

New Era Capital Partners 140 میلیون دلار برای تبدیل استارت آپ های اسرائیلی به “شهروندان جهانی” می بندد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
New Era Capital Partners 140 میلیون دلار برای تبدیل استارت آپ های اسرائیلی به "شهروندان جهانی" می بندد.

برای بنیان‌گذارانی که می‌خواهند با افرادی مانند آنها کار کنند، New Era Capital Partners مسئول این کار خواهد بود.

گیدئون آرگوف، ران سیمها و زیو کونن قبل از اتحاد مجدد در عصر جدید، یک تجارت ایجاد کردند.

سیمها یک مهندس حرفه ای است، اما قبل از گرفتن سمت معتبری به عنوان مشاور اقتصادی و فناوری رئیس جمهور سابق اسرائیل، شیمون پرز، در امور مالی در Lehman Brothers و یک صندوق تامینی کار می کرد. کونن در زمینه هایی مانند دفاع در سمت فن آوری قرار دارد، در حالی که آرگوف ریاست برخی شرکت های فناوری را بر عهده داشت.

آرگوف می گوید که هدف اصلی این شرکت این است که شرکت های اسرائیلی را به سطح بعدی – و سپس فراتر از آن – برساند. New Era می‌خواهد در گسترش شرکت‌های مرحله اولیه در خارج از اسرائیل تخصص داشته باشد، به آنها کمک کند افراد خوب را پیدا کرده و استخدام کنند و سازمان خود را در نقاطی از جهان که هرگز در آنجا فعالیت نکرده‌اند تأسیس کنند، و همچنین شراکت‌های استراتژیک و سرمایه‌گذاری تشکیل دهند.

او افزود: «همه ما به کمک به شرکت‌های اسرائیلی در مراحل اولیه رشد خود معتقدیم. ما به آنها کمک می کنیم تا فراتر از اسرائیل گسترش یابند و به شهروندان جهانی تبدیل شوند. ما از روز اول ESG محور بوده‌ایم و اولین سرمایه‌گذاری اسرائیلی هستیم که اصول سرمایه‌گذاری مسئولانه سازمان ملل را در قلب خود می‌پذیریم.

شرکای سرمایه عصر جدید

بنیانگذار و شریک مدیریت New Era Capital Partners Gideon Argov، بنیانگذار و شریک مدیر ران سیمها و شریک Ziv Konen. اعتبار تصویر: الاد ملکا و سیوان فراگ

Conen همچنین خاطرنشان کرد که با جنگ استعدادها که از توسعه دهندگان اکنون به افراد محصول گسترش می یابد، New Era در ارائه جلسات راهبردی حل مسئله با بنیانگذاران برای رسیدگی به نگرانی های آنها منحصر به فرد است.

این شرکت مستقل از صنعت است، اما برخی از بخش‌هایی که تیم جذب می‌شود شامل فناوری مالی، فناوری منابع انسانی، تحرک، امنیت سایبری و ابزارهای توسعه است. در تمام این صنایع، هوش مصنوعی وجود دارد، که کانن می‌گوید این شرکت آن را نوعی «سنگر فناوری» می‌داند که به شرکت‌ها برتری نسبت به رقبای خود می‌دهد.

New Era 60 میلیون دلار برای اولین صندوق خود جمع آوری کرد، جایی که شرکای محدود عمدتاً افراد با ارزش خالص، دفاتر خانوادگی و بنیانگذاران سهام خصوصی بزرگ و صندوق های تامینی در ایالات متحده و شرکت های بزرگ آمریکایی علاقه مند به سرمایه گذاری در اکوسیستم اسرائیل بودند. او در 10 شرکت در این صندوق سرمایه گذاری می کند که شامل یونیکورن پاپایا گلوبال و ورکیز می شود.

این شرکت 140 میلیون دلار برای صندوق دوم خود جمع آوری کرد و نیمی از LP از موسسات ایالات متحده و اسرائیل – صندوق های بازنشستگی و شرکت های بیمه – و نیمی دیگر LP از صندوق اول است. New Era همچنین به شرکت ها این فرصت را می دهد که از طریق ابزاری خاص، مستقیماً با آنها سرمایه گذاری کنند.

از صندوق دوم، شرکت انتظار دارد چک های متوسط ​​​​بین 5 تا 8 میلیون دلار بنویسد. در حال حاضر در 9 شرکت سرمایه گذاری کرده است و در حال برنامه ریزی برای 20 شرکت جدید است. سرمایه‌گذاری‌ها شامل شرکت استارت‌آپ امنیت سایبری Neosec و شرکت بزرگسالان پیر Assured Allies است.

اکوسیستم فین‌تک در حال رشد اسرائیل ممکن است به زودی ناوشکن‌های جهانی ایجاد کند