منو سایت

  • خانه
  • اخبار استارتاپ
  • Nomagic برای ربات های مجموعه تجارت الکترونیکی خود 22 میلیون دلار درآمد کسب می کند

Nomagic برای ربات های مجموعه تجارت الکترونیکی خود 22 میلیون دلار درآمد کسب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار استارتاپ
Nomagic برای ربات های مجموعه تجارت الکترونیکی خود 22 میلیون دلار درآمد کسب می کند

رباتیک نقش رو به رشدی در دنیای لجستیک و اجرای تجارت الکترونیک ایفا می کند – جایی که نه تنها به عنوان راهی برای سرعت بخشیدن به عملیات، بلکه برای کاهش شدید هزینه اجرای آنها تلقی می شود – و امروزه یک شرکت استارتاپی در حال توسعه نرم افزار است. و سخت افزار به طور خاص در زمینه چیدن ربات ها مقداری بودجه را اعلام می کند.

Nomagic، یک استارت آپ لهستانی که یک بازوی رباتیک ساخته است که می تواند یک مورد را از یک انتخاب تصادفی (مثلاً از اشیاء در یک جعبه) شناسایی و انتخاب کند و سپس آن را به جای دیگری منتقل یا بسته بندی کند، با تأمین مالی 22 میلیون دلار جمع آوری کرد و از هر دو استفاده خواهد کرد. رشد و توسعه کسب و کار خود را.

بازوهای روباتیک Nomagic ابتدا برای جمع آوری و جابجایی لوازم الکترونیکی مصرفی کوچک و اقلام مرتبط – تلفن، کابل، اسباب بازی های کوچک – قبل از گسترش به اقلامی مانند لباس در کیف استفاده شد. کاچپر نویتزکی، مدیرعامل، یکی از بنیانگذاران شرکت Marek Sigan (CTO) و Tristan d’Orgeval (CSO) گفتند که برنامه اضافه کردن دسته های بیشتری مانند مواد غذایی در طول زمان است که منعکس کننده تغییر عادات مصرف کننده و آنچه مردم این روزها به صورت آنلاین می خرند. وی گفت: این هدف بلندمدت است.

این شرکت در حال حاضر تعدادی مشتری در بخش های مختلف از مد، تجارت الکترونیک و ارائه دهندگان تدارکات از کشورهای ثالث دارد – یکی از معروف ترین آنها Brack.ch است که یک فروشگاه “همه چیز” در سوئیس است که از نظر فیزیکی شبیه به آمازون است. گامای محصول و در حالی که در حال حاضر فناوری خود را بر اساس بینایی کامپیوتری برای شناسایی اشیاء و خواندن کدها قرار می دهد، احتمالاً انواع دیگری از فناوری را در طول زمان، مانند اسکن امواج رادیویی برای شناسایی عناصر، ترکیب می کند.

Khosla Ventures و Almaz Capital مستقر در برلین، همراه با بانک سرمایه گذاری اروپا، با حامیان سابق Hoxton Ventures، Capnamic Ventures، DN Capital و Manta Ray نیز این دور را رهبری کردند.

Nomagic آخرین بار در فوریه 2020 8.6 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرد. و در عین حال این یک سفر وحشیانه به دنیای تجارت الکترونیک بود.

کووید-۱۹ منجر به جهش بزرگی در خرید آنلاین شده است، اما همچنین به ارزیابی مجدد نحوه کار افراد در انبارها در مواجهه با ترس‌ها و محدودیت‌های همه‌گیر منجر شده است، و در برخی موارد برخی ارزیابی‌های جدی در نحوه انجام عملیات و محدود کردن آن انجام می‌شود. سرمایه گذاری برای انطباق با شرایط در حال تغییر (و گاهی اوقات به شدت تحت تأثیر) کسب و کار. فناوری Nomagic به طرق مختلف در همه این پیشرفت ها دخیل است.

واضح ترین آنها در مورد تحول دیجیتال است که در آن شرکت ها سخت افزار رباتیک را به عنوان بخشی از ارتقاء گسترده تر سیستم های خود و معرفی اتوماسیون بیشتر اتخاذ می کنند. Nomagic به داده های Research and Markets و Mordor استناد می کند که تخمین می زند که بازار جهانی اتوماسیون انبار تا سال 2025 31 میلیارد دلار هزینه داشته باشد و بازار ربات های جمع آوری دسته ای با نرخ 62.5 درصد در حال رشد است و تا 2، 9 میلیارد دلار هزینه خواهد داشت. 2026.

علاوه بر این، این امکان آشکار برای روبات‌ها وجود دارد که در محیط‌هایی کار کنند که ممکن است انسان‌ها نباشند، یا به دلیل نامناسب بودن محیط برای آن‌ها و طبق قوانین مدرن کار (مثلاً بدون نور، فضاهای کوچک، بدون گرمایش یا سرمایش و ساعات طولانی). یا به این دلیل که شرکت ها توانایی پرداخت این کار را ندارند. اگرچه Nomagic برخی از قطعات سخت افزاری را نیز می سازد، اما امروزه این شرکت بیشتر تحقیق و توسعه خود را بر روی توسعه نرم افزار متمرکز می کند. نویتزکی می گوید که این فناوری در نهایت قادر خواهد بود با طیف وسیعی از سخت افزارها کار کند.

با توجه به اینکه غول های تجارت الکترونیک بسیار بزرگتر مانند آمازون و اوکادو در حال سرمایه گذاری در فناوری رباتیک خود هستند، ساختن خدمات شخص ثالثی که توسط بازیکنان کوچکتر قابل پذیرش باشد ضروری است تا به آنها اجازه ادامه رقابت را بدهد. نویتزکی استدلال می‌کند که این موضوع برای بیکار ماندن افراد نیست، بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهد روی کارهای تکراری کمتری تمرکز کنند که روبات‌ها نمی‌توانند از عهده آنها برآیند – عاملی که به طور بالقوه برای بیشتر مهم‌تر است – سازمان‌های کوچک با کارکنان و منابع کمتر. این فرصتی است که سرمایه گذاران نیز می بینند.

کانو گولاتی، شریک Khosla Ventures گفت: «تعداد فزاینده ای از وظایف روزانه به طور فزاینده ای توسط روبات ها در سال های آینده خودکار می شود. ما خیلی زود می آییم تا از شرکت هایی حمایت کنیم که فناوری های امیدوارکننده ای را می سازند که به اندازه Nomagic جسورانه و تأثیرگذار هستند و از حرکتی که آنها با مشتریان نشان می دهند هیجان زده هستیم.